Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. THE BEST GUILD IN FOE *** ΤΡΕΛΑΔΙΚΟ ***

    διαταραγμενοι ολοι τους..καμμια αισθηση της πραγματικοτητας. την χειροτερη συντεχνια την ονομασανε μονοι τους καλυτερη..γελαει ο κοσμος...
  2. Ερωτήσεις για τους διαγωνισμούς

    ΑΝ κερδισουμε μαλλον θα μας δωσουν τα δοχεια χρυσου μετα το περας της εκδηλωσης να τα εχουμε για του χρονου.γιατι για τωρα δεν το βλεπω να τα παιρνουμε
  3. Ερωτήσεις για τους διαγωνισμούς

    τελικα ποιοι κερδισανε;
  4. Διαγωνισμός Διαγωνισμός: Οι καλύτερες στιγμές στο Forge!

    ποιοι κερδισανε τελικα;
  5. Συζήτηση Ημέρα του Αγ. Πατρικίου

    μπραβο φιλε.αυτο ακριβως ειναι το καλυτερο.ειναι αυτο που εκανα περισυ. 4 ΜΟΝΟ πολεις με περιθωριο να τελειωνεις την πολη καθε 5 μερες ΧΑΛΑΡΑ. θελουμε 10 επιπεδα.κτιριο + 2 αναβαθμισεις απο τις ημερησιες αποστολες μας κανουν 3 επιπεδα. 1 απο το μυστηριο κουτι παμε στα 4 επιπεδα. θελουμε αλλα 6...
  6. Ερωτήσεις για τους διαγωνισμούς

    γιατι αργει κατα 1 μερα να παρει εγκριση απαντηση σε διαγωνισμο;
  7. Διαγωνισμός Διαγωνισμός: Οι καλύτερες στιγμές στο Forge!

    καλησπερα σε ολες και ολους. Παντα μεσα στην καρδια μου απο αυτο το πολυ ομορφο παιχνιδι θα κρατησω τις αληθινες επαφες και φιλιες που δημιουργησα. Με πραγματικα αξιολογα και ενδιαφεροντα ατομα που περαν των διαδυκτυακων μας συζητησεων ηπιαμε και ενα καφε και βρεθηκαμε και στην αληθινη ζωη...
  8. 丅Ⲣ⋿ɅᗅߡꕯΚΟ

    εισαι και εσυ καλος για γελιο.μπραβο.αλλα ομως και εσυ σκεψου κατι πρωτοτυπο να πεις. μην αναμασας και ξαναγραφεις οτι λεω. σκεψου. το ξερω οτι σου ειναι δυσκολο αλλα προσπαθησε.
  9. 丅Ⲣ⋿ɅᗅߡꕯΚΟ

    πωπω αυτο ειναι ναι...τρελλο γελιο.συνεχισε. κραταω την κοιλια μου απο τα γελια. τωρα θα παρω και ποπ κορν. ΥΓ.επειδη μαλλον δεν ξερεις απο υπολογιστες υπαρχει και ενα πληκτρο αριστερα το caps lock. αν το πατησεις απενεργοποιεις τα κεφαλαια. επισης λεγεται σκρινσοτ (screenshot στα αγλλικα...
  10. 丅Ⲣ⋿ɅᗅߡꕯΚΟ

    να κανουμε μια συμφωνια;περιμενε λιγο να παρω λιγο παγωτο να τρωω και εσυ συνεχισε να γραφεις τις παραληρηματικες σου σκεψεις που μας κανουν να γελαμε τοσο πολυ. μην φυγεις ομως ετσι; συνεχισε να γραφεις. ειναι απολαυση και διασκεδαση θα τολμουσα να πω.
  11. 丅Ⲣ⋿ɅᗅߡꕯΚΟ

    ω ναι φυσικα και σας ξερω....και πολυ καλα μαλιστα.εσυ που δεν σεβαστηκες ουτε καν τη μνημη του νεκρου ανθρωπου θα μου μιλησεις για συμπεριφορες; ξερω πολυ καλα τι χαρακτηρας εισαι και ποσο μικρος σαν ανθρωπος. οποτε επεστρεψε στο λαγουμι σου τωρα γιατι ειδες οτι δεν μπορουσες να κανεις τιποτα...
  12. 丅Ⲣ⋿ɅᗅߡꕯΚΟ

    επιτελους και ενα καλο νεο.ξεβρωμισε ο τοπος.το παιχνιδι μολις εγινε καλυτερο. 80 μαχες σε 4 δευτερα;μονος σου μαρτυρας το ποσο κλεφτες ησασταν.μονο που δεν μπορεσατε να κρατησετε τιποτα γιατι απλα ησασταν ανικανοι να κρατησετε ολους τους τομεις.ευκολα καποιος ανεβαινει στην κορυφη αλλα η...
  13. Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1.199

    τραγικη η καθυστερηση στην ακυρωση των αποστολων.το παιχνιδι πηγε ενα βημα πισω.
  14. Συζήτηση Ημέρα του Αγ. Πατρικίου

    ηρθε το καραβακι...πως περασε ενας χρονος...καλα ηταν τα νευρα μας....
  15. Διαγωνισμός Λύσεις και Νικητές του Χειμερινού Διαγωνισμού 2020

    ναι εισαι σωστος Γιωργο.το τσεκαρα μετα και εγω και ειδα απο την επικοινωνια τι κερδισα.ευχαριστουμε την εταιρεια και ολα τα παιδια που προσπαθησανε για τον διαγωνισμο εδω στο φορουμ
  16. Διαγωνισμός Λύσεις και Νικητές του Χειμερινού Διαγωνισμού 2020

    ευχαριστουμε.και πως μπορουμε να δουμε τι ακριβως κερδισαμε;
  17. Ερωτήσεις για τους διαγωνισμούς

    τελικα τι εγινε με τον διαγωνισμο που εληξε χθες;ποιοι ειναι οι νικητες;
  18. Συζήτηση Νέο Μεγάλο Κτίριο: Ο Πύργος τους Γαλατά!

    η εταιρεια δεν κανει διακρισεις.φυσικα και θα τα βρουν ολοι τα σχεδια.το θεμα ειναι αν θα πρεπει να τοποθετηθει στην πολη.μου φανεται πολυ οξυμωρο σχημα να χρειαστεινα ξοδεψεις καποιες χιλιαδες ποντους για να προστατεψεις μερικους ποντους απο τυχον λεηλασιες που μπορει να εχεις.τοσα χρονια στο...
  19. ΠεΠ ΜΑΧΕΣ

    η φθορα ειναι το σημαντικοτερο.γιατι αν εισαι με φθορα 0 και εχεις επιθεση 700% τοτε κάνεις μαχες χωρις καν να αλλαζεις μοναδες.εγω εχω λαπτοπ 5ετιας και οταν εχει πολιορκητικα μπορω να κανω μονος μου 10+ μαχες σε 40".το σεναριο ειναι απολυτα λογικο και βγαινει. οποτε συμφωνουμε οτι διαφωνουμε.
  20. ΠεΠ ΜΑΧΕΣ

    ενταξει..οκ..φταινε τα κλικερ..ειναι πολυ δυσκολο να βρεθουν 20 ατομα στη συντεχνια να βαρανε ενα τομεα με 5 πολιορκητικα.πολυ σπανιο....λες και δεν μπορεις να τους οργανωσεις.να βγαλειςμια ανακοινωση που να λεει οτι "ελατε ολοι παιδια στις 14.37 να παρουμε ενα τομεα".....
Κορυφή