Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1.179

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας για το περιεχόμενο της αναβάθμισης στην 1.179
 

alkisf1cg

Νέο Μέλος
Καλό μεσημέρι, πιστεύω μια ενέργεια που θα μας διευκολύνει πάρα πολύ στο μάζεμα της πόλης από το κινητό, είναι η πληρωμή με πέντε (5) διαμάντια. Ευχαριστώ.
 

finrοd

Banned
em.jpg
@&%^(@!&^(/|\^~^&#%$*)& Καταστάσεις ...Μεσαιωνικές!!!
Για ότι το τυχόν ακατάληπτο, διευκρινίσεις δεν παρέχονται, λόγω «ροπαλοφόρου» λογοκρισίας...
(Σε άτομα από 16 ετών κι άνω παρέχει το παιχνίδι η εταιρία, κι έστω κι αν αυτά δεν είναι επακριβώς ανήλικα, δεν θεωρούνται κι ενήλικα)
Αυτά.
 

DeletedUser32613

Guest
Καλησπέρα. Σε εμένα εμφανίστηκε κανονικά το εργοτάξιο αλλά έχει χαθεί το κτήριο από την απογραφή μου μαζί με όλα τα σχέδια.
 

Gabath

Ενεργό Μέλος
Γνωριζουμε για πιο λόγο ενα απο τα ομορφότερα αισθητικα ΜΚ του παιχνιδιου εγινε το πιο άσχημο ?
για τον "πυργο ανακωχης" λεω .
και γιατι πυργος ανακωχης ? εχει κανεις την εντυπωση οτι παταμε βοηθεια στην γειτονια με αυτο το κτίριο ?
σε οσους φιλους ειναι εποχη Αρη + Ζωνη παταμε πρωτα και κατεβαινουμε εποχες, δεν εχει κανενα νοημα ν βοηθαμε γειτονες αφου βγαζουμε με το τσουβάλι υλικα της εποχης μας . . .
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Για νομικούς λόγους έπρεπε να αλλάξει η ονομασία και ο σχεδιασμός του συγκεκριμένου κτιρίου.
Η μορφή του εργοταξίου είναι προσωρινή μέχρι να ολοκληρωθεί ο σχεδιασμός και να μπει στο παιχνίδι. Όλα τα υπόλοιπα ισχύουν κανονικά, όπως πριν για το κτίριο.
@Rival έλεγξε καλύτερα την απογραφή σου και αν έχει χαθεί κάτι και δεν έχει αλλάξει απλά ονομασία, κάνε αίτηση να το ελέγξουμε
 

finrοd

Banned
Για νομικούς λόγους έπρεπε να αλλάξει η ονομασία και ο σχεδιασμός του συγκεκριμένου κτιρίου
Οπότε, το «ανακωχής», πάει στον πιθανό συμβιβασμό μεταξύ ΙΝΝΟ και εγείροντα ένσταση για τη χρήση τής ονομασίας και της εικόνας του συγκεκριμένου κτιρίου. Υπάρχουν όμως και άλλοι «ιδιαίτεροι» ουρανοξύστες. Γιατί δεν βάζετε κάποιον απ' αυτούς;
 

DeletedUser32613

Guest
Για νομικούς λόγους έπρεπε να αλλάξει η ονομασία και ο σχεδιασμός του συγκεκριμένου κτιρίου.
Η μορφή του εργοταξίου είναι προσωρινή μέχρι να ολοκληρωθεί ο σχεδιασμός και να μπει στο παιχνίδι. Όλα τα υπόλοιπα ισχύουν κανονικά, όπως πριν για το κτίριο.
@Rival έλεγξε καλύτερα την απογραφή σου και αν έχει χαθεί κάτι και δεν έχει αλλάξει απλά ονομασία, κάνε αίτηση να το ελέγξουμε

Καλημέρα. Χθες δεν υπήρχε και το τσέκαρα 3 φόρες. Σήμερα που μπήκα υπάρχει το κτήριο στην απογραφή μου. Problem solved ! Ευχαριστώ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: *iris*

Gabath

Ενεργό Μέλος
προφανως και ειναι "τα μπετα¨αυτο π βλεπουμε και οχι το τελικό.
απλα ηθελα να γκρινιαξω γιατι εχασα σε μια παρτιδα σκακι :p
 

jimsoursos

Νέο Μέλος
Καλησπέρα επέστρεψα πρόσφατα στο παιχνίδι και ένα από τα πράγματα που μου έκανε εντύπωση ήταν η αλλαγή αυτή στο συγκεκριμένο ΜΚ που βλέπω να συζητάνε από πάνω. Αν και λίγο αργοπορημένος στην συζήτηση έχω απορία για το πως ονομαζόταν το παλιό ΜΚ. Θυμάται κανείς;
 

finrοd

Banned
Κινούμενος Ουρανοξύστης, με αναφορά στον πραγματικό που βρίσκεται στο Ντουμπάι.
 
Κορυφή