Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Συζήτηση Βίντεο Διαφημίσεις στα Κινητά

    Όλα καλά αλλά θα έπρεπε να έχει ένα κουμπί για επίθεση σε όλους στους γείτονες. χαχαχα
  2. Συζήτηση Halloween 2021

    :+1::+1::+1::+1::+1:
  3. Ποσοστά (τελείως) εκτός ΟΡΙΩΝ

    Θα το ξέρω φίλε μου από δω και πέρα και δεν θα χαλιέμαι. Είναι το πρώτο που παίζω. Είναι αυτό που λένε δεν ήξερες δεν ρώταγες;; LOL
  4. Ποσοστά (τελείως) εκτός ΟΡΙΩΝ

    Καλά άλλοι βγάζουν 5 ροτόντες και 3 λύκους δηλαδή 3*7=21κιτ και χωρίς διαμάντια όπως μας λένε παραπάνω. βλ Sergio Koke Συγχαρητήρια και για την προαγωγή επί τη ευκαιρία! 300 εκατομμύρια λογαριασμό πάντως δεν τον nerfαραν. 5 ροτόντες και 3 λύκους δεν το λες και λίγο. Το pool είναι προφανές ότι...
  5. Ποσοστά (τελείως) εκτός ΟΡΙΩΝ

    Sergio Koke εισαι μέλος της διαχείρισης ή όχι πλέον; Εγραφες με μπλε γράματα το καλοκαίρι και τώρα όχι γι αυτό ρωτάω edit: Τώρα είδα είσαι o Δημήτρης YZF που ήσουν στην διαχείριση και τώρα μάλλον όχι. Ώστε πήρες 5 ροτόντες και 3 λύκους δηλαδή 3*7=21κιτ. Χμμ ενδιαφέρον...
  6. Ποσοστά (τελείως) εκτός ΟΡΙΩΝ

    Ναι τυχαίο θα είναι που έγινε η ενημέρωση του παιχνιδιού και χάλασαν και τα ποσοστό στα ημερήσια. Τυχαία τα γράφουν όλοι οι παραπάνω και τυχαία πολλοί παίχτες παρατάνε το παιχνίδι. Άντε και καλή μας τύχη λοιπόν! Τουλάχιστον ενημερώθηκαν οι προγραμματιστές της εταιρείας από τους διαχειριστές για...
  7. Ποσοστά (τελείως) εκτός ΟΡΙΩΝ

    Κι εγώ το ίδιο επιβεβαιώνω! Έκανα και report αλλά τίποτα. Είναι θέμα τύχης μου είπαν να ανοίγεις 100 κολοκύθες και να παίρνεις 0 (μηδεν) κιτ. Εδω όμως δεν βλέπω να απαντάει επίσημα κάποιος διαχειριστής.
  8. Διαγωνισμός FoE Puzzle

  9. Ξεκλειδωμα ΝΕΩΝ (έξτρα) θέσεων στον Παλαιοπωλη

    Το σύστημα κάστρου τι είναι;
  10. Συζήτηση Αρένα PvP

    Τελικά 28/5 θα εμφανιστεί
  11. Winter Contest - Πρόκληση 1

    15 διαφορές βρίσκω. Η 2η προκληση έχει να κανει με φωτογραφία. Επισης όταν πατάω το κουμπί συμμετέχω μου βγάζει ότι "Δεν έχετε δικαίωμα να δείτε αυτήν τη σελίδα ή να εκτελέσετε αυτήν την ενέργεια.". Και στην 1η και στη 2η.
  12. Winter Contest - Πρόκληση 1

    15
  13. Ποιο είναι το Halloween Όνομα σου?

    Murderous Vampire
  14. Ημέρα 3η

    Μάγισσα
  15. Ημέρα 1η

    https://ibb.co/0j4f7ND
Κορυφή