Αναβάθμιση στην 1.130

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας σχετικά με το περιεχόμενο της αναβάθμισης στην 1.130
 

DeletedUser29206

Guest
Εεε, έχετε πολύ δουλειά ακόμη. Περίμενα περισσότερες βελτιώσεις.
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
ωραια ολα αυτα..σας πηρε 2 χρονια να καταλαβετε τι γινεται με τα αιωρουμενα...να δω ποσα χρονια θα περιμενουμε ακομα για να καταλαβετε τι γινεται με τα ακοντια...ειναι η πρωτη μοναδα που θα πρεπει να καταργηθει απο σεσ.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα .. ειλικρινα εχω την ..αμυδρα εντυπωση οτι ακολουθειτε μια αρκετα παραδοξη μεθοδο διορθωσης και βελτιωσης
Τι θελει να πει η ..ποιητρια μαντα
http://prntscr.com/k5a8cs
Συνηθως το λογικο θα ηταν οι νεες μοναδες εξ αρχης να ηταν σχεδιασμενες με ιδιοτητες πιο ισχυρες καταλληλες ετσι ωστε να αντιμετωπιζουν τις μοναδες των προηγουμενων εποχων
τα μπονους κινησης επιθεσης και αμυνας τους να ειναι πιο μεγαλα απο τα αντιστοιχα των μικροτερων εποχων
Που βασιζεται η λογικη οτι για να εξισσοροπησουμε την κατασταση
αντι να βελτιωσουμε τα μπονους των νεων μοναδων
αντι να τους προσθεσουμε ιδιοτητες οι οποιες θα υπερκαπτουν τα υποτιθεμενα ατου των παλαιων
εμεις εκ των υστερων υποβαθμιζουμε τις παλαιες και θεωρουμε οτι ετσι λυνουμε το προβλημα
γιατι οι αλλαγες εκ των υστερων σε καποια στοιχεια ολο και καποιο .. ΄΄κουσουρι΄΄ θα εμφανισει μελλοντικα .. στους συνηθεις υποπτους

.... ω ναι ακολουθει ασχετο
ξερω ξερω το περιμενατε με αγωνια
Φοεκητακια μου ανεπιβεβαιωτες πληροφοριες λενε οτι μαλλον οι υπευθυνοι των αναβαθμισεων ειναι φανς της Ελληνικης τηλεοπτικης σειρας ''Το Καφε της Χαρας''
για αυτο και εφαρμοζουν το μοτο του Κολοκοτρωνιτσι

 

dio21

Καμένος Χρήστης
Τι λογικη και πρασινα αλογα ρε παιδια?....
εδω το αιωρουμρνο πλεον πεφτει με 2 χτυπηματα...τεραστια αλλαγη και αλλαγη ολων των σχεδιων μαχης (αμυνες πολης, αμυνες στον ΣεΣ, κτλ)...
μια χαρα...αντι να παιδευονται αυτοι να ψαξουν να βρουνε τροπο στις μοναδες μεγαλυτερης εποχης (μαλλον τις εχουν βγαλει ηδη και ειναι δυσκολες οι αλλαγες), μας πετανε το μπαλλακι....
¨στου χαντακ" λοιπον τα αιωρουμενα.... τζαμπα οι καβαντζες μας...:mad:
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
εγω επιμενω..αυτο που πρεπει να αλλαξει αμεσα ειναι οι χρονοι κατασκευη κ εκπαιδευσης των ακοντιων.ειναι μοναδα που δεν χρειαζεται σε κανενα τομεα του παινχιδιου..ειδικα σε σεσ..0 κοστος σε δευτερα χωρις κανενα απολυτως λογο να υπαρχει εκει..
κ μην πει κανεις οτι χρειαζεται για τους νεους παιχτες που ξεκινανε το παιχνιδι..πανω απο μιση μερα δεν μενει κανεις στο χαλκο κ κυριως δεν πολεμαει για πανω απο μια δυο μερες με ακοντια.
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Έχω μία απορία. Δεν έχει να κάνει με την τελευταία αναβάθμιση αλλά με εκείνες που έπονται...πότε σκοπεύετε να συμπεριλάβετε και στους "κανονικούς" σέρβερς τη δυνατότητα της ανακατασκευής (reconstruction) της πόλης;
Πώς και πώς την περιμένω...
 

