Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1,205

JIMI HENDRIX

Μέλος
το να μπαίνουν στη διαδικασία να διορθώσουν τόσα σφάλματα σημαίνει ότι οι τεχνικοί δουλεύουν ..για τα τόσα σφάλματα στους σες γιατί δέν κάνουν κάτι;;;εδώ και 2 μήνες δέν έχουν κάνει απολύτως τίποτα για τον ΣΕΣ ..τουλάχιστον θα μπορούσατε να βγάλετε μιά ανακοινωση ότι δέν θα ασχοληθείτε με το συγκεκριμενο κομματι του παιχνιδιού για να ξερουμε και εμεις τί θα κάνουμε...
 

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Κλασσικη αναβαθμιση με διορθωσεις επιπεδου... μοκετας.

Υπαρχει κατι σαπιο στο βασιλειο της Δανιμαρκιας.
Αν αυτο δειχνει οτι οι τεχνικοι δουλευουν, η εταιρια εχει "θεμα" με τους τεχνικους που πληρωνει.
 

Jonathan Wick

Ενεργό Μέλος
το να μπαίνουν στη διαδικασία να διορθώσουν τόσα σφάλματα σημαίνει ότι οι τεχνικοί δουλεύουν ..για τα τόσα σφάλματα στους σες γιατί δέν κάνουν κάτι;;;εδώ και 2 μήνες δέν έχουν κάνει απολύτως τίποτα για τον ΣΕΣ ..τουλάχιστον θα μπορούσατε να βγάλετε μιά ανακοινωση ότι δέν θα ασχοληθείτε με το συγκεκριμενο κομματι του παιχνιδιού για να ξερουμε και εμεις τί θα κάνουμε...
Εχουν δηλωσει επισημα οτι, με το ΣεΣ δεν προκειτε να ασχοληθουν ποτε ξανα.
Εαν τωρα, με τις οποιες αναβαθμισεις, χαλαει κατι στο ΣεΣ, σκασιλα τους.
 

poiuy22345

Ενεργό Μέλος
Κι επειδή το έχουν ανακοινώσει; Αυτή είναι η γνώμη της εταιρίας-προς το παρών. Και είναι στο χέρι μας, στο χέρι όλων των παικτών να ξαναστρέψει το ενδιαφέρον της εκεί. Αν μέσω μηνυμάτων, προτάσεων και συζητήσεων εδώ, ή και σε άλλα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, καταλάβουν πως μας αρέσει, πως υπάρχει ακόμη(!) ενδιαφέρον των παικτών για τον ΣεΣ, σίγουρα θα αναθεωρήσει τις απόψεις της. Και δεν θα μπορεί να κάνει αλλιώς γιατί όσο κι αν φαίνεται απίστευτο, οι παίκτες είναι αυτοί που δίνουν ζωή στο παιχνίδι. Αυτοί το παίζουν και του δίνουν αξία. Η εταιρία απλώς επιδιώκοντας το κέρδος της, προσπαθεί κυρίως να τους ικανοποιήσει, ώστε να τους κρατήσει. Έτσι οι παίκτες κρατάνε το παρόν, άρα και το μέλλον του παιχνιδιού στα χέρια τους! Όσο για το γεγονός αυτό: https://forum.gr.forgeofempires.com/index.php?threads/Αρένα-pvp.8820/post-51613
όποιος ψάχνει βρίσκει! Δηλαδή αν δει η εταιρία πως υπάρχει "πρόσφορο έδαφος" θα βρει τρόπο να αυξήσει την "προσφορά".
 

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Γιατι καθεστε και ασχολειστε με ΣεΣ, αφου σας εχουν πει οτι δεν ασχολουνται.

Δειτε τι δεν μπορειτε να προτεινετε για αλλαγη... Τι να μην προτεινεις

Δεν εχουν κερδος απο τις μαχες ΣεΣ... Τελος οι μαχες ΣεΣ.
Ο μονος τροπος ειναι αυτο που κανουμε ηδη καποιοι παικτες... Δεν αγοραζουμε διαμαντια μεχρι να ασχοληθουν με ΣεΣ.
 

Συνημμένα

  • ____a01.jpg
    ____a01.jpg
    19,8 KB · Προβολές: 8

poiuy22345

Ενεργό Μέλος
Γιατι καθεστε και ασχολειστε με ΣεΣ, αφου σας εχουν πει οτι δεν ασχολουνται.

