Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Επιλυμένο Μαχες σε τομεα που δεν συνορευει με εχθρικους τομεις

    Για πες λιγο ρε μεγαλε με τον λογαριασμο trezor ποιος τον ειχε κλεψει απο τους σπαρταν; Πως δικαιολογειται σκρινσοτ απο το σκαιπ του ορεστη οταν απαντουσε ο κλεφτης; Την αληθεια λεω και σε ποναει
  2. Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1,205

    Χααχαχχα ασχετο δεν νομιζω φτιαχνεις παρανομα προγραμματα οπως ειπες και εσυ δεν τα χρησιμοποιεις αυτο ειναι οτι χειροτερο για το παιχνιδι Μιλας κιολας ενω εσυ κανεις τα χειροτερα απο ολους Προγραμμα με χρησεις απομακρυσμενονκλειδωμα και οτι αλλο θες
  3. Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1,205

    Μονος σου ειπες οτι τα φτιαχνεις και εσυ δεν χρησιμοποιεις καραφλη μου νυφιτσα χαχαχαχαχ και λογικα τα δινεις-πουλας στους αλλους χαχαχαχ
  4. Επιλυμένο Μαχες σε τομεα που δεν συνορευει με εχθρικους τομεις

    Ρε καραφλοτζουτζουκο μου μαλλον εισαι σε μπερδεway φαση τσιλαρεεε λιγο Αν δεις δεν ειμαι σε κανεναν κοσμο σε τρελαδικο χωρις το μαυρο πειρατικο αβαταρ Οποτε αν θες να μαθεις στειλε στους ιδιους να σου πουνε τι και πως Ξερω πονας απο την πολυ φαπα ενα χρονο τωρα αλλα μην αγχωνεσαι εγω ειμαι και...
  5. Επιλυμένο Μαχες σε τομεα που δεν συνορευει με εχθρικους τομεις

    Μπορεις να ρωτησεις αυτον που το εκανε εμενα τι με ρωτας;χαχαχαχ εγω δεν παιζω σες εδω και δυο εβδομαδες
  6. Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1,205

    Και στο ξαναλεω ας τα βγαλουν ολα αυτα που λες και να μην σου επιτρεπουν να βαλεις αμυνες με το προγραμμα σου αν δεν περασει καποιος χρονος αφοτου σπασει η πολιορκια Μετα οταν θα σε γλενταμε τι θα λες; Και επειδη εχεις φτιαξει προγραμμα εχε μην νομιζεις οτι δεν εντοπιζετε για πλακα κιολας
  7. Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1,205

    Χαχαχαα αρα με λιγα λογια μας λες πτι εχεις φτιαξει προγραμματα και οτι εισαι προγραμματιστης και οτι απλα εσυ δεν τα χρησιμοποιεις και καλα χαχαχα Οσο για ολα οσα δεν εχεις σωσει φραγκο στο παιχνιδι και ουτε θα δωσεις γιατι εισαι φραγκοφονιας ουτε εναν ποντο δεν δινεις σε συντεχνους σου στο...
  8. Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1,205

    Κολεκτακο λες και ξαναλες το ιδιο πραγμα συνεχεια εγω ενα θα σου πω αν εισαι τοσο σωστος μαγκας και νοιαζεσαι για το παιχνιδι στειλε μας σε βιντεο πως παιρνεις το «πινακακι» που λες γιατι εγω εχω προσπαθησει χιλιαδες φορες και με καλο υπολογιστη και δεν μπορεσα ουτε μια φορα να παρω Αρα μηπως...
  9. Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1,205

    Εσυ ρε καφλοτζουτζουκο δεν εχεις βαλει ουτε μισο ευρω στο παιχνιδι και μιλας για διαμαντια κλπ; Πιο πολλα εχουν βαλει οι παρατημενοι λογαριασμοι που εχεις παρα εσυ Οποιος ειναι να βαλει διαμαντια θα βαλει εσυ ομως δεν θα βαλεις ποτε με 20 διπλους στην πλατη Αντε φιλακιαα
  10. Εξαφάνιση αποστολών και κόλλημα

    Αμα τις κανεις με το χερι δεν κολλαει ποτε
  11. Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1.203

