Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Τιτλοι Τελους

    Εγω δεν ξερω ποιος εισαι και ποσος με ενδιαφερει , ο λογος που με απεκλεισαν μονιμα κατα την διαχειρηση ειναι η συνεχης χρηση παρανομου extension στον περιηγητη μου, ειχα φαει παρομοια ποινη παλαιοτερα για το foe power tools που ΕΓΩ ο ιδιος ανεφερα οτι υπαρχει και ρωτησα ΟΥΚ ολιγες φορες εαν...
  2. Τιτλοι Τελους

    Ενα μεγαλο ευχαριστω σε οσους παιξαμε μαζι αλλα αυτο το παιχνιδι δυστυχως εφτασε στο τελος του , Ειμουν εδω και καιρο στο να το παρατησω και μου εκανε την χαρη και εμενα οπως και σε πολλους αλλους η Ελληνικη διαχειρηση να με μπαναρουν ΜΟΝΙΜΑ , με την δικαιολογια οτι εχω καποια "επεκταση" στον...
  3. Ποσοστά (τελείως) εκτός ΟΡΙΩΝ

    πραγματικα αυτα που γραφετε ειναι παντελως αστεια , δεν εχει κανενα προβλημα , τυχαινει απλα . Εαν θελετε να μιλησετε με "δεδομενα" βαλτε εναν που γνωριζει να σας κανει μια στατιστικη μελετη να δειτε πως μια χαρα δουλευει η φθορα. Τα κτιρια φυσικα και δεν μετρανε στο συνολο του τομεα και γιατι...
  4. Ιδέα Οι Προτάσεις σας για την αναβάθμιση στην 1,209

    Συμφωνω με τον GK και τον ντοντο αλλα και τον λεωνιδα, βγαλτε την default κατασταση του τομεα απο πορτοκαλι σε γκρι και ενωστε τους κοσμους Θα γινει τις κακομοιρας και θα εχει παλι ενδιαφερον ο ΣΕΣ γιατι τωρα εχει κορεστει η κατασταση
Κορυφή