Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Demme

    Επιλυμένο Δυσλειτουργία Server

    Σας ενημερώνουμε ότι, σχετικά με το θέμα που προέκυψε με το server στο Γ κόσμο, έχουν ενημερωθεί οι τεχνικοί μας και εκτιμούμε ότι, το πρόβλημα θα επιλυθεί το συντομότερο δυνατόν. Ζητούμε συγγνώμη για την αναστάτωση και ελπίζουμε να συνεχίσετε να απολαμβάνετε το παιχνίδι!
  2. Demme

    Πύλες του Θεού Ήλιου

    Στατιστικά, στην εκστρατεία Συντεχνίας, οι Πύλες του Θεού Ήλιου που δίδονται ως ανταμοιβές, είναι δυσανάλογα περισσότερες από τα kit αναβάθμισής των. Ενδεικτικά αναφέρω ότι, αυτή τη στιγμή στην αποθήκη μου έχω, είκοσι πέντε (25) Πύλες χωρίς να μπορώ εδώ και ένα τρίμηνο περίπου να βρω kit...
  3. Demme

    Επιλυμένο Ημερήσιες Αποστολές

    Υπάρχει ένα προβληματάκι με τις επαναλαμβανόμενες αποστολές ιστορίας. Όταν ολοκληρωθεί μια αποστολή, συλλεχθεί η ανταμοιβή και το tab "Ακύρωση" πατηθεί πολύ γρήγορα, κολλάει το παράθυρο και δεν ανανεώνεται η αποστολή. Έχουμε ενημερώσει τους τεχνικούς και αναμένουμε τη σύντομη επίλυση του...
  4. Demme

    Θησαυροφυλάκιο Συντεχνίας (Δωρεές)

    Καλό θα ήταν, σε ότι αφορά τα μετάλλια, να αυξηθεί το ποσό που μπορείς να δωρίσεις στο θησαυροφυλάκιο της συντεχνίας, από 99.999 σε 1 εκατομμύριο τουλάχιστον.
  5. Demme

    Μεγάλα Κτίρια

    Εκτίμησή μου είναι ότι, πολύ χρήσιμη θα ήταν η δυνατότητα "αποθήκευσης" ΜΚ, όπως και των άλλων κτιρίων. Για παράδειγμα κτίρια όπως ο Φάρος ή η Βαβέλ, δεν είναι χρήσιμα σε καθημερινή βάση, οπότε γιατί να μην μπορεί κάποιος να το αποθηκεύσει αφού έχει ξοδέψει τόσους fp, και να το ξανατοποθετήσει...
  6. Demme

    Επιλυμένο Ημερήσιες Αποστολές

    Γνωρίζουμε ότι υπάρχει πρόβλημα με τη λήψη των ανταμοιβών των ημερήσιων αποστολών. Έχουμε ενημερώσει τους τεχνικούς και αναμένουμε τη σύντομη επίλυση του θέματος. Ζητάμε την κατανόησή σας και παρακαλούμε για την καλύτερη αντιμετώπιση του προβλήματος να μην δημιουργείτε νέες αναφορές για το...
  7. Demme

    Κτίρια Ειδικών Αγαθών

    Εκτιμώ ότι, θα βοηθούσε πάρα πολύ όλους τους παίκτες, όταν τα οχήματα των κτιρίων ειδικών αγαθών (Αρκτικό Λιμάνι κλπ) επιστρέφουν στη βάση, να ενεργοποιείτε η ένδειξη ολοκλήρωσης παραγωγής.
Κορυφή