Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1,202

lewnidaszn

Banned
επειδη διαβαζω οτι γραφετε πολλα για bug κλπ διαβαζω και λετε πραγματα που ξερουν μονο προγραμματιστες αρα οι γνωσεις σας ειναι πανω απο ενος μεσου παικτη και αρα οσα λετε μπορει να ωφελησουν μονο εσας γιατι θα εχετε σκεφτει καποια αλλη λαμογια στο παιχνιδι οπως τοσα χρονια γιατι αυτοι που κλαιγεστε ειστε αυτοι που τα κανατε πρωτοι
εγω ενα εχω να σας πω στειλτε μας βιντεο πως γινονται τα bugs που λετε και τοτε θα σας πω οτι εχετε δικιο
γιατι εγω προσωπικα με το χερι δεν μπορω να κανω τιποτα απο οσα λετε και ειμαι ενας παικτης με πολυ πολυ γρηγορα reaction
οταν μου δειξετε σε βιντεο πως γινονται αυτα που πραγματικα λετε με το χερι τοτε θα σας παραδεχτω γιατι με reaction ενος μεσου gamer στα 300ms δεν γινονται αυτα που λετε ουτε καν με κλικ σε ενα σημειο
αρα για να γινονται τα bug που κλαψουριζετε μηπως χρησιμοποιειτε καποιο παρανομο προγραμμα για να τα αποκτησετε? γιατι τοτε οι κουβεντα παει αλλου
 

lewnidaszn

Banned
επισης γιατι δεν λετε και στην αμυνα να μην επιτρεπει στον αντιπαλο να βαλει αμυνες αν δεν περασει καποιιο χρονικο διαστημα? γιατι πλεον τα προγραμματακια παιρνουν φωτια για να περασουν αμυνες
αντε καλη σας μερα
 

JIMI HENDRIX

Μέλος
Όλα τα βίντεο και οι τρόποι έχουν δωθεί εκεί πού πρέπει.. απλά θα περιμένουμε να δούμε τις απαραίτητες κινήσεις από τους αρμόδιους τεχνικούς ώστε να βελτιώσουν την υπάρχον κατάσταση στου σες ...διότι αν μπορεί να τοποθετεί ένα άτομο 48 πολιορκίες σε 60 δευτερόλεπτα και αυτό γίνεται με <<φυσιολογικό τρόπο>>τότε πάω πάσο...
 

lewnidaszn

Banned
και ποιος σου ειπε εσενα οτι ειναι ενα ατομο? εγω αλλο ρωτησα πως γινετε με το χερι ολα αυτα τα μπαγκ που κατηγορειται γιατι εγω προσπαθω αλλα δεν μπορω και εχω πολυ καλα ατομικα reaction
και δεν θα μας το λετε αρα εσεις τα ξερετε και μπορειτε να τα χρησιμοποιησετε και δεν μας δειχνετε τον τροπο που γινονται γιατι δεν υπαρχει ανθρωπος με reaction στα 50ms αρα για να μπορειτε να το κανετε κατι αλλο χρησιμοποιειτε
και θελουμε να μας το δειξετε σε βιντεο πως το κανετε
 

lewnidaszn

Banned
γιατι εγω με reaction κατω απο 200ms δεν μπορω να το κανω
ενω εσεις μας λετε με μεγαλη ευκολια οτι γινονται ανεβαζετε και φωτογραφιες κλπ και εγω σας λεω πως γινετε
πως καταφερνεις να βρεθεις στο σταδιο που δειχνετε? με ποιο τροπο?
 

lewnidaszn

Banned
αρα κλαψουριζετε για σφαλατα του παιχνιδιου που εσεις ξερετε πως γινονται εχετε τον τροπο και αυτος ειναι καποιο παρανομο προγραμμα
αρα δεν φταιει το σφαλμα του παιχνιδιου αλλα το οτι εσεις χρησιμοποιειτε παρανομα προγραμματα για να μπορειτε να εκμεταλευτειτε αυτα τα σφαλματα του παιχνιδιου
και εγω περιμενω πραγματικα να τα βγαλουν και τοτε θα γελασουμε χααχαχα
αλλα περιμενω και το βιντεακι πως τα κανετε αυτα τα bugs
 

