ΑΓΟΡΑ-ΕΜΠΟΡΙΟ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31553
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31553

Guest
Οταν στην αγορα καποιος παιχτης εχει πανω απο 2 προσφορες πχ 5 και εγω αποδεχθω την 1 προσφορα αυτοματως ολλες οι υπολοιπες χανονται τι συμβαινει? Οσοι απο τους συμπαιχτες μου ρωτησα δεν εχουν αυτο το προβλημα
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Οταν στην αγορα καποιος παιχτης εχει πανω απο 2 προσφορες πχ 5 και εγω αποδεχθω την 1 προσφορα αυτοματως ολλες οι υπολοιπες χανονται τι συμβαινει? Οσοι απο τους συμπαιχτες μου ρωτησα δεν εχουν αυτο το προβλημα
Καλημερα οχι δεν χανονται
μπορει ομως να εχει συμβει ενα απο τα κατωθι :
1 να εληξε η χρονικη τους περιοδος
-εαν δεν παρει καποιος μια προσφορα μεσα σε 7 ημερες αυτη ''εξαφανιζεται '' απο την αγορα
δηλ επιστρεφονται τα υλικα στον ιδιοκτητη τους-
2 να τις απεσυρε ο ιδιος ο παιχτης που τις ειχε βαλει
3 παραλληλα με εσας να τις πηρε και καποιος/οι αλλοι παιχτες
 

DeletedUser29206

Guest
Ή 4 και το χειρότερο και ασυνήθιστο να προέκυψε κάποιο σφάλμα.
Α και δε νομίζω, τα πιο πιθανά είναι αυτά που ανάφερε η talamanta πιο πάνω.
 

DeletedUser30097

Guest
Ή να μην έχεις την επαρκή ποσότητα για να καλύψεις τις υπόλοιπες προσφορές, ενώ έχεις ταυτόχρονα ενεργή την επιλογή να σου εμφανίζει μόνο τις προσφορές τις οποίες μπορείς να καλύψεις. Σε κάθε περίπτωση, μ' ένα αίτημα υποστήριξης, μ' όσο το δυνατόν περισσότερες λεπτομέρειες για το τι και πότε χρονικά συνέβει, προς τη διαχείριση, θα πάρεις την απάντηση για το τι ακριβώς συνέβη στην περίπτωσή σου.
 

DeletedUser31553

Guest
Eυχαριστω για την βοηθεια απο τα παραπανω παντως η μονη περιπτωση που δεν προσεξα μεχρι τωρα ειναι η επαρκεια αγαθων που γραφει ο finrod .Θα το προσεξω και αυτο και βλεπουμε.....
 
Κορυφή