Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1.203

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας σχετικά με το περιεχόμενο της αναβάθμισης στην 1.203
 

COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ

Ενεργό Μέλος
Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ...........
Αναβάθμιση 1.203
" Άλλα λόγια ν' αγαπιόμαστε " "Εδώ καράβια χάνονται, βαρκούλες αρμενίζουν"
''Ό,τι του φανεί του Λωλοστεφανή'' "Το γέλιο μακραίνει την ζωή" «Πάμε για βρούβες» .



Αναβάθμιση 1.000.001 .............. Σωτήριον Έτος 3333
Προγραμματισμός για μία σοβαρή αναβάθμιση στο κομμάτι Μάχες που θα μάς βοηθήσει πολύ.

Επιλέγεις να κάνεις μάχη με βαριές μονάδες όλοι βάζουμε μαζί και κακοποιούς
αυτοί υπάγονται σε όλες της εποχές και αλλάζουν σύμφωνα με της μονάδες στρατού
πού της βάζεις, θα πρέπει να είναι πάντα μαζί με όλα τα είδη των μονάδων πού έχουμε.

Η μπάρα επιλογής να βγάζει μόνο 1 μονάδα στρατού από το κάθε είδος και όταν πας
το ποντίκι πάνω να σου δείχνει έχεις π.χ 100 και να μη φαίνεται τίποτα άλλο.
Στο όλες οι εποχές μία μονάδα από κάθε είδος ανά εποχή
και όταν κάνεις επιλογή εποχής μία από όλες
και στην εποχή και είδος π.χ μία βαριά μονάδα συν κακοποιός .
Όσα κλικ τόσες μονάδες με προτεραιότητα αυτές που έχεις φτιάξει στη πόλη σου
όπως είναι και τώρα .

Όπως και οι άμυνες που έχουμε βάλει γιατί να φαίνονται όταν κάνουμε επίθεση και
τρώνε χώρο από την μπάρα και πρέπει να της βγάλουμε και της περισσότερες φορές
ξεχνάμε να της ξαναβάλουμε. Να φαίνονται η όχι από το μπλε κουμπί .

Αν έχεις τρελαθεί και θέλεις να γιατρέψεις μονάδες ενώ έχεις υγιής η αν σου έχουν τελειώσει
έχεις το κίτρινο της θεραπείας που θα σου βγάζει της τραυματισμένες.

Να γίνει και στης σταθερές συσκευές η επιλογή εποχής όπως στης κινητές
δεν μπορεί να είσαι στον Άρη και να ξεκινά από το χαλκό να είναι αντίστροφα.

Τυμπανοκρούστης φρουρά σημαίας κλπ. κάπου χωριστά από της άλλες μονάδες
με ONE - OF κουμπί εμφανίσεις γιατί σπάνια της βάζουνε όλοι.

Νομίζω ότι με τα παραπάνω είναι εύκολες οι διορθώνεις και θα μας κάνετε τη ζωή
στο παιχνίδι πιο εύκολη κάνοντας μάχες και βλέποντας αυτά που πρέπει
και όχι άσχετα πράγματα.

Παρακαλώ τους συντονιστές να μεταφέρουν τη πρόταση μου μήπως είναι
ποιο εύκολο να υλοποιηθεί. Διορθώσεις στα είδη υπάρχον.

Θα ελαφρύνει και το σύστημα για να βάλλουν κάτι άλλο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

talamanta

Καμένος Χρήστης
Εμένα η αναβάθμιση μου αρέσει!
Καλημερα ....δεν γραφετε ομως τον αριθμο της αναβαθμισης που σας αρεσει ...τυχαιο δεν νομιζω
εμ τι νομιζετε Κυριοι 7 εκ Νικαιας μπορει να ειστε εσεις μεν 7
αλλα και μεις δεν παμε πισω
ναι μεν ειμαστε κατι τις λιγοτεροι απο εσας
αλλα η εξυπναδα μας -να μην μιλησω και για την ομορφια μας- κανει για 7
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Καλημερα ....δεν γραφετε ομως τον αριθμο της αναβαθμισης που σας αρεσει ...τυχαιο δεν νομιζω
εμ τι νομιζετε Κυριοι 7 εκ Νικαιας μπορει να ειστε εσεις μεν 7
αλλα και μεις δεν παμε πισω
ναι μεν ειμαστε κατι τις λιγοτεροι απο εσας
αλλα η εξυπναδα μας -να μην μιλησω και για την ομορφια μας- κανει για 7

η συγκεκριμενη.. συνηθως δεν μου αρεσει καμια αναβαθμιση. ολες εμφανιζουν παλαια σφαλματα που εχουν διορθωθει. σε ολες γκρινιαζω. οποτε ειπα να αλλαξω τακτικη. να μου αρεσει μια μπας κ δεν χαλασει κατι διορθωμενο :p
(στην τυχη το ριχνω δηλαδη :p)
 