JIMI HENDRIX

Μέλος
Όλα τα βίντεο και οι τρόποι πως γίνονται έχουν δωθεί στους τεχνικούς της εταιρείας.Αυτοι θα τα δουν θα αξιολογήσουν τι γίνεται και πως και θα κρίνουν τι αλλαγές πρέπει να γίνουν... Επίσης θα ήθελα να μην κάνω ούτε διάολο ούτε αντίλογο ούτε μαζί σου ούτε με κάποιον άλλον ....γράφω στο φόρουμ που είναι το μέσον για να εκφράζονται οι ιδέες είτε σωστές είτε λάθος..Ας αξιολογήσουν οι υπεύθυνοι αν αυτά που αποστέλλονται έχουν βάση η όχι..
 

lewnidaszn

Banned
σεβαστο αλλα αντι να δειχνετε μονο φωτο εδω στο φορουμε ανεβαστε και βιντεο με τον λογαριασμο σας πως το κανει αυτο σας λεμε και να δουμε αν πραγματικα φταιει το παιχνιδι ή γινονται με καποιο παρανομο μεσο ααρα δεν φταιει το παιχνιδι αλλα ο παικτης ατομικα που το κανει
 

finrοd

Banned
Χμμμ. Ενδιαφέρουσα τοποθέτηση!
Αν ο κώδικας έχει ευάλωτα σημεία, τα οποία μπορούν να αξιοποιηθούν ποικιλοτρόπως, τότε υπάρχει, αν όχι σφάλμα, τουλάχιστον κενό στην διασφάλιση τής εφαρμογής των κανονισμών τού παιχνιδιού.
Από την άλλη, αν η αξιοποίηση, αυτών των ευάλωτων σημείων, είναι εφικτή μόνο μέσω λογισμικού τού οποίου η χρήση είναι απαγορευμένη, λογικά τα εργαλεία εντοπισμού τέτοιου είδους λογισμικών θα τα εντοπίσουν και θα εφαρμοστούν τα δέοντα.
Τίθεται εν αμφιβόλω η αξιοπιστία των συγκεκριμένων εργαλείων που η ΙΝΝΟ χρησιμοποιεί ή/και η «διάθεσή» της να εντοπίσει αυτά τα λογισμικά και να κολάσει καταλλήλως τους λογαριασμούς που στο παιχνίδι τα εφαρμόζουν;
 
Τελευταία επεξεργασία:

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Κανενα βιντεο, κανενα δεδομενο και καμια λεπτομερεια δε θα δοθει. Ειδικα στον Ελληνικο σερβερ που εδω και 1.5 χρονο πνεουν τα λοισθια. Επειδη οι διαχειριστες σε ολους τους σερβερ ειναι παικτες, τα στοιχεια θα διδονται απ ευθειας εκει που πρεπει.
 

lewnidaszn

Banned
ρε τραβα φτιαξε το κικλερακι σου γιατι εχεις θεμα στις κυκλικες και κολλαει δεν κανει σωστες ακυρωσεις και μετα ελα να μας πεις
 
Δόθηκε προειδοποίηση για ανάρμοστο σχόλιο
Κανενα βιντεο, κανενα δεδομενο και καμια λεπτομερεια δε θα δοθει. Ειδικα στον Ελληνικο σερβερ που εδω και 1.5 χρονο πνεουν τα λοισθια. Επειδη οι διαχειριστες σε ολους τους σερβερ ειναι παικτες, τα στοιχεια θα διδονται απ ευθειας εκει που πρεπει.

