Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1.183

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας για τη νέα αναβάθμιση στην 1.183
 

DeletedUser

Guest
Εμένα μου αρέσει αρκετά, μπράβο! Οπτικά μόνο θέλει πλέον 4-6 επεκτάσεις πάνω αριστερά της πόλης (εκεί που ήταν παλιά ο παλαιοπώλης) για να ισορροπήσει η εικόνα καθώς τώρα έχει χαθεί λίγο εως πολύ η ισορροπία. :)

2yLgNSE.png
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
οταν σου ελεγα ψηφισε με να μην χωραει η πολη σου στην οθονη απ τις επεκτασεις που εδινε..σφυριζες αδειαφορα...
αρπα εκει το ωραιο κενο! γιατι επεκτασεις δεν...:p
 

DeletedUser

Guest
Εμπιστεύομαι τους γραφίστες της ΙΝΝΟ, σίγουρα αυτό έχουν στο μυαλό τους και τους ευχαριστώ, αρκεί να μπορώ να τις πάρω κάποια στιγμή τις επεκτάσεις που θα δώσουν χαχα
 

finrοd

Banned
Εμπιστεύομαι τους γραφίστες της ΙΝΝΟ
Ναι, κάνουν καλή δουλειά.Οι γραφίστες. Για το είδος του έχει εξαίσια γραφικά το παιχνίδι. Μα, για την προσθήκη επεκτάσεων, λόγος δεν τους πέφτει.!
Κατά τ' άλλα, («σίγουρα κάτι έχουν στο μυαλό τους», που γράφεις), νέος είσαι ακόμη, έχεις πολλά να μάθεις! χαχαχα
 

finrοd

Banned
Επιλέγοντας, είτε την βάρκα είτε τις εγκαταστάσεις του λιμανιού, στην ίδια οθόνη επιλογής οικισμού εμένα μ' οδηγεί.:rolleyes:
Και ναι, οι εγκαταστάσεις του λιμανιού είναι ...απέραντες και μες στην ...καφετίλα!

ΥΓ (εσκεμμένα αργοπορημένο)
Την επιλογή «Εκστρατεία τής Συντεχνίας», στο κουμπί κάτω αριστερά στην οθόνη, ποιά επιλογή θα την αντικαταστήσει;
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
Εμ θέλατε να μου φύγετε από Σιδήρου και Μεσαίωνες... πάρτε καφετίλες τώρα χαχαχαχα. Πιστεύω πως δεν έχει ολοκληρωθεί ακόμα η αναβάθμιση, καθώς ενώ μέχρι Μεσαίωνες αλλάζει εικόνα από εποχή σε εποχή, από εκεί και πέρα παραμένει ίδιο.

ΥΓ. Μα καλά, μόνο εγώ παρατηρώ τις πόλεις σας;;; :p

ΥΓ.2. Ούτε οι ταβέρνες αλλάζουν εικόνα από τους Μεσαίωνες και έπειτα.
 

finrοd

Banned
«Σκάλα» για να ψαρεύουμε με καλάμι. :)
Είναι εντύπωσή μου λαθεμένη ή τα πλεούμενα, σττου λιμαντιού την προβλήτα, αλλάζουν; Άλλο πλεούμενο για τους βίκινγκ, άλλο για τους Ιάπωνες κι άλλο για τους Αιγυπτίους;

Να, κάτι τέτοια είναι που στο ΦοΕ λαττρεύω! Να σκίζομαι, να κοπανιέμαι, να λυσσάω και ν' αφρίζω στον ΣεΣ, μ' όσα «απροσδόκητα» εκεί μου λαχαίνουν, και στον γυαλό βαρκούλες Βίκινγκ, Ιαπώνων κι Αιγυπτίων ν' αρμενίζουν...:p
 
Τελευταία επεξεργασία:
Γιατί σε εκείνο το μέρος θα γίνει μια μεγάλη αλάνα για κοντέινερ ώστε να αποθηκεύουμε άνετα τα πολλά σεντούκια δώρων που θα κερδίζουμε από την αρένα PvP.
Όπως και με τους πόντους έτσι και με τα πολλά δώρα που έχουν κατακλύσει ήδη τις αποθήκες μας άρχισε να ζορίζεται ο σέρβερ και το παιχνίδι έχει γίνει πιο αργό. :cool:
 
Κορυφή