Αναβάθμιση στην 1.115

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας σχετικά με το περιεχόμενο της αναβάθμισης στην 1.115
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Διορθωσεις πολλων εσωτερικων σφαλματων βλεπω...
-Το εσωτερικο σφαλμα που μας πεταει απο τον ΣεΣ, οταν σε μια μαχη καποιος αλλος την τελειωσει πρωτος, ακομα δεν διορθωθηκε....
Οχι απλα μας πεταει απο τον ΣεΣ, αλλα ξαναφορτωνει το παιχνιδι....
Και να φανταστητε οτι ειχε διορθωθει σε καποια φαση...αλλα κρατησε λιγο...
 

DeletedUser29206

Guest
Ένα ποιο απλό σφάλμα που θα ήταν καλό να διορθωθεί:
Μετά από την διαγραφή ενός φίλου αν πατήσεις σε κάποιον φίλο βοήθεια ή εάν πατήσεις το(-τα) βελάκι(α) για δείξει την επόμενη πεντάδα φίλων, σε πηγαίνει στους 5 πρώτους σε θέση (#) φίλους. Πιστεύω όλοι το έχουμε πάθει αυτό, αρκετά σπαστικό νομίζω.
Και γενικότερα υπάρχουν πολλά σφάλματα στο παιχνίδι και απορώ πώς το καταφέρνουν.
 

DeletedUser31604

Guest
Καλησπέρα σας αγαπητοί συνεργάτες,
δεν γνωρίζω αν διάβασα σωστά , αν το έχετε αναφέρει αγνοήστε το, απλα εχουμε ένα πρόβλημα στα μήνυματα δεν υπάρχει σωστή ανάγνωση με αποτέλεσμα να κόβονται οι φράσεις.
ΜΦΧ Mariza v.
 

DeletedUser29206

Guest
Αν σου συμβαίνει στο κινητό σου, το έχουνε αναφέρει, και πολλοί.
Αν σου συμβαίνει από τον υπολογιστή σου τότε είναι καινούργιο.
 

DeletedUser31604

Guest
Αν σου συμβαίνει στο κινητό σου, το έχουνε αναφέρει, και πολλοί.
Αν σου συμβαίνει από τον υπολογιστή σου τότε είναι καινούργιο.


Δεν θυμαμαι Mario μου αν ειναι κ στον υπολογιστη αυτο μπαινω μονο για αγορα διαμαντιων συνηθως ειμαι απο το κινητο ξερεις καπου γελαμε αλλα καπου γραφουμε σα να γραφουμε ποιηματα 4στοιχα χεχε
 

DeletedUser29206

Guest
Ήτανε σε ετούτην την αναβάθμιση να διορθωθεί,
μα ελπίζουμε μέχρι την επόμενη να έχει βελτιωθεί!!! :)
 

DeletedUser31604

Guest
το ευχομαι χαχαχα ετσι που τα γραφουμε 4στοιχα εχουμε γινει ποιητες χεχε
 

DeletedUser31604

Guest
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας σχετικά με το περιεχόμενο της αναβάθμισης στην 1.115

Λενε ολα τα παιδια αγαπητοι συνεργατες να φτιαξετε κ ηχητικα μνμ να ερχονται πιο κοντα οι παικτες δεν ξερω αν γινεται αλλα ειναι μια καλη ιδεα..οπως το facebook.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Λενε ολα τα παιδια αγαπητοι συνεργατες να φτιαξετε κ ηχητικα μνμ να ερχονται πιο κοντα οι παικτες δεν ξερω αν γινεται αλλα ειναι μια καλη ιδεα..οπως το facebook.

Ε, τοτε, με το καλο και τραγουδιστες....;)
μελοποιημενη ποιηση, το βλεπω το εργο....

Να ακουσω στον ΣεΣ ηχητικα μνμτα μεταξυ καποιον "ασπονδων εχθρων", και δεν θελω τπτ αλλο.....χαχαχαχαχ....
πολυ "μπιπ" θα πεφτει.....:cool:
 

DeletedUser31604

Guest
Ε, τοτε, με το καλο και τραγουδιστες....;)
μελοποιημενη ποιηση, το βλεπω το εργο....