Το γέλιο!!! Μιλάει ποιος ο Κωλέκτ!!!! Ρε Κωλεκτ, εσύ φτιάχνεις κλίκερ και τα πουλάς, εκβιάζεις παιχτες ότι θα τους τα κλειδώσεις σε 53 κόσμους για να ελέγχεις καταστάσεις.
Μακάρι κάποια στιγμή να σε πιάσουν και να σου πετάξουν τα μάτια έξω. Σε βαρεθήκαμε κούρασες με τις λαμογιές σου, σε όλες τις δολοπλοκίες μέσα είσαι και το παίζεις αγνός και αμόλυντος.
 

finrοd

Banned
Ενδεχομένως άσχετο, μα θα το ρωτήσω:
Ο κατασκευαστής ...όπλων, φέρει ευθύνη για τ' άτομα που θα τ' αγοράσουν και τον τρόπο που θα τα χρησιμοποιήσουν;
Και να το συνεχίσω το ερώτημα, συμπληρώνοντάς το:
Αν η «οπλοκατοχή», «οπλοφορία» και «οπλοχρησία» είναι παράνομη, την ευθύνη για την τεκμηρίωση της παρανομίας και τον κολασμό των ατόμων που παρανομούν ποιος τη φέρει;

ΥΓ
Καλά τα λέγανε οι άνθρωποι παλαιά, το ψάρι απ' το κεφάλι του βρωμά! (άσχετο κι αυτό).

ΥΓ2
Και μια παράθεση προηγούμενης ανάρτησης, (άσχετη κι αυτή):
Χμμμ. Ενδιαφέρουσα τοποθέτηση!
Αν ο κώδικας έχει ευάλωτα σημεία, τα οποία μπορούν να αξιοποιηθούν ποικιλοτρόπως, τότε υπάρχει, αν όχι σφάλμα, τουλάχιστον κενό στην διασφάλιση τής εφαρμογής των κανονισμών τού παιχνιδιού.
Από την άλλη, αν η αξιοποίηση, αυτών των ευάλωτων σημείων, είναι εφικτή μόνο μέσω λογισμικού τού οποίου η χρήση είναι απαγορευμένη, λογικά τα εργαλεία εντοπισμού τέτοιου είδους λογισμικών θα τα εντοπίσουν και θα εφαρμοστούν τα δέοντα.
Τίθεται εν αμφιβόλω η αξιοπιστία των συγκεκριμένων εργαλείων που η ΙΝΝΟ χρησιμοποιεί ή/και η «διάθεσή» της να εντοπίσει αυτά τα λογισμικά και να κολάσει καταλλήλως τους λογαριασμούς που στο παιχνίδι τα εφαρμόζουν;
*Ο τονισμός των γραμμα΄των και η υπογράμμιση, στην παράθεση, από εμένα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

poiuy22345

Ενεργό Μέλος
Κοίτα όσων αφορά τα όπλα μια είναι η χρήση τους, νομίζω: να σκοτώνουν. Οπότε δεν φέρει ευθύνη κι ο κατασκευαστής που τα προωθεί, άρα τι προωθεί μαζί; Τον θάνατο... Και μάλιστα ίσως και να δημιουργεί σκόπιμα καταστάσεις για να... ξεπουλήσει. Άρα καθαρός μόνο δεν είναι... Σε αντίθεση με αυτόν, τον εφευρέτη των μαχαιριών! Γιατί το μαχαίρι μπορεί να σε βοηθήσει να φας ή... Οπότε το αΝ θα χρησιμοποιηθεί νόμιμα ή όχι έγκειται στο ήθος του κατόχου. (άσχετη με το όλο θέμα, σχετική με την άσχετη ερώτησή σου finrod;))
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
και οι 29 κατασκευαστες πλυντηριων συνιστουν σκιπ.. κ τι σημαινει αυτο? θα πρεπει να παρω σκιπ? :p
 

finrοd

Banned
Μπα, όχι. Αν με τ' ...άθλημα θέλεις ν' ασχοληθείς, αναζήτησε και πάρε κάποιο αξιόλογο πρόγραμμα αυτοματισμού ενεργειών, κι ας δώσεις κάτι παραπάνω!!! χαχαχαχα
Δεν βλέπω διάθεση, θέληση και «φως» από τους αρμόδιους που 'χουν τα μέσα και τη δυνατότητα να εξαλείψουν το φαινόμενο.
 
Κορυφή