Δειτε τι δεν μπορειτε να προτεινετε για αλλαγη... Τι να μην προτεινεις

Δεν εχουν κερδος απο τις μαχες ΣεΣ... Τελος οι μαχες ΣεΣ.
Ο μονος τροπος ειναι αυτο που κανουμε ηδη καποιοι παικτες... Δεν αγοραζουμε διαμαντια μεχρι να ασχοληθουν με ΣεΣ.
Εγώ την άποψή μου την είπα. Τώρα...;)
 

Jonathan Wick

Ενεργό Μέλος
Εγώ την άποψή μου την είπα. Τώρα...;)
Ειναι χαμενος κοπος φιλε μου. Απο την στιγμη που δεν υπαρχει ΣεΣ στις φορητες, αυτοι οι παικτες παιζουν το μισο παιχνιδι. Και το χρημα ειναι εκει. Οποτε, πρεπει να το γυρισουν για να μαζευουν χρημα.
 

lewnidaszn

Banned
Εσυ ρε καφλοτζουτζουκο δεν εχεις βαλει ουτε μισο ευρω στο παιχνιδι και μιλας για διαμαντια κλπ; Πιο πολλα εχουν βαλει οι παρατημενοι λογαριασμοι που εχεις παρα εσυ
Οποιος ειναι να βαλει διαμαντια θα βαλει εσυ ομως δεν θα βαλεις ποτε με 20 διπλους στην πλατη
Αντε φιλακιαα
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Δε μπορώ να καταλάβω που βρίσκετε το κακό στο ότι μία εταιρία που παρέχει δωρεάν διαδικτυακά παιχνίδια θέλει να κερδίζει τα απαραίτητα χρήματα για τη συντήρηση αυτών και για την πληρωμή των υπαλλήλων της?
Το χαρακτηριστικό ΣεΣ είχε σχεδιαστεί από την αρχή για την έκδοση περιηγητή και η μετάβαση του στα κινητά είναι αρκετά πολύπλοκη. Για αυτό το λόγο έχουμε δηλώσει πως δεν πρόκειται αν μπει ποτέ στην έκδοση για φορητές συσκευές. Έχουμε παγώσει προσωρινά την ανάπτυξη του κι έχουμε επικεντρωθεί στη γενική βελτίωση του παιχνιδιού και στην προσθήκη νέου περιεχομένου.
Έχω εξηγήσει και άλλες φορές πως για να διορθωθεί ένα σφάλμα, θα πρέπει πρώτα να επιβεβαιωθεί κάνοντας δοκιμές σύμφωνα με τα στοιχεία που μας δίνετε. Αν δε γίνει αναπαραγωγή και επιβεβαίωση δε μπορεί να διορθωθεί.

Τέλος, είναι προσωπική επιλογή του καθενός για το αν θα βάλει ή όχι διαμάντια (αφού το παιχνίδι παρέχεται σε όλους δωρεάν).
 

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Δε μπορώ να καταλάβω που βρίσκετε το κακό στο ότι μία εταιρία που παρέχει δωρεάν διαδικτυακά παιχνίδια θέλει να κερδίζει τα απαραίτητα χρήματα για τη συντήρηση αυτών και για την πληρωμή των υπαλλήλων της?
Το χαρακτηριστικό ΣεΣ είχε σχεδιαστεί από την αρχή για την έκδοση περιηγητή και η μετάβαση του στα κινητά είναι αρκετά πολύπλοκη. Για αυτό το λόγο έχουμε δηλώσει πως δεν πρόκειται αν μπει ποτέ στην έκδοση για φορητές συσκευές. Έχουμε παγώσει προσωρινά την ανάπτυξη του κι έχουμε επικεντρωθεί στη γενική βελτίωση του παιχνιδιού και στην προσθήκη νέου περιεχομένου.
Έχω εξηγήσει και άλλες φορές πως για να διορθωθεί ένα σφάλμα, θα πρέπει πρώτα να επιβεβαιωθεί κάνοντας δοκιμές σύμφωνα με τα στοιχεία που μας δίνετε. Αν δε γίνει αναπαραγωγή και επιβεβαίωση δε μπορεί να διορθωθεί.

Τέλος, είναι
προσωπική επιλογή του καθενός για το αν θα βάλει ή όχι διαμάντια (αφού το παιχνίδι παρέχεται σε όλους δωρεάν).

