Αναβάθμιση Φόρουμ

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας για την αναβάθμιση του φόρουμ μας!
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
μια εικονα στο πως θα ειναι εχουμε? αν δεν μας αρεσει θα το αλλαξετε παλι? :p
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Εγω που εχω δει σε φορουμ αλλων χωρων (πχ αμερικανικο και γαλλικο) πως ειναι, δεν μπορω να πω οτι ξετρελαθηκα σε πρωτη φαση με την εμφανιση. Τωρα σε χαρακτηριστικα κτλ θα πρεπει να τα δουμε στη πραξη.

Μαλλον το πραγμα θα παει καπως ετσι: στην αρχη μουρμουρα και γκρινια και μετα θα συνηθισουμε τις αλλαγες και θα μας αρεσει.

Τουλαχιστον σε αλλα φορουμ που συμμετεχω ετσι εχει παει το πραγμα με τις αναβαθμισεις. Και ελπιζω να εχει επιλογες για skin γιατι το μπεζακι που ειδα δεν μου αρεσε καθολου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

talamanta

Καμένος Χρήστης
Eπειδη και εγω μια μικρη ''τζουρα'' απο την νεα εμφανιση ηδη εχω παρει
εννοω απο τον βετα τον γαλλικο και τον αγγλικο σερβερς
ουτε εγω ενθουσιαστηκα
για να σκεφτειτε η αναζητηση του θεματος που εψαχνα με κουρασε τοσο τοσο πολυ
ωστε επαψα να το αναζητω
Θεωρω οτι ..η γκρινια θα εχει να κανει ..με ολα και θα ειναι εν δικαιω
1 το ανοιχτο χρωμα στο φοντο κουραζει τα ματια ...διαφορετικα οι πινακες στα σχολεια δεν θα ηταν σκουροχρωμοι
2 η νεα διαταξη του σιγουρα θα δημιουργησει ενα νεο παιχνιδι στο φορουμ
κατι σαν ..το κυνηγι του θησαυρου
γιατι καπως ετσι θα νοιωθουν οι παιχτες οταν θα ψαχνουν να βρουν τα θεματα που τους ενδιαφερουν
το μονο ευκολο ειναι ευρεση των νεων μνμ
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Καλοριζικο το φορουμ και ελπιζω να το συνηθισουμε και να μας βολεψει παραπανω καθως σιγουρα εχει πιο πολλες επιλογες οσο αφορα την επεξεργασια κειμενου και δυνατοτητες.

Αλλα για το ανοιχτοχρωμο Background εχω και εγω ενστασεις και εψαχνα να βρω μηπως αλλαζει αλλα δεν βρηκα κατι. Παντως οπως ειδα στον δοκιμαστικο σερβερ η πλειοψηφια των παικτων δεν μπορει το νεο χρωμα (δεν βολευει στο διαβασμα) οποτε ελπιζω το feedback να φερει και καποιες αλλαγες ή εστω να σε αφηνει να επιλεξεις. Εγω στα περισσοτερα φορουμ εχω δει να εχει τουλαχιστον δυο επιλογες για skin ενα κανονικο και ενα πιο σκοτεινο/σκουροχρωμο οπως βολευει τον καθενα.
 

DeletedUser29206

Guest
Αυτό που η ενημέρωση ανακοινώνεται λίγο πριν την αναβάθμιση με ξεπερνά!
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Καλη προσπαθεια....
το χρωματακι ομως, ρε παιδιααααα.....!!!!
δωστε επιλογες στο λαο, να αλλαζει φοντο βρε.....
και ενα πληκτρο μπρος-πισω καλο θα ηταν....
αυτα γιια αρχη....:cool:
 

DeletedUser29206

Guest
Εγώ θα προτιμούσα να γράμματα με ένα ωραίο φωτεινό μαύρο. Το φόντο δε θα με χάλαγε να ήταν σκοτεινό. Α, και τα εικονίδια και αυτά μαύρα και άραχνα....
Ωραία τα νέα emoji: :);):(:mad::confused::cool::p:D:eek::oops::rolleyes:o_O
 

Space Pilot

Ενεργό Μέλος
Εντάξει σε ό,τι αφορά τη σχεδίαση... Τα χρώματα όμως είναι κουραστικά. Και εννοώ, αυτό του φόντου. Θα προτιμούσα το προηγούμενο χρώμα ή τέλος πάντων κάτι πιο σκούρο...
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Εγώ πάλι δεν το βρίσκω κουραστικό, είναι και πιο "χαρούμενο". Το άλλο χρώμα με κούραζε περισσότερο... ίσως βέβαια να έχει να κάνει και με τον φωτισμό του περιβάλλοντα χώρου.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Δεν δουλευει καλα η αποσυνδεση, παιδια....
κολλαει και πρεπει να πατησεις ξανα στο FoE για να αποσυνδεθεις...
 

DeletedUser29206

Guest
Τι δεν καταλαβαίνεις; :p
2 πριν = 1 προηγουμένως = 10 πρόσφατα
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Γενικα το φορουμ απεκτησε προβληματα που δεν ειχε...
αρχισαν και εδω οι "αναβαθμισεις'...ωχ ωχ....o_O
μπρος πισω , χαλια...
μπαινεις σε θεμα και ψαχνεις το τελος...
κτλ κτλ...
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Θα ηθελα οταν μπαινω σε ενα θεμα, να με πηγαινει αυτοματα στο τελευταιο μη αναγνωσμενο μνμ και οχι στην αρχη του θεματος...
Επισης οταν διαβαζω και περιφερομαι στο Φορουμ, και θελω να μπω εκεινη την ωρα για να απαντησω σε ενα μνμ ενος Θεματος, θα ηθελα με τη συνδεση να μη με γυρναει στη κεφαλη του θεματος και ξαναψαχνω να βρω που ηθελα να απαντησω...
αυτα για σημερα...)))
 
Κορυφή