Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Συζήτηση Χειμερινή Εκδήλωση 2023

    Χαίρετε. Η εκδήλωση τρέχει ήδη 1,5 μέρα και το πιάσαμε το κόλπο, ένα ένα τα σπίρτα, οκ. Ευχαριστώ
  2. Συζήτηση Χειμερινή Εκδήλωση 2023

    Καλησπέρα σας. Το σχόλιό μου δεν είναι γκρίνια για την εκδήλωση (άλλωστε, οι εκδηλώσεις είναι το καλύτερό μου στο παιχνίδι!) αλλά βλέπω ότι, ενώ οι προηγούμενες είχαν ωραία mini game, που ήθελα σκέψη και στρατηγική, σ' αυτήν, ξαναγυρίσαμε στην τύχη. Ευχαριστώ!
  3. Συζήτηση Μικρές Προκλήσεις

    Καλημέρα! Φορτώθηκε επιτέλους η "Αντίπαλη Πρόκληση". Καλό φαίνεται, να κινούνται λίγο τα πράγματα μέχρι την εκδήλωση. Ποια είναι όμως η "Εκδήλωση Αγριας Ζωής" που μας δίνει νομίσματα;;; Αυτή που πέρασε ή κάποια που θα έρθει κάποτε;;; Ευχαριστώ! Update Πάπαλα η "Αντίπαλη πρόκληση" και τα...
  4. Διαστημικός Μεταφοράς

    Καλή σας ημέρα! Πιστεύω ότι δεν είναι τόσο "σφάλμα", όσο κάτι άσχημο οπτικά. Οι πληροφορίες για τον "Διαστημικό Μεταφορέα" ξεφεύγουν από το παράθυρο και το κείμενο δεν είναι κυλιόμενο όπως στα άλλα ΜΚ. Ευχαριστώ!
  5. Συζήτηση Halloween 2023

    Καλησπέρα! Κανονικά, το σχόλιό μου πάει στις "Αναφορές Μετάφρασης" -πιστεύω-, αλλά μιας και αφορά την εκδήλωση και αυτή θα λήξει οσονούπω, το αναφέρω εδώ. Ποια είναι η τράπουλα των "Βαμπίρ" -όπως αναφέρει στο "Χρησιμεύω στο επόμενο μπουντρούμι"; Οι τράπουλες ακριβώς από κάτω είναι "Λυκάνθρωποι"...
  6. Στάδιο των Εποχών

    Καλησπέρα! Παρατήρησα τις τελευταίες μέρες ότι, το Στάδιο των Εποχών, όταν δεν έχει παροτρυνθεί, αν αφήσεις το ποντίκι του Η/Υ πάνω του δεν εμφανίζει πληροφορίες. Επισυνάπτω 2 φωτογραφίες. Μια με το ποντίκι του Η/Υ πάνω στο μεσαίο από τα 3 Στάδια (με κόκκινο κύκλο, πιστεύω είναι εμφανής η λάμψη...
  7. Συζήτηση Φθινοπωρινή Εκδήλωση 2023

    Καλημέρα! Πριν λίγο έπαιξα την εκδήλωση και ενώ όταν ολοκλήρωσα τον πίνακα μου έδειχνε 2/20 κούπες για το επόμενο βραβείο, μετά από ανανέωση της σελίδας μου δείχνει πλέον 1/20 κούπες. Δυστυχώς δεν έχω εικόνα του πριν, αλλά είμαι σίγουρος για το 2/20 που έδειχνε. Κατά τα άλλα, πολύ καλή και αυτή...
  8. Επιλυμένο Πρόβλημα με την παραγωγή νομισμάτων σε αποικία

    Το πρόβλημα αποκαταστάθηκε. Ευχαριστώ!
  9. Πρόβλημα με τα Μηνύματα

    Το πρόβλημα αποκαταστάθηκε. Ευχαριστώ!
  10. Επιλυμένο Πρόβλημα με την παραγωγή νομισμάτων σε αποικία

    Καλησπέρα -και παλί! Σε αποικία (Βίκινγκς), τόσο στην έκδοση pc όσο και στην εφαρμογή, δεν μπορώ να επιλέξω να παράξω πάνω από 5 νομίσματα (μέχρι πριν το μάζεμα της προηγούμενης παραγωγής είχα τη δυνατότητα). Όνομα παίχτη Αστραπόγιαννος, κόσμος Arvahall, στον Υστερο Μεσαίωνα.
  11. Πρόβλημα με τα Μηνύματα

    Καλησπέρα! Ξαφνικά, δεν μπορώ να μπω στα μηνύματα, τόσο στην έκδοση pc, όσο και στην εφαρμογή (όπου έχει εξαφανιστεί πλήρως η συγκεκριμένη μπάρα, και έχει μείνει μόνο το κουτάκι των γειτόνων, φίλων και συντεχνίας), και μου βγάζει ειδοποίηση να κάνω την αντίστοιχη έρευνα! Ωστόσο, στην έκδοση pc...
  12. Συζήτηση Καλοκαιρινή Εκδήλωση 2023

    Αν είναι έτσι, 08 Ιουλ και όχι 07 Ιουλ όπως λέει στην αρχική ανακοίνωση της εκδήλωσης στο ελληνικό φόρουμ. υγ. Εάν και εφόσον ΔΕΝ λήγει αύριο, στην αλλαγή της ημέρας προς μεθαύριο Σάββατο, θα δοθούν δουβλόνια; Ευχαριστώ!
  13. Συζήτηση Καλοκαιρινή Εκδήλωση 2023

    Καλησπέρα. Πότε τελειώνει η εκδήλωση; Έχουν μείνει 65/66 αποστολές και στο ημερολόγιο έχει 65/66 ημέρες. Αλλά, στο χρονόμετρο γράφει 1η16ώ, στο δε αγγλικό φόρουμ λέει ότι λήγει στις 08 Ιουλ. Ευχαριστώ!
  14. Συζήτηση Καλοκαιρινή Εκδήλωση 2023

    Οκ! My mistake, που λένε και στο χωριό μου. LOL Φάνηκε σαν να μεταπηδώ από το ένα κτήριο στο άλλο, αλλά όταν έγραφα είχα στο μυαλό μου την Βίλα. Επομένως, καλά κατάλαβα, μόνο με διαμάντια-χρήματα όποιοι τέλος πάντων θέλουν την Χρυσή Βίλα... γιατί όπως λες και εσύ, 460, ναι, και εγώ δε νομίζω...
  15. Συζήτηση Καλοκαιρινή Εκδήλωση 2023

    Καλημέρα! Δεν αναφέρομαι στο κτήριο Εμπορείου αλλά στην Βίλα Κυβερνήτη. Το Εμπορείο στο 9ο επ δίνει κομμάτια για την αναβάθμισή του, όχι της Βίλας. Κάνω λάθος;
  16. Συζήτηση Καλοκαιρινή Εκδήλωση 2023

    Καλημέρες! Οι νέοι παίχτες που δεν είχαν την Βίλα του Κυβερνήτη, άντε και την μάζεψαν σε αυτήν την εκδήλωση, αναβάθμιση στου Αντιβασιλέα γι' αυτούς δεν έχει; Σε κάποια "μαξιλαράκια" για το νέο κτήριο δίνει κάποια κομμάτια, αλλά, τα υπόλοιπα (150 σύνολο) πώς θα μαζευτούν; Μου διαφεύγει κάτι;
  17. Διαγωνισμός Διαγωνισμός Ιουνίου 2023

    Πις οφ κέικ :cool: , που λεν και στο χωριό'μ'!
Κορυφή