Αναβάθμιση στην 1.140

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας σχετικά με το περιεχόμενο της αναβάθμισης στην 1.140
 

litsaki27

Νέο Μέλος
Καλημέρα. Προσθέστε τη δυνατοτητα ονομαστικης αναζητησης στις δωρεες θησαυροφυλακιου. Ειναι τεραστια βοηθεια για οποιον εχει αναλαβει τετοιο ποστο στη συντεχνια. Εχω στειλει και αναλογο μηνυμα στην διαχειρηση πριν πολυ καιρο και θεωρηθηκε καλη ιδεα
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
παλι δεν βλεπω διορθωσεις σε σεσ.

Kαλημερα
Κυριε Μηστε των 7 εκ Νικαιας μην ειστε αχαριστος ..που να βρουν χρονο για διορθωσεις στον χαρτη Guild vs Guild
.. ασχοληθηκαν με πιο φλεγοντα (να το πω ?)- σημαντικα θεματα

Εγω να το ξερετε ειμαι παρα πολυ ικανοποιημενη με τις βελτιωσεις αυτης της αναβαθμισης
κυριως με την ακρως σημαντικη διορθωση ...
http://prntscr.com/ln2cwq
Γιατι μια ανησυχια την ειχα εαν εδειχνε τον σωστο αριθμο των + κερδων το ΜΚ Voyager V1 στους γειτονες μου που λεηλατουν ...Βασικα ανησυχουσα ... μηπως σταματουσαν τις λεηλασιες λογω τους σφαλματος αυτου? κι ανησυχια μου αυτη δεν με αφηνε να χαρω το παιχνιδι
Τωρα θα κοιμαμαι ησυχη γιατι θα ξερω οτι η ..τυχη τους δουλευει
 
Τελευταία επεξεργασία:

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Kαλημερα
Κυριε Μηστε των 7 εκ Νικαιας μην ειστε αχαριστος ..που να βρουν χρονο για διορθωσεις στον χαρτη Guild vs Guild
.. ασχοληθηκαν με πιο φλεγοντα (να το πω ?)- σημαντικα θεματα

Εγω να το ξερετε ειμαι παρα πολυ ικανοποιημενη με τις βελτιωσεις αυτης της αναβαθμισης
κυριως με την ακρως σημαντικη διορθωση ...
http://prntscr.com/ln2cwq
Γιατι μια ανησυχια την ειχα εαν εδειχνε τον σωστο αριθμο των + κερδων το ΜΚ Voyager V1 στους γειτονες μου που λεηλατουν ...Βασικα ανησυχουσα ... μηπως σταματουσαν τις λεηλασιες λογω τους σφαλματος αυτου? κι ανησυχια μου αυτη δεν με αφηνε να χαρω το παιχνιδι
Τωρα θα κοιμαμαι ησυχη γιατι θα ξερω οτι η ..τυχη τους δουλευει
θεά θεά υποκλινομαι χα χα ....να σου επισημανω οτι ολα τα νεα κτηρια που εχει βγαλει το foe στα event λεηλατουνται...τυχαιο??? δεν νομιζω οι πιο φανατικοι παικτες του foe ειναι οσοι εδω μεσα μετραν την αξια τους λεηλατοντας...εχοντας εκεινο τα βλακωδες επιχειρημα οτι το παιχνιδι το επιτρεπει....
 

DeletedUser29206

Guest
Πολύ φτωχή αναβάθμιση, με πολύ λίγες βελτιώσεις και κυρίως όχι σημαντικές...
Και δεν φτάνει μόνο αυτό! Τώρα πια κάνετε περισσότερο χρόνο για να την αναβάθμιση απ' ότι παλιά.
 
Κορυφή