Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Ημέρα 7η

    Η πιο ωραια αναμνηση ηταν οταν εφτιαξα το Κολοσσαιο! Επειδη εχω παει ηταν κατι που το κρατουσε ζωντανο στην μνημη μου! Ετσι κολλησα και με το παιχνιδι!!!
  2. Ημέρα 6η

    Η απαντηση ειναι 36
  3. Ημέρα 3η

    η Μάγισσα!
  4. Ημέρα 1η

    7 διαφορές!!!
  5. Προβλημα με HTML5

    Παιδια δεν παιζει το παιχνιδι με HTML5. Δεν συνδεεται και με πεταει εξω. Μονο με τον Adobe δουλευει αλλα σερνεται! Ποτε θα διορθωθει?
  6. Προβλημα με HTML5

    Λοιπον talamanta η βοηθεια σου εστω και στο περιπου δουλεψε!!! εβαλα τον maxthron και στην αρχη ουτε εκει δουλευε. Αλλα εχει μια επιλογη switch core ή καπως ετσι την γραφει. Μολις την πατησα και εκανα ανανεωση με εβαλε να επιλεξω ξανα τον adobe! τωρα θα μπαινω μονο απο εκει γιατι πουθενα αλλου...
  7. Προβλημα με HTML5

    Το εκανα.... τιποτα δεν πιανει... Μεχρι και τον explorer αναγκαστικα να το τρεξω :P Αλλα ειναι σαν να εχει κρατησει την επιλογη μου στο συστημα και δεν με βαζει να επιλεξω τον adobe... Με βλεπω για format :P
  8. Προβλημα με HTML5

    Εχω δοκιμασει απο ολους και τιποτα. Τελικα απενεργοποιησα την επιταχυνση συστηματος στο chrome και μπαινει. Αλλα δεν εχει νοημα γιατι σερνεται μεσα το παιχνιδι. Καποια λυση πρεπει να υπαρχει..... πφφφφφ
  9. Προβλημα με HTML5

    Πατησα να τρεξω το παιχνιδι με το HTML5 αλλα ο chrome δεν το υποστηριζει για καποιο λογο. Πως θα ξανα επιλεξω να το τρεχω με το adobe???
Κορυφή