Αδυναμία ενημέρωσης

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Από την προ-προηγούμενη αναβάθμιση (1.172) και μετά δεν μπορώ να συνδεθώ από το κινητό.
Ξεκινάει τη λήψη και ξαφνικά σταματάει και μου γράφει: "Η ενημέρωση απέτυχε! Ένα ή περισσότερα αρχεία δεν μπορεί να μεταμορφωθεί. Παρακαλούμε προσπαθήστε ξανά."
Απεγκατέστησα το παιχνίδι και το εγκατέστησα ξανά μετά από την επόμενη αναβάθμιση (1.173.1) αλλά πάλι τα ίδια.

Μάρκα: Xiaomi
Μοντέλο: Redmi Note 7
Έκδοση Android: 9PKQ1.180904.001

Έκδοση Kernel: 4.4.153-perf+
 
Τελευταία επεξεργασία:

finrοd

Banned
Χμμμ, ίσως να σκεφτόσουν το κυψελωτό σου ν' αναβαθμίσεις πριν με του παιχνιδιού την αναβάθμιση ασχοληθείς; :)
Ασφαλώς κι αστειεύομαι! Ευτυχώς, κάτι παρόμοιο δεν μου 'χει τύχει, αν και πολύ πιο παρωχημένη τεχνολογικά συσκευή κυψελωτής τηλεφωνίας έχω.
Με την ευκαιρία να σ' αποχαιρετήσω, ευχαριστώντας σε, γιατί με το λάθος μου να χαρακτηρίσω ως γκριφόν το εικονιζόμενο μουσούδι τού «Κρητικού Ιχνηλάτη», πολλά γι' αυτήν την αρχαία ράτσα έμαθα, μαζί με τις ρίζες της, φτάνοντας ως τον «μουγγό σκύλο τής Αφρικής».
Μακάρι μέριμνα κι ενδιαφέρον να υπάρξει για να μη χαθεί.
Ελπίζοντας γρήγορα λύση, στο πρόβλημα π' αντιμετωπίζεις, να βρεθεί, σε χαιρετώ. Πάντα καλά να 'σαι κι όμορφα να περνάς!

Αναλαμπή! Υπάρχει αρκετός διαθέσιμος αποθηκευτικός χώρος στη συσκευή σου;
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: MarkDr

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Από την προ-προηγούμενη αναβάθμιση (1.172) και μετά δεν μπορώ να συνδεθώ από το κινητό.
Ξεκινάει τη λήψη και ξαφνικά σταματάει και μου γράφει: "Η ενημέρωση απέτυχε! Ένα ή περισσότερα αρχεία δεν μπορεί να μεταμορφωθεί. Παρακαλούμε προσπαθήστε ξανά."
Απεγκατέστησα το παιχνίδι και το εγκατέστησα ξανά μετά από την επόμενη αναβάθμιση (1.173.1) αλλά πάλι τα ίδια.

Μάρκα: Xiaomi
Μοντέλο: Redmi Note 7
Έκδοση Android: 9PKQ1.180904.001

Έκδοση Kernel: 4.4.153-perf+
Επικοινώνησε με το κέντρο υποστήριξης και θα σε καθοδηγήσουν για να βρεθεί λύση άμεσα !
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Χμμμ, ίσως να σκεφτόσουν το κυψελωτό σου ν' αναβαθμίσεις πριν με του παιχνιδιού την αναβάθμιση ασχοληθείς; :)
Ασφαλώς κι αστειεύομαι! Ευτυχώς, κάτι παρόμοιο δεν μου 'χει τύχει, αν και πολύ πιο παρωχημένη τεχνολογικά συσκευή κυψελωτής τηλεφωνίας έχω.
Με την ευκαιρία να σ' αποχαιρετήσω, ευχαριστώντας σε, γιατί με το λάθος μου να χαρακτηρίσω ως γκριφόν το εικονιζόμενο μουσούδι τού «Κρητικού Ιχνηλάτη», πολλά γι' αυτήν την αρχαία ράτσα έμαθα, μαζί με τις ρίζες της, φτάνοντας ως τον «μουγγό σκύλο τής Αφρικής».
Μακάρι μέριμνα κι ενδιαφέρον να υπάρξει για να μη χαθεί.
Ελπίζοντας γρήγορα λύση, στο πρόβλημα π' αντιμετωπίζεις, να βρεθεί, σε χαιρετώ. Πάντα καλά να 'σαι κι όμορφα να περνάς!

Αναλαμπή! Υπάρχει αρκετός διαθέσιμος αποθηκευτικός χώρος στη συσκευή σου;
Εγώ θέλω να σε ευχαριστήσω για όλες τις συμβουλές και για το ότι, αν και δεν άρεσε σε πολλούς, το να βλέπω γραφή σαν την δική σου, ήταν μια ευχάριστη "νότα" για τα μάτια μου. Έχουμε μια πάμπλουτη γλώσσα και δεν χρειάζεται ξενόφερτες εισαγωγές.

Όσο για την αναλαμπή, υπάρχουν 44 GB ελεύθερου χώρου, οπότε πιστεύω ότι είναι υπεραρκετός.
Να είσαι καλά κι εσύ και σου εύχομαι ότι καλύτερο.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Ναι... μοιάζει να είναι αρκετός ο διαθέσιμος χώρος ...
Κάνε μια αίτηση να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε.
Μπορεί το φόρουμ να έχει λίγο περισσότερο κόσμο να σε βοηθήσει ίσως πιο άμεσα, αλλά χρειάζεται να δούμε κι άλλα πράγματα για να λύσουμε το πρόβλημα
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Μετά από 3 ακόμα φορές που έκανα απεγκατάσταση και επανεγκατάσταση του παιχνιδιού, κατάφερα επιτέλους να συνδεθώ.
Ευχαριστώ. :)
Μπορεί να κλειδώσει το θέμα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή