Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1.195

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας σχετικά με την αναβάθμιση στην 1.195
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
δηλαδη σοβαρα τωρα... περιμεναμε εναν μηνα για διπλη αναβαθμιση για να μας ετοιμασετε αυτο το πραμα? με ελαχιστες σοβαρες αναβαθμισεις?
εχουμε στειλει ενα σωρο σφαλματα κ δεν βλεπουμε ουτε μισο εδω κ μηνες.. τι διαλο τοσο δυσκολο ειναι?
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Αυτό που θά πρεπει νά μάς ανησυχεί περισσότερο, είναι ότι πολλα σφάλματα τά έχουμε αναφέρει πριν κάν εμφανιστεί ο κύριος κοβιντ 19 στην ανθρωπότητα κ σάς προλαβαν ακόμα κ μέ εμβόλιο.. Μήπως νά κάνουμε τεχνική υποστήριξη φοε τήν Οξφόρδη?
 

panostall

Banned
την ποιο σοβαρη αναβαθμιση που θα περιμενε καποιος απο την ΙΝΝΟ θα ηταν η αποφυγη κλικερς η επιτελους να φτιαξετε να παιζει σωστα το ΣΕΣ που ειναι και οτι καλυτερο υπαρχει στο παιχνιδι αυτο και το εχετε εντελως παραμελημενο. Ολα τα αλλα ειναι να ειχαμε να λεγαμε
 

DeletedUser

Guest
Το παρακάτω αν μπορείτε να φτιάξετε στην επόμενη αναβάθμιση. Η σκεπή είναι τρύπια και δεν κάθεται κανείς στην ταβέρνα μου. Αν συμβαίνει μόνο στη δική μου πείτε μου να στείλω στο ΚΥ.

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Το παρακάτω αν μπορείτε να φτιάξετε στην επόμενη αναβάθμιση. Η σκεπή είναι τρύπια και δεν κάθεται κανείς στην ταβέρνα μου. Αν συμβαίνει μόνο στη δική μου πείτε μου να στείλω στο ΚΥ.

Προβολή συνημμένου 1753

Προβολή συνημμένου 1754
Μην βιαζεσαι
μαλλον περιμενουν το επομενο προγραμμα ενεργειακης αναβαθμισης κτηριων

 

vulder

Μέλος
καλησπέρα
αυτό είναι διορθώσεις σφαλμάτων που ναι μεν είναι αναγκαίο να γίνονται αλλά δεν αποτελούν ουσιαστική αναβάθμιση όπως για παράδειγμα να γνωρίζει ο παίκτης πόσους πόντους παράγει η πόλη του,
τι εννοείς να κάτσω να μετρήσω τα κτίρια μου ένα ένα; να περάσει και η ώρα μου ε;
ή να ξέρω πόσους πόντους να βάλω σε κτίριο με 90% επιστροφή ενώ ο θόλος μου είναι στο 100 επίπεδο...
επίσης γιατί εξαφανίστηκαν οι πόντοι μάχης μετά από νίκη στα πεδία; τώρα γράφει "χωρίς κατάταξη" ενώ πριν βλέπαμε για παράδειγμα 88500 ανάλογα με τον στρατό που είχαμε αντίπαλο... αυτά τα λίγα προς το παρόν
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα
οκ ολα καλα βαινουν με την νεα αναβαθμιση
πλεον δεν φαινεται καποιες φορες το συμβολο ολοκληρωσης των παραγωγων
 

Swifteye1

Νέο Μέλος

talamanta

Καμένος Χρήστης
Παιδια θελω να ρωτησω κατι
αν και η ερωτηση μου ειναι ..ρητορικη γιατι μεταξυ μας υποπευομαι την αιτια
Εγω οφειλω να ρωτησω
Ξερει καποιος το γιατι στον ελληνικο σερβερ συνεχεια ..κανω ανανεωσεις στο παιχνιδι ?
Υπαρχει διαφορα ..στις απαιτησεις του συστηματος σε συγκριση με τους αλλους σερβερς?
Για να σας διευκολυνω σας λεω οτι παιζω παραλληλα και στον σερβερ βετα και στον διεθνη
Χθες την ωρα δε της αλλαγης στον σερβερ βετα ημουν στον ΣεΣ -στον χαρτη ολων των εποχων-
και μαλιστα ειμασαν 6 συντεχνεις που καναμε μαχες στους ιδιους τομεις απο διαφορετικες χωρες /ηπειρους
δεν με πεταξε εξω ουτε μια φορα απο οτι ξερω ουτε αυτοι που επαιζαν απο Αμερικη και απο Ρουμανια ειχαν προβλημα
..για τους υπολοιπους δεν ξερω γιατι δεν με ενημερωσαν -ηταν οι αντιπαλοι μας-
και στα Πεδια Μαχων και στον διεθνη και στον βετα παιζω ανετα χωρις διακοπες για καφε
Σημερα ημουν απο το πρωι μεχρι πριν λιγο στον διεθνη και στον βετα (εν αλλαξ μιλαμε για περισσοτερο απο 8 ωρες )
Εδω μπορει να μου εξηγησει καποιος γιατι με το που δοκιμασα να μπω στον ΣεΣ , στα ΠΜ και να γραψω ενα μνμ στο συντεχνικκο εχω κανει 4-5 φορες ανανεωση ?
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Λυπάμαι, αλλά δε γνωρίζω να σου απαντήσω γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό.
Θεωρητικά δε θα έπρεπε να συμβαίνει, αλλά ο Beta και ο Διεθνής από όσο ξέρω είναι σε διαφορετικό server, ενώ ο δικός μας είναι στον ίδιο με άλλες χώρες. Ίσως αυτό να επηρεάζει, αλλά και πάλι είναι δική μου εικασία.
Ωστόσο, θα το αναφέρω για να το δουν.
 
Κορυφή