Αναβάθμιση στην 1.106

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας σχετικά με την αναβάθμιση στην 1.106
 

DeletedUser29206

Guest
Αυτό το καινούριο με τα αγαθά δεν το κατάλαβα.
Μήπως βλέπεις ποιοι προσφέρουν ή ζητούν αυτό το συγκεκριμένο αγαθό;
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Αυτο το καινουργιο με τα αγαθα ειναι καλο...οκ....
Αυτο που με φοβιζει ειναι οτι μας ειδοποιουν για ενα προβλημα (παγωμα) που θα συνανταμε απο εδω και περα....:confused::confused:
Αν μεχρι τωρα μπαιναν "διορθωσεις" και βρισκομασταν μπροστα σε ενα σωρο λαθη, τωρα που ενεργοποιουν αυτη την "αναβαθμιση" τι εχουμε να δουμε?...:eek::eek:
Ερχετε και Αυγουστος....ωιμε!!!
Μαλλον ολοι θελουν διακοπες...καλυτερα να το "κλεισετε" ρε παιδια για ενα μηνα....σιγα μην ασχοληθουν τετοια εποχη οι Chromeαδες με την παρτυ μας(σας)....

ΥΓ...εγω παντως "παγωνω" στην εναλλαγη χαρτων στον ΣεΣ, Α Κ Ο Μ Α .... 1,5 σχεδον χρονο απο την πρωτη φορα που το εχω αναφερει....
Ενταξει, θα παρω καμια Ηλεκτρικη Κουβερτα....ευχαριστω Υποστηρηξη....:p
 

DeletedUser29206

Guest
Για αυτό εγώ προτείνω να βγει εφαρμογή.
Ούτε Chromium ούτε Mozillaum ούτε Explorium.
Θα ασχολούνται μόνο με την εφαρμογή.
Κάθε browser έχει και τα δικά του προβλήματα :eek:
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
μονο αυυτα τα σφαλματα εχετε δει?το οτι εδω κ δυο μερες δεν εμφανιζεται η καρτελα του ιστορικου μπαινοντας στο παιχνιδι αλλα μονο αν κανουμε καποια ενεργεια που θα σκεφτει..οπως μπαινοντας εκτρτατεια-χαρτη-σεσ-χαρτη ηπειρου..
υπαρχει θεμα συγχρονισμου εδω κ μηνες..εχω στειλει επανελλημενος στην υποστηριξη..το θεμα υπαρχει ακομα
https://prnt.sc/f91kek
https://prnt.sc/f91krn
μεσα σε ενα λεπτο υπαρχει μια διαφορα 4ων...αυτο γινεται ακομα κ οταν μαζευουμε ναους...μαζευεις την μια μερα 5-6 κανεις αποστολη μετα απο 10 δευτερα 5-6 κανεις αποστολη κτλ κτλ κτλ...την επομενη μερα εχουν φυγει πανω απο 45 δευτερα..κανεις ανανεωση οι ναοι ετοιμοι...
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Αυτο το καινουργιο με τα αγαθα ειναι καλο...οκ....
Αυτο που με φοβιζει ειναι οτι μας ειδοποιουν για ενα προβλημα (παγωμα) που θα συνανταμε απο εδω και περα....:confused::confused:
Αν μεχρι τωρα μπαιναν "διορθωσεις" και βρισκομασταν μπροστα σε ενα σωρο λαθη, τωρα που ενεργοποιουν αυτη την "αναβαθμιση" τι εχουμε να δουμε?...:eek::eek:
Ερχετε και Αυγουστος....ωιμε!!!
Μαλλον ολοι θελουν διακοπες...καλυτερα να το "κλεισετε" ρε παιδια για ενα μηνα....σιγα μην ασχοληθουν τετοια εποχη οι Chromeαδες με την παρτυ μας(σας)....

ΥΓ...εγω παντως "παγωνω" στην εναλλαγη χαρτων στον ΣεΣ, Α Κ Ο Μ Α .... 1,5 σχεδον χρονο απο την πρωτη φορα που το εχω αναφερει....
Ενταξει, θα παρω καμια Ηλεκτρικη Κουβερτα....ευχαριστω Υποστηρηξη....:p

Δεν θελω να σου βαλω λογια αλλα εμενα με προσεχουν ιδιαιτερως
δεν μιλαω μονο για κουβερτα και ζεστο τσαι
για να σκεφτεις για να μην συγχιστω και μου ανεβει καμμια πιεση, κανω καμμια ρυτιδα κλπ
..δεν μου εμφανιζουν καν τις πολιορκιες
ναι ναι μιλαμε για χλιδη
ε μολις χαθουν σχεδον ολες οι αμυνες και αρχιζω να υποψιαζομαι τι συμβαινει
παω να κανω καμμια μαχη στα ''τυφλα''
ετσι για την τιμη των οπλων δηλ
οχι γιατι θα ειχα καμμια πιθανοτητα
..και παλι με φροντιζουν ..με αφηνουν κολλημενη μεσα στο πεδιο της μαχης
μαλλον για να γνωριστω καλυτερα με τα ''αντιπαλα στρατα''
να παιξω καμμια μπιριμπα μαζι τους
να ανταλλαξω συνταγες μαγειρικης κλπ
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser29206

