Ένας τρόπος για να κρατήσετε χώρο στο κέντρο της πόλης

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser759
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser720

Guest
Aσε να το καταλαβουν αυτοι που το εχουν ξαναδει...

παλια λεξη απο παλιους φιλους....:)
 

DeletedUser

Guest
Ολοι θα συμφωνησουμε οτι Δεν υπαρχει μονο ενας σωστος τροπος αναπτυξης..Υπαρχουν αρκετοι.

Αγαπητέ θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω μερικώς. Παρά το ότι η γενική στρατηγική του καθενός προφανώς καθορίζει τι θα χτίσει, το *πως* θα το χτίσει στο χωρο, είναι ένα κατά βάσει μαθηματικό πρόβλημα, το οποίο επιδέχεται μία βέλτιστη λύση. Δηλαδή αν επιθυμείς να τοποθετήσεις 30 κτήρια 2Χ2, 10 3Χ3, και 1 4Χ4, υπάρχει ένας βέλτιστος και συγκεκριμένος τρόπος να γίνει, που ελλαχιστοποιεί τη χρήση δρόμων.
 

DeletedUser

Guest
παιδια καλημερα!ειμαι καινουργια και την εκανα τη χαζομαρα μου!βρηκα χωρο και απλωθηκα και τωρα δεν ξερω πως να ξεφορτωθω δρομους.υπαρχει χωρος που αποθηκευουμε κτηρια η δρομους για να τα χρησιμοποιησουμε οταν θα παρουμε επεκταση΄? ευχαριστω για τον χρονο σας!!
 

DeletedUser410

Guest
Προς το παρόν όχι δεν υπάρχει τρόπος να γίνει κάτι τέτοιο...
Υπάρχει σαν λειτουργία αλλά δεν έχει ενεργοποιηθεί...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16353

Guest


Φίλε μου, οι μόνοι λόγοι ύπαρξης των διακοσμητικών στοιχείων όλα αυτά τα χρόνια που παίζω το παιχνίδι είναι 1)για να σου δίνουν ικανοποίηση την πρώτη μέρα που ξεκινάς να παίζεις, 2)για να υποχρεώνεσαι να χτίζεις μερικά όταν σου το ζητάνε κάποιες αποστολές (π.χ. κέρδισε 1000 ικανοποίηση ή χτίσε ένα ή πέντε διακοσμητικά της εποχής σου) και 3)για να μαζεύεις αυγά στο πασχαλινό event (που για αυτό φωνάζω τώρα στο αντίστοιχο thread, μια και το επόμενο λογικό βήμα θα ήταν να τα καταργήσουν εντελώς).

Η δική μου "συμβουλή": άσε τα διακοσμητικά στην ησυχία τους. Πεταμένα λεφτά.
 

DeletedUser

Guest
ολοι παοκ ειναι εδω; δηλαδη ειμαι ο μονος ολυμπιακος εδω περα!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή