Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Υποχθόνιος

    Ποσοστά (τελείως) εκτός ΟΡΙΩΝ

    H γελοιότητα σε ΟΛΟ το μεγαλειο της...Αποστολη event συλλογή 6 "συμβαντων"... 3 χτες το βραδυ κατα τις 10...σημερα μετα απο 25+ ωρες που ξαναμπηκα (Σαββατο ειναι και εχουμε και αλλη ζωη εκτος ΦΟΕ)...ποσα "συμβαντα" με "περίμεναν"...ΜΗΔΕΝ...0000...ΜΗΔΕΝ...και για ΟΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ (σαν κατι...
  2. Υποχθόνιος

    Forge of Empire PLUS

    Παει και αυτο...να το θυμόμαστε....ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ... beta testers λεγεται...κριμα γιατι φαινόταν ενδιαφερον...
  3. Υποχθόνιος

    Forge of Empire PLUS

    Aυτα ειναι που σου δινει οταν ενεργοποιηθεί. Οι ποντοι που αποθηκευονται στην μπαρα μαλιστα απο 10 "εκτοξευονται" σε 250
  4. Υποχθόνιος

    Forge of Empire PLUS

    Η εικονα της αμαξας ειναι ακριβως αυτη. Μετα το 7ημερο απενεργοποιείται...ΑΛΛΑ..πατοντας επανω του σε παει σε χρηση διαμαντιων...εγω καθοτι δεν εχω διαμαντια με πηγαινει κατευθειαν σε αγορα ΧΩΡΙΣ να μου λεει ΠΟΣΑ ζηταει...(δεν καταλαβαινω ...δηλαδη εστω οτι πληρωνω για 1000 διαμαντια και οταν...
  5. Υποχθόνιος

    Forge of Empire PLUS

    Kαμια απάντηση... Άλλη ερώτηση...υπάρχει κάποιος από το FOE που να γνωρίζει κάτι σχετικά με την παραπάνω ερώτηση ώστε να απευθυνθώ?
  6. Υποχθόνιος

    Forge of Empire PLUS

    Νεος παιχτης στο FOE. Μου έχει εμφανιστεί μια "Αμαξα" (μολις ξεκινησα στον C) σε σημειο εξω απο την πολη που ονομαζεται Forge of empires PLus...Ηταν ενεργοποιημερνο (σαν δωρο) για 7 ημερες και παρειχε μερικες αρκετα ενδιαφερουσες ευκολιες και "μπόνους". Τώρα απενεργοποιήθηκε , μπορεί να...
Κορυφή