Αναβάθμιση στην 1.128

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας σχετικά με το περιεχόμενο της αναβάθμισης στην 1.128.
Αν θέλετε να αναφερθείτε αποκλειστικά για την έκδοση HTML5, παρακαλώ σχολιάστε στο αντίστοιχο θέμα.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα καταρχας θα πω οτι κατανοω την αναγκη να συνηθισουμε γρηγορα την χρηση της πλατφορμας HTML5. και μπραβο που σχεδιασαν γρηγορα ολο το παιχνιδι πανω στην πλατφορμα HTML5.
θα σας πω εγγραφως ορατα την προσωπικη μου εμπειρια απο την χρηση της φοεκικης εκδοσης HTML5.
στην αρχη μου φανηκε πολυ καλη ομως μετα με τις διαφορες προσθηκες αρχισε να μου φαινεται .... καπου ηταν πιο αργη? πιο μη ευλικτη? απο την κανονικη και τελευταια ξαναγυρισα στην παλια

α και μια ακομη παρατηρηση ..βαση των δικων μου ΄΄προδιαγραφων΄΄
Πολυ καλες οι συντομευσεις για τους κανονικους παιχτες ομως δυστηχως για μενα που εδω ομιλω ξεχωριστα ως ταλα και ως μαντα στο παιχνιδι παιζω .. ''εφαπαξ'' ως ταλαμαντα
..ηλικιακα δηλ φορτωνομαι με τα χρονια και των δυο τους (καλα μην το κανετε θεμα δεν ημουν παρουσα και στα θεμελια της Ακροπολης )
που να θυμαμαι τοσες συντομευσεις και ποιο γραμμα αντιστοιχει που
αυτες εγω δεν τις λεω συντομευσεις κατι σαν βιβλιαρακι με οδηγιες χρησης αεροπλανου μου ''ηχουν''?
ασχετο
μεταξυ μας εδω δεν θυμαμαι που εχω παρκαρει το αυτοκινητακι μου και τα περισσοτερα πρωινα παιζω μαζι με το αυτοκινητακι μου ... το ψαξε ψαξε δεν θα με βρεις θα θυμαμαι που αντιστοιχουν τοσα πληκτρα ?
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser29206

Guest
Εεε, δε χρειάζεται να τα θυμάσαι όλα. Αυτά που χρησιμοποιείς πιο πολύ θα τα μάθεις με το πέρασμα του χρόνου.
Θα ήταν προτιμότερο να διαλέγαμε εμείς ποιο πλήκτρο αντιστοιχεί με μία ενεργεία.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Μετα την αναβαθμιση, ΞΑΝΑρχισε το ενοχλητικο "κολλημα" του ηχου μετα το τελος μιας μαχης.....
 
Κορυφή