ΑΝΘΡΩΠΙΑ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30573
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser30573

Guest
Καλησπερα σε ολο το ΦΟΕ
Θα ηθελα να σας πω μια ιστορια μου μια και πνιγομαι απο θλιψη για εναν ...........δεν ξερω πως να τον χαρακτηρησω
καποτε χρειαστικα αρκετο αιμα και ολοι γνωστοι και αγνωστοι προσφερθικαν να με βοηθησουν και σημερα με το παρακατω υποκειμενο επειδη ειμαστε αντιπαλοι στον Γ κοσμο θεωρησε οτι επρεπε να μου στειλει μηνυμα που λεει οτι ντρεπετε για την πραξει του αυτη δηλαδη ντρεπετε που βοηθησε εναν ανθρωπο ειληκρινα τον λυπαμαι
https://prntscr.com/h6n9yz
 

DeletedUser28843

Guest
Επειδή πετάς λάσπη σε έναν άνθρωπο που σε βοήθησε χαρακτηρίζοντας τον υποκείμενο θα σου πρότεινα να ρίξεις μια ματιά σε κανένα καθρέφτη αν φυσικά έχεις στο σπίτι σου μπας και δεις και την κατάντια στην οποία αναφέρεσαι. Αν το να πάω σε μια άλλη συντεχνία είναι κατάντια τότε δέχομαι το χαρακτηρισμό και χαίρομαι γι αυτό. Δυστυχώς δεν θα μάθεις ότι πίσω από την οθόνη υπάρχουν άνθρωποι και αυτούς τίμησες με το να τους διαγράψεις και να πεις όλα τα παραπάνω. Εκεί κολλάει λοιπόν και το ντρέπομαι αλλά η λάσπη όπως είπαμε δεν με πιάνει. Λυπάμαι γιατί είσαι ο ορισμός του ανθρώπινου ξεπεσμού!
http://prntscr.com/h6v4rg
http://prntscr.com/h6v517
Αν πνίγεσαι εδώ είμαι να σου δώσω σωσίβιο!
 

DeletedUser30573

Guest
<< φιλε>> μαλλον προσπαθεις να διαστρεβλωσεις τα λεγομενα σου αλλο το παιχνιδι και αλλο η ανθρωπια αν δεν ξερεις τη συμμενει η λεξει ανθρωπια ρωτα να μαθεις
Υ.Σ ποτε δεν αρνηθικα για τα ερωτηματα μου και τα λεγομενα μου ειμαι αυθεντικος
 

DeletedUser30573

Guest
οσο για την λασπη που αναφερεις τυπους σαν εσενα δεν νομιζω οτι ενοχλουν αλλα μονο η αληθεια ποναει
 

Sissyaston

Μέλος
Επειδή το θέμα είναι το πολύ ενδιαφέρον πραγματικά και πολύ επίκαιρο ως καρκινοπαθής χρόνια στο ΦΟΕ .. εχω ευεργετηθεί από συμπαίχτες και σύντεχνους και φίλους από το παιχνίδι με πολύ αίμα που το είχα ανάγκη!! .. ναι αυτό είναι ανθρωπιά !!!!!!!!!!!!!!!! και ευχαριστώ τους ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ που το έκαναν. Αν στο παιχνίδι επέλεξαν ας το πούμε έτσι "εχθρικές συντεχνίες" ή μου βάρεσαν τομείς στον χάρτη... φίλε Σπύρο τομάρια δεν έγιναν ούτε θα γίνουν ποτέ. Εχετε ξεφύγει σε όλους τους τομείς. Όπως και σε προηγούμενο θέμα στο φόρουμ αναφερθήκαμε για τα παντελονάκια μερικών που έχουν εξαντλήσει πολλά μέτρα ύφασμα και απάντηση δεν πήρα ούτε από εσένα ούτε από αυτούς που τους αφορούσε. Έχετε ξεπεράσει τα όρια κατά πολύ. Μην υποτιμάτε άλλο την νοημοσύνη μας!! την αισθητική μας!! και την αξιοπρέπεια μας!! Αφού σας αφήνουν να τα κάνετε ότι κάνετε μαγικά σας και μπράβο σας. . Και όσο για το θέμα ανθρωπιά ας το δείξετε εστω και καθυστερημένα στον Δημήτρη που επί τούτου βρήκατε ευκαιρία να του στερήσετε το παιχνίδι. Ας γίνει άνθρωπος ο Μιχάλης εστω και αργά και να βοηθήσει στην αποκατάσταση της αδικίας που εχει γίνει. Τροχός είναι και γυρίζει άλλωστε.
 

