ΑΣΠΙΔΑ ΤΑΒΕΡΝΑ

Αρτεμισία

Νέο Μέλος
Καλημέρα και καλή εβδομάδα,

θα ήθελα να μου πει κάποιο μέλος της διαχείρισης για ποιο λόγο επιτρέπεται η ασπίδα πόλης να υπάρχει ακόμα σε άτομα με μεγάλο λογαριασμό.

το δέχομαι και το καταλαβαίνω να υπάρχει η επιλογή σε μικρούς λογαριασμούς που θα τους βοηθήσει στην ανάπτυξη αλλά γιατί να μπορούν άτομα να κρύβονται πίσω από την ταβέρνα και χαίρονται να βαράνε εκ του ασφαλούς;; και μιλάω για άτομα από 80 εκατομμύρια και πάνω.

υπάρχει η περίπτωση να συζητηθεί ο περιορισμός της ασπίδας πόλης και η κατάργηση της από κάποια βαθμολογία και πάνω;
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Καλημέρα και καλή εβδομάδα,

θα ήθελα να μου πει κάποιο μέλος της διαχείρισης για ποιο λόγο επιτρέπεται η ασπίδα πόλης να υπάρχει ακόμα σε άτομα με μεγάλο λογαριασμό.

το δέχομαι και το καταλαβαίνω να υπάρχει η επιλογή σε μικρούς λογαριασμούς που θα τους βοηθήσει στην ανάπτυξη αλλά γιατί να μπορούν άτομα να κρύβονται πίσω από την ταβέρνα και χαίρονται να βαράνε εκ του ασφαλούς;; και μιλάω για άτομα από 80 εκατομμύρια και πάνω.

υπάρχει η περίπτωση να συζητηθεί ο περιορισμός της ασπίδας πόλης και η κατάργηση της από κάποια βαθμολογία και πάνω;
Οι περισσότεροι με μεγάλους λογαριασμούς δέχονται επιθέσεις και από άτομα με ακόμα μεγαλύτερους λογαριασμούς.Δεν θα ήταν δίκαιο να μένουν απροστάτευτοι από άλλους αντιπάλους εάν δεν είχαν την δυνατότητα αυτή της ταβέρνας.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα Καλη Εβδομαδα
...Μεγαλα τα Καραβια Μεγαλες κι Φουρτουνες
Οσο πιο μεγαλος ειναι ο λογαριασμος εξισου μεγαλους λογαρισμους 'η μεγαλυτερους εχουν κι οι γειτονες του
..Οι ωρες οι μερες τα χρονια εντος φοε ειναι αντιστοιχου προς τα πανω αριθμου με τους λογαριασμους
Με την παροδο του χρονου αυξομειωνονται οι φιλοι
και απο αγκαλιτσες και φιλακια γινονται ορκισμενοι ..οχθροι
'η απο οχθροι γινονται ... ξερετε σαν την γνωστη ρηση
'' εσω κατωφορι με το οπισθιο περιεχομενο του'' **

κι η φοεκικη ταση ...ειναι ο οχθρος του νυν φιλου μου 3 φορες οχθρος μου
τα επιθετικα ΜΚ στα υψη οι αμυνες ..ουρανοπλησιαστες μεν αλλα
καποια ΜΚ τις κανουν να δειχνουν σαν ..καστρα στην αμμο
πχ Κρακεν, Αστερισμος της Παρθενου , ...Λεμονοδασος
οποτε η χρηση του εν λογω μπονους ειναι και στους μεγαλους λογαριασμους εξισου αναγκαια και ..χρησιμη

**
(οκ αυτη ειναι μια πιο καθωσπρεπει εκδοχη ομως τι μαντα θα ημουν εαν δε ξεγλυστρουσα σαν χελι
...απο την ποινη της μη ευπρεπους εκφορας λογου )
 
  • Like
Αντιδράσεις: JOELP

dio21

Καμένος Χρήστης
Παιδια, για να ειναι καποιος με μικρο λογαριασμο σε γειτονια με μεγαλους, εχει κανει καποιο λαθος ο μικρος, πιστευω...
Ισως στην αναπτυξη, ισως στο ανεβασμα του Δημαρχειου του...
καλο ειναι ενας λογαριασμος να δυναμωνει και να ανεβαινει ταυτοχρονα...
 
Κορυφή