Υπαρχουν καποιες "λεπτομερειες" που δεν αναφερονται σχεδον ποτε. Οτι συζηταμε ξεκιναει εσφαλμενα με τη βαση οτι το παιχνιδι ειναι δωρεαν. Αυτο, δεν ισχυει για ολους. Υπαρχουν παικτες που εχουν δωσει χρηματα. Υπογραμμισα καποιες λεξεις και φρασεις που εκει εντοπιζονται καποιες "λεπτομερειες"...

Παμε στο 1ο σκελος... Το κακο... δωρεαν... Προσωπικη επιλογη... Αναρωτιεστε που ειναι το κακο αφου παρεχετε δωρεαν παιχνιδι και σε αλλη παραγραφο, εντελως ξεχωριστα, αναφερετε οτι ειναι προσωπικη επιλογη του καθενος να δωσει χρηματα. Αρχικα και για να ξεκαθαρισουμε.... Δεν ειναι κακο να κοιταει ο οποιοσδηποτε να βγαζει κερδος απο κατι... αλλα... κερδος σε δωρεαν παροχη δεν υπαρχει. Συνεπως πρεπει ολα αυτα να μπουν μαζι για να βγει νοημα στην προταση σας. Και επισης να ξεκαθαρισουμε οτι οταν καποιος μου δινει επιλογη αγορας, φερει και ευθυνη αυτου που πουλαει. Δεν χρειαζετε να απαντησουμε στο ερωτημα αν σκοτωνει το οπλο ή αυτος που το χρησιμοποιει. Ειναι αυτονοητη η απαντηση.
Αφηνουμε λοιπον την "απλοικη" αλλα εσφαλμενη βαση συζητησης "δωρεαν παιχνιδι" κι ας αναλυσουμε τη βαση "δινετε χρηματα με επιλογη σας". Και εδω υπαρχουν "προβληματα". Τιθενται καποια ερωτηματα απ οσους δινουν χρηματα Π.χ. Τους εχετε ενημερωσει, πριν δωσουν τα χρηματα τους, οτι μπορουν καποιοι παικτες να επεμβουν στο λογισμικο της εταιρειας και να αποκτουν αθεμιτο πλεονεκτημα ή να εχουν επιπλεον πλεονεκτηματα, χωρις να πληρωσουν ;; Π.χ. Τους εχετε ενημερωσει, πριν δωσουν τα χρηματα τους, οτι καποιος παικτης μπορει να κανει 10 μαχες σε 15 δευτερολεπτα (αλλαγη στρατου, μαχη, αποτελεσμα, αλλαγη στρατου κοκ) ;; Π.χ. Ενας παικτης δινει 3.99 για να αγορασει στρατο και αγαθα και 3.99 για να αγορασει διαμαντια. Βαζει χαρουμενος στο Πεδιο 3 πολιορκητικα να κανει μαχες και, ω του θαυματος, απο απεναντι ειναι μια συντεχνια που οι παικτες εχουν παρανομο λογισμικο και εκμεταλλευονται μπαγκ. Προλαβαινει να κανει 20 μαχες, η αλλη συντεχνια παιρνει ολους τους τομεις και ο παικτης... κλαιει τα χρηματα που εδωσε. Εχετε ενημερωσει, πριν δωσει τα χρηματα του, οτι μπορει να γινει αυτο στο παιχνιδι ;; Κι αν δεν εχετε ενημερωσει... Τι κανετε για να λυσετε αυτα τα "προβληματα" ;;
Ειναι ανουσιο, ατοπο και "φθηνη" δικαιολογια να γινεται επικληση της προσωπικης επιλογης αγορας οταν δεν υπαρχει ακριβης επιγνωση του τι ακριβως αγοραζει ο παικτης. Θα μου πειτε, διαμαντια αγοραζει. Δεν αρκει αυτο, η περιπτωση "Δε φταιω εγω !!! Ναι μεν τον εσπρωξα να πεσει στον γκρεμο, αλλα, τελικα τον σκοτωσε η βαρυτητα", δεν ισχυει. Αραγε... Υπαρχει θεμα επιστροφης χρηματων οταν ο πωλητης δεν ξερει ουτε ο ιδιος ακριβως για το τι πουλαει και επιπλεον οταν δεν εχει ενημερωσει τον αγοραστη γι αυτο ;; Δε θελω να μου απαντησετε. Ενδεικτικα ανεφερα καποια ερωτηματα. Απλα σκεφτητε λιγο οτι, οπου υπαρχει εμπλοκη χρηματων, μπορουν να τεθουν και απαιτησεις.