Sissyaston

Μέλος
Κατ΄αρχάς είναι παράνομο προσωπικά μηνύματα να τα δημοσιοποιείς χωρίς την άδεια του άλλου. Και πέρα από το νομικό κομμάτι δες λιγάκι και το ηθικό όταν ράβεις και κόβεις ότι σε βολεύει σε μια συνομιλία ποιος είσαι τα νέα του Αντέννα??? και ότι μας κάτσει!!
 

DeletedUser31644

Guest
σε σχέση με τα προηγούμενα .. γκυκόπικρη η γεύση που αφήνει το θέμα. Από την μία για όποιον δίνει αίμα σε όποιον το χρειάζεται μπράβο παιδιά και περαστικά ... υγεία σε όλο τον κόσμο. Αλλά μην ξεχνάμε παιχνίδι είναι και όποιος το έχει καταλάβει ας δείξει την ανθρωπια του και να μην το στερεί σε αυτούς που το εχουν ανάγκη.... κρίμα είναι
 

DeletedUser31055

Guest
Είναι άδικο σε ένα πολεμικό παιχνίδι να πατάμε πάνω σε ανθρώπινες προσωπικότητες και το βασικό σε αδυναμίες.
 

DeletedUser31644

Guest
να σας υπενθυμίσω βέβαια πως σε αυτό το παιχνίδι παίζουν και παιδιά.....και ειλικρινά κάποιοι εδω μέσα είναι παράδειγμα προς αποφυγήν στα παιδιά μας.
 

DeletedUser29065

Guest
ωραια τα λεει η συστασιον ειναι ντροπη να βγαζουν προσωπικά μυν στο φορουμ και γενικα μυν φορα παρτιδα τωρα εγω αυτο που καταλαβα ειναι οτι ο χρηστος πηγε και του εδωσε αιμα και το αλλο το παλικαρι τον εβγαλε στην σεντρα με ηλιθιους χαρακτηρισμους εγω αυτο το λεω αχαριστια και μην ξεχναμε παιδια ενα παιχνιδι ειναι πανο απο ολα η υγεια και η προσωπικοί μας ζωη
 

DeletedUser30573

Guest
καλα τα λετε παιδια ολοι αλλα σας ευχομαι απο καρδιας μην σας τυχη ποτε μα ποτε να σας πει καποιος οτι μην τυχη να ξαναχρειαστης αιμα και να λεει οτι ντρεπετε που καποτε σου εδωσε ισως δεν εχετε καταλαβει το κειμενο μου και ναι τετοιοι δεν αρμοζουν σε καμια κοινωνια
 

Sissyaston

Μέλος
καταρχάς καλή η σκέψη να μας ευχηθείς να μην χρειαστούμε αίμα... και επειδή αυτό ευχόμαστε όλοι από καρδιάς για όλο τον κόσμο.. για τελευταία φορά παρακαλάω ανθρώπινα και ειλικρινά να βρεθεί η ΑΝΘΡΩΠΙΑ !! για έναν παίχτη που χρειάζεται την υποστήριξη μας ήτε συμφωνούμε με το στυλ του παιχνιδιού του ή όχι !! και να του δωθεί η ευκαιρία να συνεχίσει το παιχνίδι του !! παρηγοριά και αποκούμπι στα προβλήματα που αντιμετωπίζει.. μην δούμε τα χειρότερα και είναι αργά.
 