Guest
μονο αυυτα τα σφαλματα εχετε δει?το οτι εδω κ δυο μερες δεν εμφανιζεται η καρτελα του ιστορικου μπαινοντας στο παιχνιδι αλλα μονο αν κανουμε καποια ενεργεια που θα σκεφτει..οπως μπαινοντας εκτρτατεια-χαρτη-σεσ-χαρτη ηπειρου..
υπαρχει θεμα συγχρονισμου εδω κ μηνες..εχω στειλει επανελλημενος στην υποστηριξη..το θεμα υπαρχει ακομα
https://prnt.sc/f91kek
https://prnt.sc/f91krn
μεσα σε ενα λεπτο υπαρχει μια διαφορα 4ων...αυτο γινεται ακομα κ οταν μαζευουμε ναους...μαζευεις την μια μερα 5-6 κανεις αποστολη μετα απο 10 δευτερα 5-6 κανεις αποστολη κτλ κτλ κτλ...την επομενη μερα εχουν φυγει πανω απο 45 δευτερα..κανεις ανανεωση οι ναοι ετοιμοι...
Εδώ και δύο μέρες;
Έχεις μείνει πίσω.
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Παιδες δοκιμαστε opera δεν εχω προσεξει κατι σοβαρο...
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser29206

Guest
Τα έχω δοκιμάσει σχεδόν όλα:
Google Chrome
Mozilla Firefox
Internet Explorer
Microsoft Edge
Opera
Safari
Torch
Επίσης έχω δοκιμάσει κα να το κατεβάσω μέσω pokki
Όλα έχουν και κάποιο πρόβλημα!
Δεν ξέρω τι να κάνω με τους browsers.
Μα ούτως ή άλλως κάποια browsers είναι πάνω-κάτω ίδια
Εσείς τι μου προτείνετε;
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Τα έχω δοκιμάσει σχεδόν όλα:
Google Chrome
Mozilla Firefox
Internet Explorer
Microsoft Edge
Opera
Safari
Torch
Επίσης έχω δοκιμάσει κα να το κατεβάσω μέσω pokki
Όλα έχουν και κάποιο πρόβλημα!
Δεν ξέρω τι να κάνω με τους browsers.
Μα ούτως ή άλλως κάποια browsers είναι πάνω-κάτω ίδια
Εσείς τι μου προτείνετε;
... τον Παυσανια
 

DeletedUser30097

Guest
Εσείς τι μου προτείνετε;
Για 64bit σύστημα, ρίξε μια ματιά στον WaterFox. Βασισμένος στον FireFox είναι ο ταχύτερος περιηγητής λόγω της χρήσης εξελιγμένης γλώσσας προγραμματισμού.
Καλό είναι και το Microsoft Edge το οποίο οφείλει την ταχύτητα του στην charka java, αλλά έχει τα δικά του προβλήματα συμβατότητας. Σίγουρα δεν είναι επιλογή μου.
 

DeletedUser29206

Guest
Για 64bit σύστημα, ρίξε μια ματιά στον WaterFox. Βασισμένος στον FireFox είναι ο ταχύτερος περιηγητής λόγω της χρήσης εξελιγμένης γλώσσας προγραμματισμού.
Καλό είναι και το Microsoft Edge το οποίο οφείλει την ταχύτητα του στην charka java, αλλά έχει τα δικά του προβλήματα συμβατότητας. Σίγουρα δεν είναι επιλογή μου.
Οκ ευχαριστώ!
Θα το δοκιμάσω ;)
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Τπτ σοβαρο αυτη η αναβαθμιση, τελικα....:rolleyes:
Δεν νομιζω να ειδε κανεις διαφορα....
και αυτο με την αγορα ψιλοαδιαφορο ή αχρειαστο...θα το δω στη πορεια που βολευει....
 

DeletedUser29206

Guest
Τπτ σοβαρο αυτη η αναβαθμιση, τελικα....:rolleyes:
Δεν νομιζω να ειδε κανεις διαφορα....
και αυτο με την αγορα ψιλοαδιαφορο ή αχρειαστο...θα το δω στη πορεια που βολευει....
Τουλάχιστον στο επόμενο event θα μας βολέψει καλύτερα.
Σίγουρα από το δώρο που θα πάρουμε.
 
Κορυφή