JIMI HENDRIX

Μέλος
το χάλι μας το μαύρο...καμία αναφορά και καμία διορθωση αναφορικά με τον σες....καμία αναφορά και καμία διορθωση για τις κολλημενες μάχες στα πεδία....αδιαφορία πλήρες.....και να πούμε την γνώμη μας αφού δέν την ακούνε .!!!!ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ σε όλους με υγεία .....
 

lewnidaszn

Banned
το χάλι μας το μαύρο...καμία αναφορά και καμία διορθωση αναφορικά με τον σες....καμία αναφορά και καμία διορθωση για τις κολλημενες μάχες στα πεδία....αδιαφορία πλήρες.....και να πούμε την γνώμη μας αφού δέν την ακούνε .!!!!ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ σε όλους με υγεία .....

Δεν μας ειπες τελικα τα σκρινσοτ που ανεβασαν στον γ οι ινβικτους με εσας να σπατε πολιορκια χωρις να ακουμπαει τομεας σας πως εξηγειται ολο αυτο; Μαθε μας και εμας πως γινετε γιατι μονο να κλαιγεστε ξερετε
 

JIMI HENDRIX

Μέλος
.....το βίντεο καθως και πληροφορίες τις εχω στείλει προσωπικά στην διαχείριση πάνω απο έναμήνα...με μόνο σκοπό να τα δεί η εταιρεία και οι τεχνικοί να τα διορθώσουν....και δυστυχως με θλίψη βλέπω ότι δέν υπάρχει κανένα ενδιαφέρον να ασχοληθούν με τους ΄χαρτες σες...προφανώς και τους έχουν βγάλει απο τα πλάνα τους...καλό θα ήταν όμως να μας το πούν να σταματησουμε και εμείς να ασχολούμαστε.....επίσης εγω προσωπικά λογαριασμό δίνω μόνο στους υπεύθυνους του παιχνιδιού και είμαι στην διαθεσή τους οποιαδήποτε στιγμή θέλουν να τους βοηθήσω σε ότι απορία έχουν...
 

lewnidaszn

Banned
Δόθηκε προειδοποίηση για προκλητική συμπεριφορά
.....το βίντεο καθως και πληροφορίες τις εχω στείλει προσωπικά στην διαχείριση πάνω απο έναμήνα...με μόνο σκοπό να τα δεί η εταιρεία και οι τεχνικοί να τα διορθώσουν....και δυστυχως με θλίψη βλέπω ότι δέν υπάρχει κανένα ενδιαφέρον να ασχοληθούν με τους ΄χαρτες σες...προφανώς και τους έχουν βγάλει απο τα πλάνα τους...καλό θα ήταν όμως να μας το πούν να σταματησουμε και εμείς να ασχολούμαστε.....επίσης εγω προσωπικά λογαριασμό δίνω μόνο στους υπεύθυνους του παιχνιδιού και είμαι στην διαθεσή τους οποιαδήποτε στιγμή θέλουν να τους βοηθήσω σε ότι απορία έχουν...
Ρε αλλο σου λεω
Κλαψουριζεις για τα μπαγκ κτλ
Και σε ρωταω προχτες δεν εσπασε η συντεχνια σου τομεα που δεν ακουμπουσε σε δικο της; Γιατι κατι σκρινσοτ που ανεβηκαν στο γενικο τσατ εδειχναν εναν τομεα που δεν ακουμπουσε σε καμια αντιπαλη συντεχνια να σπαει η πολιορκια απο την δικια σας συντεχνια
 

JIMI HENDRIX

Μέλος
οπως σου εχω απαντηση και σε προηγουμενο ποστ σου ..ουτε με σενα ουτε μια καποιον αλλον παικτη επιθυμω την προσωπικη αντιπαραθεση.ή διάλογο...ανοιχτηκε ενα θεμα απο την cm του παιχνιδιου και απλα γραφω την αποψη μου ....ειτε ειναι σωστη είτε λάθος....οτι υποψια-θεωρία -αποδειξη-υπονοια--κτλ ..υπαρχουν τα αρμοδια οργανα να απαντησουν σε ολες τις αποριες... βίντεο καθως και πληροφορίες τις εχω στείλει προσωπικά στην διαχείριση ...με μόνο σκοπό να τα δεί η εταιρεία και οι τεχνικοί να τα διορθώσουν ουδέποτε απαίτησα ή αιτήθηκα την τιμωρία παικτών και ούτε θα το κανω για κανέναν όσο και αν δεν μου ειναι κάποιοι αρεστοί....το μόνο που θέλω και θα πιέσω όσο μπορώ είναι να ασχοληθούν οι τεχνικοί με τα προβλήματα του παιχνιδιού...
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Ο χώρος αυτός είναι για να γίνει συζήτηση σχετικά με την αναβάθμιση στην έκδοση 1.203, όχι για να λύνετε προσωπικές διαφορές.
 
Κορυφή