Και ερχομαι στο 2ο σκελος... Αν δεν γινει αναπαραγωγη και επιβεβαιωση δε μπορει να διορθωθει...
Αναπαραγωγη και επιβεβαιωση ορισμενων μπαγκ, χωρις την αμεση συζητηση-περιγραφη-ενδειξη, αιτουμενου-καταγγελλοντως και ελεγκτη, δεν μπορει να γινει. Για τον απλουστατο λογο του οτι, αν γινει αναφορα σε καποιον που δεν εχει σχεση με το αντικειμενο απλα παιζουμε "σπασμενο τηλεφωνο" ή λογω μη γνωσης του αντικειμενου απλα κανουμε τα "στραβα ματια". Αν δεν συμβει το κλασσικο, που ειναι παντα της μοδας η απαντηση ειναι η στερεοτυπη, "Σας ευχαριστουμε...μπλα...μπλα...μπλα... Τυχον αποτελεσμα ελεγχου δεν κοινοποιειται...μπλα... μπλα..." και η πιο πιθανη συνεχεια ειναι η εναποθεση της καταγγελλιας στις καλενδες (και μη μου πειτε οτι αυτο δεν ισχυει). Κι αν τελικα, σπασει ο διαολος το ποδαρι του και φτασει η καταγγελια εκει που υποτιθεται οτι πρεπει να φτασει, ο ελεγκτης ελεγχει οτι εχει εξαγει ο διαχειριστης (ενδιαμεσος) και πολυ πιθανον, οτι εχει σχηματισει με τη φαντασια του και οχι αυτο που πραγματικα καταγγελλει ο αιτουμενος. Π.χ. Ποσες φορες σας εχουν καταγγειλλει οτι αφου η αρχικη κατασταση σε ολους τους τομεις ΣεΣ ειναι με πορτοκαλι βελακι, αυτο εχει σαν αποτελεσμα να μπορεις να παρεις πινακακι σ οποιονδηποτε τομεα ;; Και ποσες φορες σας εχει δοθει και η λυση σ αυτο το μπαγκ, οτι αν η αρχικη κατασταση ολων των τομεων ειναι με γκρι βελακι το μπαγκ θα λυθει ;; "Σπασμενο τηλεφωνο" ή "Στραβα ματια" ;; ( Με την ευκαιρια και για να δειτε πως μπλεκονται οι καταστασεις... Αραγε, εχετε πει σε οσους εδωσαν χρηματα, πριν πληρωσουν, οτι αυτο γινεται στο παιχνιδι ;; )

Τα συμπερασματα...
1. Εφοσον μου δινετε την επιλογη να πληρωσω θα πρεπει να ξερω τι αγοραζω. Και απο την πλευρα σας, δεν πρεπει να απαντατε μονο σε οσους δεν εχουν δωσει χρηματα. Δεν πρεπει να επικαλειστε την "προσωπικη επιλογη αγορας διαμαντιων" και το "δωρεαν παιχνιδι" και να τα χρησιμοποιειτε σαν κολυμβηθρα του Σιλωαμ. Δεν ειναι για ολους δωρεαν το παιχνιδι. Συνεπως, αφου καποιοι εχουν πληρωσει θα πρεπει να απαντατε και σ αυτους. Θα πρεπει παντα να απαντατε με το σκεπτικο οτι ολοι εχουν δωσει χρηματα ή προκειται να δωσουν, για να καλυπτετε ολες τις περιπτωσεις.
2. Για εξειδικευμενα θεματα πρεπει να υπαρχει εμπλοκη ειδικων και οχι "σπασμενο τηλεφωνο" ή "στραβα ματια".
 
