Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Cain IV

    Συζήτηση Αναβάθμιση 1.269

    όσον αφορά την εκδήλωση πιστεύω οι περισσότεροι έχουμε βρεί άκρη ;)
  2. Cain IV

    Συζήτηση Αναβάθμιση 1.269

    :rolleyes:
  3. Cain IV

    spoiler Αλλαγες στα ΠΜΣ πιθανον?

    η σημαντικότερη ενέργεια που πρέπει να γίνει στο ΠΜΣ κ στο ΣεΣ είναι να Μπαναριστούν μόνιμα όσοι παίχτες χρησιμοποιούν παράνομα προγράμματα κ λογισμικά τα οποία τους βοηθούν να κάνουν 10πλάσιες μάχες από έναν παίχτη που παίζει με τους κανόνες του παιχνιδιού , παρατήρησα ακόμα κ γέμισμα κ των 8...
  4. Cain IV

    Συζήτηση Εκδήλωση Άγριας Ζωής

    :+1: δεν σε αφήνει να βαρεθείς ποτέ αυτό το παιχνίδι ;)
  5. Cain IV

    Διαγωνισμός Βρες τις μπάλες!

    15 !!! :D
  6. Cain IV

    Ιδέες για Πολιτιστικούς Οικισμούς

    Ένας Αρχαιοελληνικός πολιτισμός σίγουρα λείπει από το παιχνίδι :+1: επίσης ο φίλος COBRA SKORPIOS έχει δίκιο για τον πολιτισμό των Μογγόλων υπάρχει πρόβλημα :rolleyes: Σας Ευχαριστώ
  7. Cain IV

    Διαγωνισμός Διαγωνισμός: Οι καλύτερες στιγμές στο Forge!

    Καλημέρα και σας ευχαριστώ πολύ :)
  8. Cain IV

    Συζήτηση Προβληματισμός για την πορεία της Εκδήλωσης

    Καλημέρα φίλε μου , δεν ξέρω τι σε δυσκόλεψε . εγώ και στους 5 κόσμους το πήρα στο επίπεδο 10 χωρίς Διαμάντια , μπορείς να το τσεκάρεις αν θες Στον κόσμο D έδωσα Διαμάντια για να πάρω μόνο εκεί το Χρυσό στους υπόλοιπους κανονικά
  9. Cain IV

    Κέντρο Εκδηλώσεων

    Καλημέρα , μπορεί να μας βάλουν κάτι καλύτερο , για να δούμε :rolleyes:
  10. Cain IV

    Διαγωνισμός Διαγωνισμός: Οι καλύτερες στιγμές στο Forge!

    Καλημέρα στην όμορφη παρέα του Φόρουμ :) σήμερα κλείνω 647 ημέρες παιχνιδιού , ούτε και εγώ κατάλαβα πως πέρασαν Δεν θέλω να μιλήσω για τα επιτεύγματα μου μέσα στο παιχνίδι όλο αυτό το διάστημα αλλά για μία ξεχωριστή σχέση που ανέπτυξα με έναν άλλον παίχτη . Σε αυτόν λοιπόν ΄΄τον Στάθη΄΄...
  11. Cain IV

    Χρόνια πολλά καλή Χρονιά

    Χρόνια πολλά καλή Χρονιά με ΥΓΕΙΑ και ΧΑΡΑ σε εσάς και στις Οικογένειες σας
  12. Cain IV

    Επιλυμένο Event

    Καλησπέρα , δεν πήρα ή έσβησα το e-mail με δώρο τα Αστέρια για το Event . μπορώ να κάνω κάποια ενέργεια και να τα πάρω ? ευχαριστώ
  13. Cain IV

    Εύχομαι έναν καλό Μήνα σε όλους σας , με υγεία και καλές χαρούμενες γιορτές

    Εύχομαι έναν καλό Μήνα σε όλους σας , με υγεία και καλές χαρούμενες γιορτές :)
  14. Cain IV

    Διαγωνισμός ιστορίας !!

    Η ιστορία μου εμένα είναι λίγο στενάχωρη αλλά θέλω να την μοιραστώ μαζί σας . Από εδώ και πέρα η ζωή μου είναι να είμαι όλη μέρα σπίτι και να ασχολούμαι μόνο με τον Η/Υ για να περάσει η ώρα μου λόγω προβλημάτων υγείας , πάντως ευτυχώς που υπάρχουν παιχνίδια σαν και αυτό και με κρατάνε ευχάριστη...
  15. Cain IV

    5 Κτήρια ΑΓΑΘΩΝ ίδιας Εποχής

    σε ευχαριστώ πολύ ^^
  16. Cain IV

    5 Κτήρια ΑΓΑΘΩΝ ίδιας Εποχής

    Γειά σας , γίνετε 5 Κτήρια ΑΓΑΘΩΝ της ίδιας Εποχής να δίνουν όλα σε 4 ΩΡΕΣ 1 ΑΓΑΘΟ ?
  17. Cain IV

    Φθινοπωρινός διαγωνισμός!!

    77 ? ^_^
  18. Cain IV

    10 πρώτοι Forge Points

    Πώς να παίξεις τους 10 πρώτους Forge Points στο παιχνίδι και πώς να τοποθετήσεις τα πρώτα σου κτήρια https://ibb.co/tM7PzWM
  19. Cain IV

    Νέο Μπάρα με τα ονόματα και Ιστορικό Γεγονότων

    Καλησπέρα , δεν μου βγάζει την Μπάρα με τα ονόματα (πάνω/κάτω) και το Ιστορικό Γεγονότων στο Δημαρχείο , Dinegu screen ----> https://ibb.co/MsmYZD2 είναι εντάξει τώρα ήθελε να ανοίξω το σπίτι με αχυροσκεπή , αλλά πρώτη φορά μου το βγάζει αυτό , τεσπα screen ----> https://ibb.co/2vgPfZ4
Κορυφή