Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Ζουζούνι

    Υπό Επίλυση Πιθανό σφάλμα - Ζήτηση βοήθειας

    Καλησπέρα. Αρχικά ας δεχτούμε το ότι εγώ δεν έχω γνώσεις από τεχνολογία, απο υπολογιστές και έτσι δεν είμαι σε θέση να δώσω αναλυτικά στοιχεία. Είμαι ένας απλός χρήστης που παίζει το παιγνίδι, έχει παρατηρίσει κάτι και θέλω να ενημερωθώ μήπως κάποιος γνωρίζει κάτι και δίνω όσες πληροφορίες...
  2. Ζουζούνι

    Πιθανό σφάλμα

    Θα έγραφα στην υποστήριξη αλλά το γράφω εδώ μήπως και κάποιος άλλος έχει παρατηρίσει κάτι. Χθες αργά το βράδυ μπήκα από το κινητό και κάτω δεξιά είχε το εικονίδιο της συλλογής με διαμάντια. Προσπαθούσα να βρω το κτήριο και δεν το έβρισκα. Μπαίνω από υπολογιστή, δεν βλέπω εικονίδιο συλλογής. (...
  3. Ζουζούνι

    Σχετικά με clicks scripts

    Καλησπέρα. Κατόπιν ωρίμου σκέψεως αποφάσισα να γράψω και εδώ κάποιες ιδέες σχετικά την χρήση clicks scripts από ορισμένους παίκτες. Σαν αρχική ιδέα, είχα να γίνει πλήρης κατάργηση των αυτόματων μαχών. Αυτό όμως θαρρώ πως είναι εκτός επιλογής. Έπειτα σκέφτηκα την πλήρη κατάργηση αυτόματων μαχών...
  4. Ζουζούνι

    Σκέψεις, σκέψεις, σκέψεις

    Καλησπέρα. Σύμφωνα με το Διεθνές Σύμφωνο Ατομικών και Πολιτικών Δικαιωμάτων (άρθρο 19 παρ. 1, 2): Ο κάθε άνθρωπος έχει το δικαίωμα να έχει την άποψη του χωρίς καμία παρέμβαση. Ο κάθε άνθρωπος πρέπει να έχει το δικαίωμα ελευθερίας της έκφρασης. Το δικαίωμα αυτό περιλαμβάνει και το δικαίωμα του...
Κορυφή