Τελευταία επεξεργασία:

lewnidaszn

Banned
Κολεκτακο λες και ξαναλες το ιδιο πραγμα συνεχεια εγω ενα θα σου πω αν εισαι τοσο σωστος μαγκας και νοιαζεσαι για το παιχνιδι στειλε μας σε βιντεο πως παιρνεις το «πινακακι» που λες γιατι εγω εχω προσπαθησει χιλιαδες φορες και με καλο υπολογιστη και δεν μπορεσα ουτε μια φορα να παρω
Αρα μηπως χρησιμοποιεις καποιο προγραμμα και τα κανεις ολα αυτα; Μηπως το προγραμμα σου αχρηστευτηκε και τα λες ολα αυτα; Και σε ειχαν ανεβασει και σκρινσοτ με το ονομα σου σε σκριπτακι και να ζητας στοιχεια που αφορουν μποτακια
Οποτε πριν μιλησεις και πεις τα ψεματα σου γιατι πλεον δεν πιανεις μια στο παιχνιδι να ξερεις οτι θα ειμαστε παντα εμεις εδω να σε γλενταμε
Και εγω λεω να καταργησουν και το πινακακι που λες αλλα και οι αμυνες να μπαινουν μετα απο καποιο χρονικο διαστημα για να μην παιζεις με το κκλικερακι σου αμυνα και μετα αντε να σε δω τι θα λες
Εχεις τρεις αναβαθμισεις του προγραμματος σου και μιλας κιολας προσεχε μην το μοιρασεις χωρις χρησεις εχεις δωσει στο μισο φοε
Αντε φιλακια
 

poiuy22345

Ενεργό Μέλος
Πάντως δεν βλέπω κάτι λάθος σ'αυτό που η iris έγραψε. Πράγματι το παιχνίδι παρέχεται δωρεάν. Τι σημαίνει αυτό; Ότι δίνεται δωρεάν σε όποιον θελήσει να παίξει. Δεν το αγοράζεις. Αυτό. Όμως ξέρουμε πως τίποτα δε είναι πραγματικά δωρεάν, αφού η εταιρία που το παρέχει δεν είναι φιλανθρωπική οργάνωση, μα στοχεύει στο κέρδος( το οποίο συνεπάγεται να βγάλει λεφτά για να πληρώσει τους εργαζόμενους και να περισσέψουν κιόλας). Έτσι υπάρχουν δικαιολογημένα και οι αγορές εντός του παιχνιδιού. Αλλά για να εξασφαλίσει το κέρδος διαμορφώνει το κλίμα "pay to win"= πλήρωσε για να νικήσεις , δηλαδή να ξεπεράσεις τους άλλους, που δεν πληρώνουν. Και πώς το διαμορφώνει; Δημιουργεί καταστάσεις που σε ωθούν να πληρώσεις έτσι ώστε να πάρεις το πλεονέκτημα. Δεν σε αναγκάζει. Σε προτρέπει. Θεμιτό σίγουρα όχι, μα νόμιμο.
Ταυτόχρονα υπάρχουν κάποιοι που προσπαθούν να αποκτήσουν το πλεονέκτημα με άλλους τρόπους, αθέμιτους κι εκτός κανόνων. Ναι αλλά έτσι αδικούνται αυτοί που παίζουν σύμφωνα με τους κανόνες, είτε βάζουν λεφτά, είτε όχι. Για να διατηρήσει την τάξη η εταιρία αναλαμβάνει να εντοπίζει και να αποβάλλει τέτοιους παίκτες.
Ένας άλλος παράγοντας που μπορεί να σπάσει τους κανόνες είναι λάθη στον προγραμματισμό. Κι αυτά προσπαθεί να τα επιδιορθώνει η εταιρία.
Στις περιπτώσεις λοιπόν που αναλαμβάνει δράσει η εταιρία, προσλαμβάνει άτομα με τις απαραίτητες ικανότητες, για να εντοπίζουν χάκερς ή σφάλματα και να τους αποβάλλουν ή να τα επιδιορθώνουν αντίστοιχα. Και επειδή όσο ποιο πολλοί συμβάλλουν σ'αυτό το έργο, τόσο ποιο εποικοδομητικό είναι, έχουν δημιουργήσει και αυτή την "πλατεία", που επιτρέπει, μεταξύ άλλων, στους παίκτες να κάνουν ακριβώς αυτό: να αναφέρουν σφάλματα( να αναφέρουμε παίκτες ύποπτους μπορούμε μέσω του ίδιου του παιχνιδιού). Μπορούν να βλέπουν αυτές τις αναφορές κατευθείαν οι ειδικοί; Θεωρητικά ναι. Πρακτικά; Δεν ξέρω. Για να μην γίνεται, λογικά όχι. Φαντάζομαι πως είναι ποιο βολικό από άποψη χρόνου κυρίως, να τους αναφέρουν "το ζουμί" από τις δημοσιεύσεις μας, σ'αυτό το κομμάτι πάντα, κι αυτοί να κάνουν την δουλειά τους. Ίσως όμως και να είναι δυνατό, οπότε αν ήμουν στη θέση σου GKCollect αυτό θα πρότεινα.
Τώρα λες επίσης πως κάποιοι εκ των έσω αποκτούν πλεονέκτημα, ίσως και με την συμβολή της εταιρίας(!), γιατί έτσι αντιλαμβάνομαι το " μπορούν κάποιοι παίκτες να επέμβουν στο λογισμικό της εταιρίας και να αποκτούν αθέμιτο πλεονέκτημα". Τι να πω. Ας αναλογισθούμε πως η εταιρία στοχεύει στην μέγιστη ικανοποίηση των παικτών, άρα στην αύξησή τους, άρα στην αύξηση της μερίδας που δίνει λεφτά, άρα τελικά στο κέρδος. Αν ισχύει αυτό που λες, όλοι αντιλαμβανόμαστε το αποτέλεσμα: Δυσαρέστηση όλων των υπολοίπων όταν ξεσκεπαστούν οι εκλεκτοί, που κάποτε θα γίνει και εγκατάλειψη του παιχνιδιού, τελικά απώλεια μια πηγής κέρδους. Μα αυτό έρχεται σε αντίθεση με τον στόχο της! Έτσι αμφιβάλλω για τον ισχυρισμό σου. Και όσων αφορά τον ΣεΣ και αυτό το πινακάκι όπου θες εξαιτίας του πορτοκαλί βέλους... Αντιλαμβάνομαι πως μιλάς για μια κατάσταση στην οποία η συντεχνία δεν έχει αρχηγείο στον τομέα και αποφασίζει να βάλει μια πολιορκία. Μπορεί να βάλει όπου θέλει; Αυτό δεν μπορώ να το κάνω, υπό κανονικές συνθήκες. Δεν ξέρω αν γίνεται με κάποιο πρόγραμμα. Όμως σ'αυτήν την περίπτωση δεν θα πρόκειται για λάθος του κώδικα, σωστά δεν λέω;
Αυτά σκέφτομαι λοιπόν. Σωστά, λάθος δεν ξέρω. Αυτό που ξέρω είναι πως δεν μπορούμε να κατηγορούμε ανθρώπους πως δεν κάνουν σωστά την δουλειά τους ή ότι συμβάλλουν σε αδικίες εις βάρος μας, τουλάχιστον χωρίς αποδείξεις;).
 