Sissyaston

Μέλος
Οσο για τον Χρήστο βρήκες ένα από τα πιο φιλότητα και αγνά παιδιά του ΦΟΕ να παρεξηγήσεις !!!... κρίμα Σπύρο είσαι και εσύ πολύ καλό παιδί, νομίζω στο χέρι σου είναι να βοηθήσεις. Σε ευχαριστώ πολύ που με άκουσες. Το θέμα είναι σοβαρό, αν θέλεις λεπτομέρειες και εξηγήσεις σε προσωπικό να μην κουράζουμε και τον κόσμο.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα
Ειχα πει οτι δεν θα ξανασχολιαζα στο φορουμ και το εννοω
Ομως καπου καποιος πρεπει να βαλει ενα μετρο και να κλεισει εδω το θεμα
Καλυτερα να διαφραφει ολο το θεμα να το θεωρησουμε ως μην υπαρχων
υτη την φορα θα μιλησω ως Αννα γιατι αγγιξατε τα ορια υδατων που ''κολυμπω'' εδω και χρονια
ειμαι γιατρος και κυριως εθελοντρια
ανηκω στην οικογενεια - και ως απλη στρατιωτης και κατα διαστηματα μελος της διοικησης - εδω και πολλα χρονια και της αγαπησιαρας και της πιο γνωστης μκο της χωρας και ισως της ευρωπης
θελω να σας επισημανω
1
οταν προσφερεις κατι δεν το κανεις για να λαβεις ανταλλαγμα το κανεις για σενα
η αναγκη της προσφορας στον συναθρωπο αλοιμονο εαν πηγαζει απο την ρηση ''δουναι και λαβειν''
και
2
απο την αλλη μερια οτι και να γινει ποτε μα ποτε καποιος κατω απο οποιασδηποτε συνθηκη δεν πρεπει να ''διαφραφει'' αυτους που στην πιο δυσκολη στιγμη της ζωης του
σταθηκαν διπλα του
ποσο μαλλον για τα εν θερμω λογια ενος π α ι χ ν ι δ ι ο υ
 

Sissyaston

Μέλος
το θέμα με το περιεχόμενο δεν συνάδουν... είπαμε μας προσβάλει!!! σωστά να κλείσει
 

DeletedUser31055

Guest
Θα αναφερθεί το αίτημα στην διαχείριση ώστε να κλείσει αυτή η ανάρτηση. Είναι ανάρμοστο θέμα όντως προσβάλει.
 

DeletedUser30985

Guest
Καλησπέρα, βλέπω εδώ ενδιαφερθήκατε όλοι οι "φίλοι" του Μπίχλα, να τον υποστηρίξετε. Όταν έχει βγει κι σας κράζει πισώπλατα αυτά που δεν ξέρετε...Τι; Είμαστε τίποτα χθεσινοί εμείς στο παιχνίδι; Ξέρουμε τι γίνεται κι φυσικά πολύ καλύτερα από μερικούς που βγήκανε εδώ να πούνε ό,τι τους κατέβει. Εάν δεν σας ενδιαφέρει το θέμα απλά δεν γράφεται.

Υ.Γ Τι να σου πούμε Μπίχλα που στο λεξιλόγιο σου...Δεν υπάρχουν οι λέξεις ( Σεβασμός,Υποστήριξη,Βοήθεια ). Γιατί όσο ήμασταν εμείς δίπλα σου κι έβριζες τον Ζουρλό και το Μουλάρι τώρα πήγες μαζί τους...Μεγάλη υπόθεση λοιπόν να ξέρεις γιατί τα φοράς.

Καλό βράδυ κι τα υπόλοιπα τα βλέπουμε στους χάρτες. !!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή