Αλλαγές στους Βικινγκς

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32581
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32581

Guest
Όπως είδατε, έχουν γίνει ορισμένες αλλαγές (μάλλον θετικές) στους Βικινγκς. Παρόλα αυτά, ενώ έχω φτάσει στην τελευταία αποστολή, έχω τουλάχιστον 10 από όλα τα αγαθά και πάνω 19.000 χάλκινα νομίσματα, η αποστολή δεν ολοκληρώνεται. Φαίνεται να έχω μαζέψει μόνο 2525 από 2540 χάλκινα νομίσματα! Παρόλο που έχω παράξει ακόμα μερικά με ναούς (5λεπτη παραγωγή) το νούμερο αυτό δεν αλλάζει.

Είναι κάτι που έχω καταλάβει λάθος ή είναι bug;
 

DeletedUser32737

Guest
ιδιο θεμα εχω και γω.βεβαια δεν ξερω αν πρεπει να περιμενουμε να περασει το μινιμουμ οριο ημερων.αν και θα ηταν ανοησια να περιμενουμε αφου εχουμε ολοκληρωσει τις αποστολες.θα επρεπε ηδη να εχουμε το μπονους του οικισμου.βλεποντας το 2535/2540 που απαιτειται χαλασα και 2,3 φορες διαμαντια να επισπευσω συλλεξεις.ας δωθει μια διευκρινυση απο καποιον να τελειωνουμε και να ξερουμε τι γινεται απο δω και περα,
 

DeletedUser32581

Guest
Μου απάντησαν οι διαχειριστές και μου είπαν πως πρέπει να συλλέξουμε τα αγαθά αφού εμφανιστεί η αποστολή. Αυτά που έχουμε μαζεμένα ήδη δεν αρκούν. Άρα συν 10 αγαθά αφού εμφανιστεί η αποστολή.
 

DeletedUser32737

Guest
αρα λοιπον ας μυρισω τα νυχια μου και αφου 2535/2540 καποιο αγαθο απο ολα θελει ακομα 5...ευχαριστω παντως.το δυστυχες ειναι οτι εχασα 2 μερες μη καταννοωντας τι ηθελε να πει ο ποιητης
 

DeletedUser32581

Guest
Ναι, κι εγώ έχασα μέρες και κομμάτια της λιθου με αυτή τη βλακεία.
 

DeletedUser32299

Guest
καλημερα! στην ενότητα συζητήσεις έκανα 2 ερωτήσεις σχετικά με τους βίκινγκς και τους ιάπωνες! στη μια ερώτηση πήρα απάντηση αλλά δεν είμαι σίγουρος αν είναι έγκυρη για τα μπόνους που δίνει το ιαπωνικό δρώμενο! στη δεύτερη ερωτηση αν μπούμε στους ιάπωνες και για οποιοδήποτε λόγο δεν μας αρέσει η το τερματίσουμε θα μπορούμε να ξαναπάμε στους βίκινγκς; εδώ δεν πήρα απάντηση! μπορεί κάποιος να μου απαντήσει υπέυθυνα η πρεπει να απευθυνθώ κάπου αλλού για να πάρω την απάντηση που θέλω;
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα
καλημερα! στην ενότητα συζητήσεις έκανα 2 ερωτήσεις σχετικά με τους βίκινγκς και τους ιάπωνες! στη μια ερώτηση πήρα απάντηση αλλά δεν είμαι σίγουρος αν είναι έγκυρη για τα μπόνους που δίνει το ιαπωνικό δρώμενο! στη δεύτερη ερωτηση αν μπούμε στους ιάπωνες και για οποιοδήποτε λόγο δεν μας αρέσει η το τερματίσουμε θα μπορούμε να ξαναπάμε στους βίκινγκς; εδώ δεν πήρα απάντηση! μπορεί κάποιος να μου απαντήσει υπέυθυνα η πρεπει να απευθυνθώ κάπου αλλού για να πάρω την απάντηση που θέλω;
ασφαλως και μπορειτε
καθε φορα που θα ολοκληρωνετε 'η εγκαταλειπετε εναν αποικιακο οικισμο
σας δινεται η δυνατοτητα να επιλεξετε το πλοιο των βικιγκς 'η των ..σαμουραι και συνεπως να ξεκινησετε την αντιστοιχη νεα αποικιακη πολη σας
 
Κορυφή