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Στα ερωτηματα που θετεις φιλε/η poiuy22345 (να με συγχωρεις, δεν ξερω το ονομα σου) για το παιχνιδι, αυτος που μπορει να σου απαντησει ειναι ο Lewnidaszn και οι συμπαικτες του. Αυτοι τα κανουν αυτα (και πολλα αλλα), γιατι χρησιμοποιουν κλικερακια και εκμεταλλευονται μπαγκ. Ο οποιοσδηποτε μπορει να εχει δημιουργησει ενα προγραμμα, το μεμπτο και παρανομο για το παιχνιδι ειναι, ποιος το χρησιμοποιει και οχι ποιος το εχει κατασκευασει. Αυτοι λοιπον που χρησιμοποιουν αυτα τα προγραμματα, ξερουν να σου απαντησουν πως μπορεις να βαλεις πολιορκια σε "μαυρισμενο" τομεα, πως μπορεις να "σπασεις" πολιορκια σε τομεα που δεν συνορευεις, πως μπορεις να παρεις πινακακι σε οποιονδηποτε τομεα και να βαζεις πολιορκιες σε αλλον τομεα, πως να κανεις 60 μαχες το λεπτο... πως... πως... πως... Αλλα μην περιμενεις απαντηση. Το μονο που κανουν ολοι αυτοι οι "παικτες", που δεν τους αποβαλλουν και αυτο πρεπει να το δει η εταιρια γιατι αυτοι οι "παικτες" τους κανουν να χανουν μερικες χιλιαδες ευρω, ειναι να αλλαζουν παντα τη συζητηση και να κατηγορουν γενικως, γιατι δε θελουν να διορθωθουν ολα αυτα. Νομιζουν οτι χρησιμοποιοντας μπαγκ και κλικερ ειναι "παικτες", ασχετως του οτι επειδη παιζουν ετσι αποδεικνύουν οτι ειναι ανυπαρκτοι.

