Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Επιλυμένο Πολλαπλά σφάλματα!

    Καλησπέρα! Τελευταία αντιμετωπίζω διάφορα σφάλματα! 1. Κόλημα στον υπολογιστή με το καρουσελ στρατού 2. Κόλημα στο κινητό με το καρουσέλ προμηθειών 3. Κόλημα στο νέο εβεντ όταν κατεβαίνουν τα δώρα. Πρέπει να κλείσεις το παράθυρο και να το ξαναανοίξεις! Παίζει να είναι και άλλα. Θα τα προσθέσω
  2. Γνώμη για νέο ΠΜ;

    Προσωπικά το βρήκα αρκετά άνισο το νέο ΠΜ μέχρι στιγμής! Συντεχνείες που είναι πολύ δυνατές, μπορούν να παίξουν ακόμα πιο επιθετικά τώρα. Οι τομείς εφάπτονται με περισσότερους τομείς, υπάρχει ένας κεντρικός τομέας που αν τον πάρεις βάζεις 3-4 πολιορκητικά και έχεις επαφή με όλους τους...
  3. Ανανεωση Αρένας!!

    Πολύ σημαντικό πρόβλημα! Η ανανέωση αρένας δεν σε ρωτάει αν θέλεις να ξοδέψεις διαμάντια! Είχε κολήσει μια φορά και ειχε πατηθεί το κουμπί παραπάνω φορές και τότε δεν το κατάλαβα πως τα ξόδεψα τα διαμάντια. Τώρα όμως το πάτησα καταλάθος και παρατήρησα ότι πατήθηκε αμέσως!! Σας παρακαλώ να το...
  4. Κρασάρισμα ύστερα από αποστολή μηνυ

    Μου έχει συμβεί δύο φορές κατά την αποστολή μηνήματος σε παίκτη να κολάει το παιχνίδι και να θέλει ανανέωση. Σήμερα μου ανέφερε συμπαίκτης το ίδιο πρόβλημα και μου είπε χρειάζεται 3 ανανεώσεις για να στρώσει και το κάνει συστηματικά σε αυτόν!
  5. Διαστημικές εποχές!

    Καλησπέρα! Παρακολουθώντας τη σειρά των εποχών και ενώ παρατηρώ μια λογική συνέχεια από το αύριο στο οποίο μπαίνουμε τώρα θεωρώ (ίσως 2010 και μετά), όταν μπαίνουμε στις εποχές του διαστημάτος, πάμε στον Άρη ορθώς γιατί είναι ο πιο λογικός πλανήτης για αποικισμό, μετά ζώνη αστεροειδών που βγάζει...
  6. Επιλυμένο Bug με το ΠΜ

    Συντεχνεία δεν είχε κανέναν τομέα γύρω γύρω και μείναν οι μάχες τους! Δεν θεωρώ ότι είναι κάποια κλεψιά, γιατί σε όλο αυτό το διάστημα έγινε μία φορά! Οπότε κάπου πρέπει να σκάλωσε το σύστημα εκεί! Ο τομέας είναι ο Α1 όπως θα δείτε. Έχουν μείνει οι μάχες της συντεχνείας με το κόκκινο! Μισό...
Κορυφή