Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Συζήτηση Παρανομο Λογισμικο

    Τα διαβασατε ολα οσα γραφω η απλα απαντας by the book ??? Γιατι αν τα διαβασες ολα και μου απαντας αυτο... να το κοιταξεις !!! Το Screenshot το ειδατε ?
  2. Συζήτηση Παρανομο Λογισμικο

    Καλησπερα Νυχτεριδα. Μαλλον εχεις μπερδεψει λιγο τα πραγματα. Ο νομος περι προσωπικων δεδομενων δεν αναφερεται σε εικονικους χαρακτηρες μεσα σε ενα παιχνιδι αλλα σε δημοσιοποιηση προσωπικων δεδομενων χρηστων. Οποτε ποσο ακυρο μπορει να ειναι το να χαρακτηριστει ενα screenshot που διχνει ποσο...
  3. Συζήτηση Αντικατασταση ΣεΣ με Επιδρομές Συντεχνίας

    Απαντηση λοιπον... Οπως εχει γινει αυτη την στιγμη το πεδιο ητε εχεις ητε δεν εχεις μποτ αμα δεν εχεις κοσμο με μαχες και διαμαντια δεν εχει καμια σημασια. Για το κορακιασμα που λες, αν μιλησω για εμενα 3 μηνες δεν ειχα μπει καν στον λογαριασμο μου και δεν μου ειχε βαλει κανενας κατι σε κτηριο...
  4. Συζήτηση Παρανομο Λογισμικο

    Καλησπερα σε ολους και ολες. Εδω και καποιες ημερες στον Α κοσμο γινετε ενας χαμος απο μποτ στο ΣΕΣ και μετα απο επανηλημενες αναφορες στην διαχειρηση φαινετε οτι δεν βρισκουν τιποτα ! Αποφασισα λοιπον και εγω να βοηθησω στον εντοπισμο την διαχειρηση και τους εδειξα με στοιχεια τι ακριβος...
  5. Συζήτηση Αντικατασταση ΣεΣ με Επιδρομές Συντεχνίας

    Ολοι αυτοι που κλαιγονται για το ΣΕΣ ειναι αυτοι που εχουν πληρωσει γερμανους και διαφορα αλλα μποτ... Αν τελειωσει το ΣΕΣ πως θα κανουν αυτα που κανουν ??? Το ΣΕΣ η επρεπε να φτιαχτει γιατι εχει εντελος ανοιχτο κωδικα και καθενας μπορει να κανει οτι θελει η να καταργηθει και να μπει κατι αλλο...
  6. Συζήτηση Αντικατασταση ΣεΣ με Επιδρομές Συντεχνίας

    OOOOOρε φιλε κλαμααααααα... Παιδια μεχρι εδω οι γερμανοι και τα ρεστα παρτε το χαμπαρι. Τωρα θα μπειτε στην διαδικασια να βρειτε αλλον τροπο να κλεβετε χαχαχχαχαχ Ειναι η πρωτη φορα μετα απο παρα πολυ καιρο που το παιχνιδι εστω και για λιγο ??? (Κατι θα βρειτε παλι σας εχω εμπιστοσυνη) θα ειναι...
  7. ΜΠΟΤ ΚΛΙΚΕΡ

    Υπαρχει ενα παλαιο Ελληνικο ρητο που λεει: Στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σκοινι !! Επισης αλλο ενα που λεει: Λαγος την φτερη ετριβε κακο τις κεφαλης του... Οποτε παρτε το ναχετε γιατι μπορειτε να παραμυθιαζετε καποιους μια φορα αλλα οχι ολους για παντα ...
Κορυφή