    Ρε αλλο σου λεω Κλαψουριζεις για τα μπαγκ κτλ Και σε ρωταω προχτες δεν εσπασε η συντεχνια σου τομεα που δεν ακουμπουσε σε δικο της; Γιατι κατι σκρινσοτ που ανεβηκαν στο γενικο τσατ εδειχναν εναν τομεα που δεν ακουμπουσε σε καμια αντιπαλη συντεχνια να σπαει η πολιορκια απο την δικια σας συντεχνια
  12. Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1.203

    Δεν μας ειπες τελικα τα σκρινσοτ που ανεβασαν στον γ οι ινβικτους με εσας να σπατε πολιορκια χωρις να ακουμπαει τομεας σας πως εξηγειται ολο αυτο; Μαθε μας και εμας πως γινετε γιατι μονο να κλαιγεστε ξερετε
  13. Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1,202

    ρε τραβα φτιαξε το κικλερακι σου γιατι εχεις θεμα στις κυκλικες και κολλαει δεν κανει σωστες ακυρωσεις και μετα ελα να μας πεις
  14. Εξαφάνιση αποστολών και κόλλημα

    οι ακυρωσεις με το χερι εχουν συγκεκριμενο χρονο δεν μπορεις να κανεις με τιποτα γρηγορες ακυρωσεις και ποσο μαλιστα δεκα ακυρωσεις αυτο γινετε μονο με παρανομο προγραμμα αρα δεν φταιει το παιχνιδι αλλα το προγραμμα που χρησιμοποιεις
  15. Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1,202

    σεβαστο αλλα αντι να δειχνετε μονο φωτο εδω στο φορουμε ανεβαστε και βιντεο με τον λογαριασμο σας πως το κανει αυτο σας λεμε και να δουμε αν πραγματικα φταιει το παιχνιδι ή γινονται με καποιο παρανομο μεσο ααρα δεν φταιει το παιχνιδι αλλα ο παικτης ατομικα που το κανει
  16. Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1,202

    αρα κλαψουριζετε για σφαλατα του παιχνιδιου που εσεις ξερετε πως γινονται εχετε τον τροπο και αυτος ειναι καποιο παρανομο προγραμμα αρα δεν φταιει το σφαλμα του παιχνιδιου αλλα το οτι εσεις χρησιμοποιειτε παρανομα προγραμματα για να μπορειτε να εκμεταλευτειτε αυτα τα σφαλματα του παιχνιδιου...
  17. Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1,202

    γιατι εγω με reaction κατω απο 200ms δεν μπορω να το κανω ενω εσεις μας λετε με μεγαλη ευκολια οτι γινονται ανεβαζετε και φωτογραφιες κλπ και εγω σας λεω πως γινετε πως καταφερνεις να βρεθεις στο σταδιο που δειχνετε? με ποιο τροπο?
  18. Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1,202

    και ποιος σου ειπε εσενα οτι ειναι ενα ατομο? εγω αλλο ρωτησα πως γινετε με το χερι ολα αυτα τα μπαγκ που κατηγορειται γιατι εγω προσπαθω αλλα δεν μπορω και εχω πολυ καλα ατομικα reaction και δεν θα μας το λετε αρα εσεις τα ξερετε και μπορειτε να τα χρησιμοποιησετε και δεν μας δειχνετε τον...
  19. Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1,202

    επισης γιατι δεν λετε και στην αμυνα να μην επιτρεπει στον αντιπαλο να βαλει αμυνες αν δεν περασει καποιιο χρονικο διαστημα? γιατι πλεον τα προγραμματακια παιρνουν φωτια για να περασουν αμυνες αντε καλη σας μερα
  20. Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1,202

    επειδη διαβαζω οτι γραφετε πολλα για bug κλπ διαβαζω και λετε πραγματα που ξερουν μονο προγραμματιστες αρα οι γνωσεις σας ειναι πανω απο ενος μεσου παικτη και αρα οσα λετε μπορει να ωφελησουν μονο εσας γιατι θα εχετε σκεφτει καποια αλλη λαμογια στο παιχνιδι οπως τοσα χρονια γιατι αυτοι που...
Κορυφή