Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Mikraki

    ΜΕ ΛΕΝΕ ΡΙΖΟ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΩ ΤΑ ΓΥΡΙΖΩ

    ηταν που θα εκλεινε ο ΣΕΣ στις 11 του μηνα. ουτε αυτο δεν εγινε σωστα..... ΟΛΟ ΛΑΘΟΣ!!!
  2. Mikraki

    ΔΙΑΠΛΟΚΗ

    ξεχασες να πεις οτι παιζουν σε συντεχνιες που χρησιμοποιουν μποτ!!
  3. Mikraki

    ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ

    Ξεχασες μια πρεζα διαμαντια! για τη γλυκα!! χααχχααχαχαχαχαχαχχααχαχ
  4. Mikraki

    Συζήτηση Αντικατασταση ΣεΣ με Επιδρομές Συντεχνίας

    Καλα και για το ρολοι μην ορκιζεσαι. θυμαμαι πριν κατι χρονια τετοια μερα περιπου αλλαζε η ωρα και επεσε το ρολοι 2 φορες..... αχχαχχααχαχαχχα ΠΟΥ θα τα ξανα δουμε αυτα τα εκτροπα που αντι να μας ζητανε συγνωμη ,γιατι αφου δεν ειναι φιλανθρωπικο ιδρυμα ειμαστε πελατες, και ως πελατες μονο...
  5. Mikraki

    Συζήτηση Αντικατασταση ΣεΣ με Επιδρομές Συντεχνίας

    Κλασσικα με τον ιδιο τροπο που ειρωνευεστε στις αιτησεις που κανουμε προς τη διαχειριση ειρωνευεστε και τωρα σε ενα τοσο σημαντικο θεμα! Παιζουμε 12+ χρονια αυτο το παιχνιδι που ειναι γεματο Bug,αδικια,ανισοτητα,ειρωνια καμια προστασια απο τη διαχειριση για να μας ειρωνευεστε κιολας με μεμες...
  6. Mikraki

    Συζήτηση Αντικατασταση ΣεΣ με Επιδρομές Συντεχνίας

    Το παιχνιδι ειναι ηδη κατεστραμενο και συνεχιζαμε να παιζουμε για το ΣεΣ . τωρα θα το αποτελειωσουν απλα!!
  7. Mikraki

    Συζήτηση Αντικατασταση ΣεΣ με Επιδρομές Συντεχνίας

    Συν τοις αλλοις βγαζετε ανακοινωση οτι κλεινει ο ΣεΣ στις 12 τη νυχτα που κοιμαται ο Σκορπιος.. Να δω τι θα γινει το πρωι που θα μαθει τα νεα... αχααχαχαχαχαχααχχααχχαχ Ποιος ειδε τον Σκορπιο κ δε τον φοβηθηκε....!!!
  8. Mikraki

    Συζήτηση Αντικατασταση ΣεΣ με Επιδρομές Συντεχνίας

    Εννοειται οτι θα τα συγκεντρωσετε τα σχολια και θα μας αγνοησετε οπως με το 5ο επιπεδο. Καταλαβαμε οτι ο ΣεΣ δε δινει διαμαντια στην εταιρεια και γιαυτο κλεινει. Δυστυχως για την εταιρεια ομως οι περισσοτεροι παιχτες (Οπως κ εγω ) παιζουμε ακομα ΜΟΝΟ για το ΣεΣ. Αντι να διορθωσετε τα σφαλματα...
  9. Mikraki

    Συζήτηση Αναβάθμιση 1.268

    Ναι γιατι και να τα γραψουμε πολυ που θα τα λαβουν υποψιν....
  10. Mikraki

    Συζήτηση Εκδήλωση Αδελφότητας 2023

    κ εγω εχω αγορασει αυτο με τα 15ευρω σε πολλα εβεντ τωρα ομως επειδη ειναι πονηρια ξεκαθαρη αυτο δε θα αγορασω κανενα απο τα δυο.. επισης εμενα επειδη εχω βαλει αρκετες φορες διαμαντια δε μου εχει βγαλει ποτέ την προσφορα με το 200% περισσοτερα διαμαντια. αν εχει συμβει και σε αλλον ενημερωστε με.
  11. Mikraki

    Συζήτηση Καλοκαιρινή Εκδήλωση 2023

    Οχι δεν ειναι οτι παιζουμε και δε το δινει . ειναι οτι δεν υπαρχει καν προς διεκδικηση το κλειδι . ισως αν κανεις δυο ανανεωσεις να το βγαλει αλλα στον αρχικο πινακα οταν αλλαζει το δωρο καθε μερα δεν εχει παντα κλειδι οπως θα επρεπε.
  12. Mikraki

    Συζήτηση Καλοκαιρινή Εκδήλωση 2023

    το λεει και η λεει απο μονη της κλειδι ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟΥ - ( Ημερα )καθε ημερα επρεπε να εχει κ ενα κλειδι οπως σε καθε εβεντ καθε φορα. γιαυτο και ειναι το ημερολογιο ιδιες μερες με αυτες που ειναι το εβεντ. απλα θελουν να χαλασουμε διαμαντια για να παρουμε κλειδια ας μας το πουν εξ αρχης να...
  13. Mikraki

    Συζήτηση Εκστρατεία Συντεχνίας - Αναβάθμιση

    Συμφωνώ!!!
  14. Mikraki

    SORRY ΚΙΟΛΑΣ !!

    Η απαντηση γιδα βιδα που δωσατε Ιρις αντικατοπτριζει τον ακριβη τροπο που απαντατε στα μηνυματα που στελνουμε στη διαχειρηση και στον τροπο που μας αντιμετωπιζετε. Να βρειτε εσεις ενα τροπο να αποσυμφορηθει το κεντρο σας ή βρισκοντας παραπανω ατομα ή κανοντας σωστα τη δουλεια σας και να μη...
  15. Mikraki

    Συζήτηση Χειμερινή Εκδήλωση 2021

    Eιναι δυνατον να ζηταει 120 διαμαντια για 10 αστερια? στο δρομο τα βρισκουμε τα διαμαντια νομιζετε? καπου ωπα δηλαδη!
Κορυφή