Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1.191

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας για το περιεχόμενο της αναβάθμισης 1.191
 

finrοd

Banned
Θαυμαστά τα έργα σου, Ω ΙΝΝΟ !!
000000.jpg
Εμένα δεν μ' άφηνε να κανω μάχες εκει!!! χαχαχα
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
δεν ειναι σφαλμα (στο παιχνιδι των σφαλματων κ οχι μονο)..η καρτα γραφικων σου φταιει..ετσι θα σου πουν.
κ καθαρισε τα κουκις η αλλαξε μπραουζερ. αυτα φταινε παντα..
ευτυχως δεν την πληρωνει πλεον ο κακομοιρος ο φλας πλειερ που ακουσε τοσα πολλα τα προηγουμενα χρονια χαχαχαχαχα
 

finrοd

Banned
Μη διορθωμένα σφάλματα!

  • Δεν διορθώθηκε η πλειοψηφία των σφαλμάτων που στον Χάρτη ΣεΣ έχουν εντοπιστεί κι ενημερώσαμε γι' αυτά!
  • :smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp:

ΥΓ
:heart_eyes: (μα με πολύ αγάπη!)

ΥΓ2
εδώ και μήνες τους 'εχω στείλει τα διαφορα κολλήματα στους Σες και τα πνίγουν
Τελικώς δεν είμαι ο μόνος «μουρλός» και «μουρλαμένος» με τον ΣεΣ.
Είμαστε πολλοί.
Η σιωπηρή πλειοψηφία!
:p
 
Τελευταία επεξεργασία:

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Ναι, όταν διορθωθούν επιβεβαιωμένα* σφάλματα θα ενημερωθείτε σχετικά.

*Επιβεβαιωμένα, σημαίνει να μπορέσει να γίνει αναπαραγωγή τους από τους τεχνικούς κάτω από τις ίδιες συνθήκες τις οποίες έχει αναφέρει ο παίκτης, να εντοπιστούν για να μπορέσουν να διορθωθούν.
 

finrοd

Banned
Τώρα «θύμωσα»! :imp:

Καλείτε «επιβεβαίωση» σφάλματος, την αδυναμία Σας να εντοπίσετε ή/και να διορθώσετε το αίτιο που το σφάλμα προκαλεί.

Να με συμπαθάτε, μα τα σφάλματα είναι ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΜΕΝΑ από τα συνοδευτικά αποδεικτικά.
Για παράδειγμα, το σφάλμα που αναφέρεται ΕΔΩ κι έχει εμφανιστεί κατ΄επανάληψη, είναι επιβεβαιωμένο από τα συνοδευτικά στιγμιότυπα οθόνης.
Τ' αμφισβητείτε;
Την επόμενη φορά που θα συμβεί θα σας στείλω σειρά στιγμιοτύπων για να δείτε ότι από καμμία διαδρομή δεν μπορεί η συγκεκριμένη μονάδα να φτάσει στην ψηφίδα τού πεδίου μάχης που τελικά πηγαίνει, διότι δεν επαρκεί η δυνατότητα κίνησής της.
Το άθροισμα κίνησης που απαιτούν οι ψηφίδες τού πεδίου μάχης, μεταξύ της ψηφίδας-αφετηρίας τής μονάδας και της ψηφίδας στην οποία μεταβαίνει, υπερβαίνει τη κίνηση που έχει προκαθοριστεί στη συγκεκριμένη μονάδα.
Άντε να δούμε.... γκρρρ
 

finrοd

Banned
Τώρα που, κάπως, ηρέμησα!
Την επόμενη φορά που θα συμβεί θα σας στείλω σειρά στιγμιοτύπων για να δείτε ότι από καμμία διαδρομή δεν μπορεί η συγκεκριμένη μονάδα να φτάσει στην ψηφίδα τού πεδίου μάχης που τελικά πηγαίνει, διότι δεν επαρκεί η δυνατότητα κίνησής της.
Δίχως καμμία προσπάθεια να καταβάλλω, δίχως διόλου να το αναζητήσω, απευχόμενος εμπρός μου να βρεθεί, το σφάλμα όλο στο διάβα μου είναι.
Εσάς «κρυφτούλι» σας παίζει;
Βρε, λέτε να σας πήρε «πρέφα» κι η τεχνητή νοημοσύνη, ο αλγόριθμος, και να σας ...κογιονάρει; :DLOL:smiling_imp:

ΥΓ
Μητσόοοοοο, τρέξον! Επείγουσα ανάγκη, ένας «πλακατζής» αλγόριθμος να ...συνετιστεί! Να του κοπεί ο «βήχας»! ('Εχεις ειδικότητα Εσύ. Ξέρεις, να του αλλάξεις καμμία ...λάμπα! χαχαχα). Ο αφιλότιμος, παίζει κρυφτούλι και περιπαίζει τους τεχνικούς τής ΙΝΝΟ, γι' αυτό, μάλλον, δεν βρίσκουν χρόνο να διορθώσουν τα σφάλματα στον Χάρτη ΣεΣ!!!

ΥΓ2
Α, ρε ...Τάλα & Σια που του χρειάζεται!!! χαχαχαχα
Στο «& Σια» περιλαμβάνονται η Μάντα, ο Κουασιμόδος, ο Πουπουλένιος και η λοιπή κουστωδία!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή