Αγορά πόντων με νομίσματα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser25588
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser25588

Guest
Καλησπέρα. μια ιδέα για την αγορά των πόντων που κανουμε όλοι με νομίσματα.
να πληρώνεις σε προμήθειες το σύνολο των νομισμάτων που έχεις καταναλώσει για να αγοράσεις πόντους ώστε αυτό να μηδενίζει δηλαδη να ξαναπηγαίνει απο την αρχή με 200 νομίσματα που ξεκινούσε ο πόντος.....

π.χ. αν έχω δεν εχω αγοράσει ποτέ πόντους στο παιχνίδι και αγοράσω 10 οποτε απο τα 200 νομίσματα που λέει ο πρότος πόντος που αγοράζεις αυτόματα θα έχω χαλάσει 4.250 νομίσματα για να τους αγοράσω. για να αγοράσω τον επόμενο στην μπάρα θα λέει 700 νομίισματα....

για να ξαναπάει απο την αρχή και να λέει 200 νομισματα ο πρώτος πόντος που θα αγοράσω να πληρώσω 4.250 προμήθειες οσα και τα νομίσματα που χάλασα για να τους πάρω αυτούς του 10 πόντους.....

Υ.Γ. το θέμα είναι να μπορέσουμε να ξαναπάμε απο την αρχή τους πόντους που έχουμε αγοράσει γιατι πλέον δεν θα έχει νοημα αν το φτάσεις π.χ. στις 300.000 την αγορά 1 πόντου..
 

DeletedUser29206

Guest
Αυτό που λες είναι δύσκολο να μπει διότι η αγορά πόντων όταν πάει στους 200 τότε ο καθένας θα μπορεί να αγοράζει 100άδες πόντοι με μεγάλη ευκολία δηλαδή θα διευκολύνουν πολύ την αναβάθμιση μ/κ και οι έρευνες για τεχνολογίες θα γίνονται πιο γρήγορα.
 

DeletedUser30509

Guest
...το θέμα είναι να μπορέσουμε να ξαναπάμε απο την αρχή τους πόντους που έχουμε αγοράσει γιατι πλέον δεν θα έχει νοημα αν το φτάσεις π.χ. στις 300.000 την αγορά 1 πόντου..

όταν θα φτάσεις να μαζεύεις πάνω από 1 εκ. νομίσματα τη μέρα, δε θα είναι τίποτα να δίνεις 300Κ για αγορά πόντου!

http://prntscr.com/e1zw2a
 
Κορυφή