Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1.198

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας σχετικά με το περιεχόμενο της αναβάθμισης στην 1.198
 

timouth

Νέο Μέλος
Καλήμερα σας.
Αυτό που πρέπει να βελτιωθεί είναι η ταβέρνα μέσα από το ιστορικό γεγονότων στα PC αλλά κ στις φορητές.
Πρέπει επιτέλους να μπορεί να υπάρχει αλληλεπίδραση.
Δεν μπορεί να πατάω συνέχεια επίσκεψη κ να είναι γεμάτη η ταβέρνα ή να την έχω επισκεφτεί κ να μην έχουν λήξει οι 24 ώρες.
Είναι πολύ κουραστικό κ χρονοβόρο.Κ χρειάζεται κ μία αναβάθμιση η ταβέρνα. Να αυξηθούν οι δυνατότητες της. Περισσότερα άτομα, τραπέζια κλπ κλπ
Επίσης ο παλαιοπώλης.
Είπατε ότι θα εντάξετε κ άλλες ανταλλαγές από κτήρια εκδηλώσεων αλλά έως τώρα είναι πάρα πολύ σπάνιο φαινόμενο
Τέλος αφού το θέμα με τους φίλους δεν μπορεί ουσιαστικά να λυθεί (υπενθυμίζω ότι όλοι οι μεγάλοι παίχτες έχουν το maximum τον φίλων κ στην ουσία μόνο οι καινούριοι μπορούν να μας κάνουν αιτήματα φιλίας) ας μας δίνεται η δυνατότητα αλληλεπίδρασης κ στις ταβέρνες των μελών της συντεχνίας κ ίσως ίσως κ μια αλληλεπίδραση μεταξύ των μελών σε μνμ για αναβαθμίσεις κτηρίων νομίζω θα έλυνε οριστικά το πρόβλημα.
Ευχαριστώ
 

Nikosgrego

Νέο Μέλος
Καλημέρα σας !!!
Συμπληρώνοντας τον timouth ( το έχω ξανά αναφέρει ), θα έπρεπε να κάνετε κάτι για την συντόμευση της βοήθειας των φίλων και σύντεχνων ... Αυτή την στιγμή παίζω και στους πέντε κόσμους και έχω περίπου 150 - 170 σύντεχνους και φίλους σε κάθε πόλη,,,,,,
( Σύνολο 750 σε όλες τις πόλεις ...)
Κάνω περίπου ΔΥΟ ώρες μέχρι να βάλω βοήθεια σε όλους τους φίλους και να επισκεφθώ τις ταβέρνες τους.....
Θα μπορούσατε να κάνετε κάτι σαν αυτό στα κτήρια των προμηθειών που πατάς το ποντίκι και προχωράει μόνο του χωρίς να ψάχνεις να κλικάρεις ποιός θέλει βοήθεια και ποιός όχι !!!!!!!
Ευχαριστώ πολύ !!!!!!!!!!!
 

SCORPIOS

Banned
τα προβλήματα στο χάρτη παραμένουν δεν αλλάζει τπτ από 24/2/16 ελπίζω στα επόμενα 5 χρόνια να διορθωθεί δλδ στην αναβάθμιση 1.321269870
 

SCORPIOS

Banned
Το μόνο καλό στο χάρτη είναι ότι ανοίγει
Από 'κει και πέρα όλα τ' άλλα είναι ένα μεγάλο σφάλμα κολλάει ο χάρτης κολλάει η πολιορκία δεν αλλάζει ο τομέας όταν πας να βαρέσεις αλλού από πριν που βαρούσες ασπρίζει ο χάρτης όταν αλλάζεις εποχή
 
Κορυφή