Να ακουσω στον ΣεΣ ηχητικα μνμτα μεταξυ καποιον "ασπονδων εχθρων", και δεν θελω τπτ αλλο.....χαχαχαχαχ....
πολυ "μπιπ" θα πεφτει.....:cool:
 

DeletedUser31604

Guest
χαχαχαχαχα καλημερα!!! Εγω ελεγα μονο στις συντεχνιες που ειμαστε ομαδα...ναι αν επροκειτο για αντιπαλους σιγουρα θα πεσει πολυ μπιπ χαχαχα αλλα κ μονοι τιυς θα γελανε. αλλα στις συντεχνιες θα το λατρεψουμε ολοι μας πιστευω!!!!:):):):)
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Kαι λιγα λογια για την 1,115....;)

Μπραβο....πολυ καλη δουλεια η Βελτωση της οθόνης διαχείρισης του στρατού.
Καιρο ειχαμε να δουμε τετοια καλη δουλεια, στο θεμα της βελτιωσης... και εις ανωτερα!!!!
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Kαι λιγα λογια για την 1,115....;)

Μπραβο....πολυ καλη δουλεια η Βελτωση της οθόνης διαχείρισης του στρατού.
Καιρο ειχαμε να δουμε τετοια καλη δουλεια, στο θεμα της βελτιωσης... και εις ανωτερα!!!!

καλησπερα! φιλε μου λογικα δεν πρεπει να εχεις κανει καμια μαχη..ουτε σε γειτονια ουτε σε σεσ ουτε σε εκτσρατεια...αν κανεις θα δεις οτι εγινε μια βελτιωση στην διαχειριση στρατου κ 10 μπαγκ στις μαχες χαχαχαχαχαχ τραγικοι απλα τιποτα παραπανω..
 

dio21

Καμένος Χρήστης
καλησπερα! φιλε μου λογικα δεν πρεπει να εχεις κανει καμια μαχη..ουτε σε γειτονια ουτε σε σεσ ουτε σε εκτσρατεια...αν κανεις θα δεις οτι εγινε μια βελτιωση στην διαχειριση στρατου κ 10 μπαγκ στις μαχες χαχαχαχαχαχ τραγικοι απλα τιποτα παραπανω..

Nομιζω οτι τα bag στις μαχες υπηρχαν...
Η βελτιωση στο παραθυρο της διαχειρισης του στρατου, ειναι αδιαμφισβητητη...
- το ποσο γρηγορα rollαρει τη μπαρα...
- το οτι χωρισαν (επιτελους) τις ανεξαρτητες μοναδες απο τις εκπαιδευμενες...
- το ποσο γρηγορα "ανεβαινουν" στη θεση μαχης οι μοναδες...
Μπορει να υπαρχουν και αλλες βελτιωσεις που δεν τις πηρα χαμπαρι, γιατι μαλλον τελευταια λογω πνευματος Χριστουγεννων δεν κανω πολλες μαχες...ναι...:rolleyes:
 
Τελευταία επεξεργασία:

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
ειδες?γιατι αν εκανες μαχες θα εβλεπες τα εξης
http://prntscr.com/hgtnb2
http://prntscr.com/hh6tk5
δεν κανεις μαχη ουτε με αιτηση στα κεπ χαχαχαχαχαχ
εφτιαξε η διαχειριση χαλασαν οι μαχες! τρομερο! μπαβο φοε! ενα βημα μπροστα χαχαχαχαχα
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Ειδα.... αλλα δεν χαλασε τωρα το συγκεκριμενο...
κανε ενα κοπο, ανεεεβα πανω πανω εδω και διαβασε το 1ο μνμ...
μη νομιζεις...τα χωνω και γω...
αλλα τα καλα πρεπει να τα αναγνωριζουμε κιολλας....
 

DeletedUser29206

Guest
Εμένα με ικανοποίησε πιο πολύ η διαχείριση στρατού, έγινε πραγματικά καλύτερη και επιτέλους δεν κινείται η μπάρα όταν επιλέγω μονάδα!!!
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Δεν γινοταν να ειναι ολα καλα σε μια βελτιωση?

Προβλημα:
Rollαροντας την μπαρα του στρατου τερμα αριστερα, σε καποια φαση "χανονται" οι μοναδες...δλδ δεν σταματαειο το roll στο τερμα, αλλα συνεχιζει, βγαζοντας αδειες θεσεις...(???)
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Και κει που λεγαμε ολα καλα, αντε ακομα ενα προβλημα....
Ειμαι στην οθονη κολλημενος στο χαρτη μιας εποχης στον ΣεΣ....
απο τις 8 εως τις 8,30 τπτ...ουτε κινηση....
"παραξενο"...σκεφτομαι...
κανω ριφρες και εχουμε χασει 2 τομεις....χαμπαρι δεν πηραμε...
1 βημα μπρος και 3 πισω...δεν γινετε ετσι ρε παιδια...κριμα!!!!
 
Κορυφή