DeletedUser29206

Guest
Έχω μία απορία. Δεν έχει να κάνει με την τελευταία αναβάθμιση αλλά με εκείνες που έπονται...πότε σκοπεύετε να συμπεριλάβετε και στους "κανονικούς" σέρβερς τη δυνατότητα της ανακατασκευής (reconstruction) της πόλης;
Πώς και πώς την περιμένω...
Ασ' τους να πάρουν το χρόνο τους να κάνυον μία σωστή δουλειά μην έχουμε κανένα σφάλμα μετά και μας εξαμφανίζει τα κτίρια. Δεν είναι εύκολο να το προγραμματίσεις αυτό, πολύ θέλει να έχουμε προβλήματα;
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Στο παράθυρο επιλογής εμπορικής προσφοράς (αυτό που ανοίγει με το συνδετήρα στο κέντρο μηνυμάτων) μετά την τελευταία αναβάθμιση (ή το τρέχον event, δε θυμάμαι) δεν υπάρχει το δηλωτικό εικονίδιο της συντεχνιακής προσφοράς (η ασπίδα).
Επιπρόσθετα, όταν θέλω επισυνάψω προσφορά που την έχω διπλή, μία για αγορά γειτόνων/φίλων και μία για συντεχνία, σε μήνυμα προς φίλο -όχι μέλος της συντεχνίας μου-, επισυνάπτω και τις δύο (αφού δεν βλέπω τη σήμανση) και μου εμφανίζει στο απεσταλμένο μήνυμα και τις δύο με ασπίδα (!?).
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Λοιπον....
επανερχομαι οσο αφορα τις αλλαγες που κανατε στο Αιωρουμενο....
με αυτες τις αλλαγες, δημιουργηθηκε μια εντελως νεα μοναδα... αυτο εχει τα θετικα και τα αρνητικα του βεβαια...
θα πρεπει να ξαναδειτε το θεμα ή να αλλαξετε στρατους στη Ζουγκλα... για μας που ειμαστε στο Μελλον, οι αλλαγες ειναι δραματικες... σε μαχες που εχετε 4 αιωρουμενα με 4 κανονια, δεν βγαινει παιδια... ακομα περισσοτερο οταν εχετε στρατους με +185 μπ0ονους και στην επιθεση αλλα ΚΑΙ στη αμυνα (!!!)...
εχω ξανααναφερθει στο θεμα... απο τη στιγμη που εμεις στο στρατο επιθεσης δεν μπορουμε με τπτ να εχουμε ιδιο μπονους επιθεσης ΚΑΙ αμυνας (κυριως), μας στελνετε σαν προβατα στη σφαγη....
οκ, με τις δυνατοτητες του αιωρουμενου σε σχεση με μοναδες μεγαλυτερων εποχων....(αν και το σωστο θα ηταν αυτο που αναφερθηκε παραπανω, να κανετε καλυτερες τις μοναδες των μεγαλυτερων εποχων και οχι να "ριξετε" τα αιωρουμενα)...
τι γινετε ομως με τις μοναδες που εχουμε εμεις?
απο τη στιγμη που επηρεαστηκαν (αρνητικα σε επιθετικο στρατο) και αυτες απο τις αλλαγες που κανατε (για μενα καταστησατε "αχρειαστη"-"αχρηστη" μια μοναδα που μαζευαμε μανιωδως στην αποθηκη μας), δεν θα επρεπε να ισοροπησει το θεμα?
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Έχουμε συγκεντρώσει τα σχόλια σας και τα έχουμε προωθήσει στους σχεδιαστές του παιχνιδιού.
 
Κορυφή