Δεν κατηγορησα κανεναν. Με λιγα λογια ειπα οτι η εταιρια δεν πρεπει να κρυβεται πισω απο το "δωρεαν" και να απανταει λες και κανενας δεν εχει πληρωσει σ αυτο το παιχνιδι. Οφειλει να απανταει και σε αυτους που εχουν δωσει χρηματα και καλο θα ειναι να μας ενημερωνει ολους πριν δωσουμε τα χρηματα μας, για το τι μπορει να γινει στο παιχνιδι. Συνεπως οφειλει να ξεκαθαρισει τη θεση της και... ή θα δινει 2 απαντησεις, μια για οσους πληρωνουν και μια για οσους δεν πληρωνουν ή θα δινει μια ολοκληρωμενη απαντηση που θα τους καλυπτει ολους. Επισης ειπα την αποψη μου οτι για ειδικα θεματα πρεπει να υπαρχουν ειδικοι (πραγμα που νομιζω οτι ισχυει πλεον σε ολα).

ΥΓ1 Λεωνιδακο, να βγαλω σκρινσοτ με το ονοματακι σου σε κλικερακι ;; Εεε ;; Θελεις ;;
ΥΓ2 Δεκαδες προγραμματα υπαρχουν στο google. Εσυ που τα χρησιμοποιεις εισαι παρανομος οχι αυτοι που τα εφτιαξαν.
ΥΓ3 Απορω ομως γιατι ρωτας πως γινονται αυτα, ενω ταυτοχρονα σπας πολιορκια σε τομεα που δεν συνορευεις.
ΥΓ4 Ας ανοιξω ενα θεματακι για να μας πεις πως το κανεις.... Μαχες σε τομεα που δεν συνορευει με εχθρικους τομεις
 
Τελευταία επεξεργασία:

lewnidaszn

Banned
Χαχαχαα αρα με λιγα λογια μας λες πτι εχεις φτιαξει προγραμματα και οτι εισαι προγραμματιστης και οτι απλα εσυ δεν τα χρησιμοποιεις και καλα χαχαχα
Οσο για ολα οσα δεν εχεις σωσει φραγκο στο παιχνιδι και ουτε θα δωσεις γιατι εισαι φραγκοφονιας ουτε εναν ποντο δεν δινεις σε συντεχνους σου στο παιχνιδι θα βαλεις χρηματα; Ασε αυτους που τα βαζουν να μιλησουν οχι εσυ
Οσο για ολα οσα λες πρωτοι εσεις τα χρησιμοποιησατε ολα τα μαθανε και οι απεναντι και κλαψουριζετε που παιζετε στα ισια
Μας κατηγορειτε συνεχεια αλλα δεν εχετε καταλαβει κατι κανενας σας αλλο 60 και αλλο 30
Οσο καλος προγραμματιστης και να εισαι το μυαλο καο την ευστροφια δεν θα την κερδισεις ποτε σου και αυτο θα σε ποναει παντααα
Κολεκτακο για πες μου τοτε το σκρινσοτ με το ντισκορτ σου που ζητουσες στοιχεια για να φτιαξεις τα μποτ τι ηταν; Φωτομονταζ;αχχααχαχ
 

lewnidaszn

Banned
Και στο ξαναλεω ας τα βγαλουν ολα αυτα που λες και να μην σου επιτρεπουν να βαλεις αμυνες με το προγραμμα σου αν δεν περασει καποιος χρονος αφοτου σπασει η πολιορκια
Μετα οταν θα σε γλενταμε τι θα λες; Και επειδη εχεις φτιαξει προγραμμα εχε μην νομιζεις οτι δεν εντοπιζετε για πλακα κιολας
 

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Παλι εκτος θεματος, με εμφανεστατο πονο και με παραδοχη οτι χρησιμοποιεις κλικερ !!!
Ας τα διαγραψουν οι διαχειριστες γιατι δεν εχει ουσια να υπαρχουν εδω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

lewnidaszn

Banned
Μονος σου ειπες οτι τα φτιαχνεις και εσυ δεν χρησιμοποιεις καραφλη μου νυφιτσα χαχαχαχαχ και λογικα τα δινεις-πουλας στους αλλους χαχαχαχ
 

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Ξανα ασχετο. Παιξε με το κλικερακι σου και πες τον πονο σου στο σαιτ κανενος αστρολογου.
Εδω μιλαμε για το παιχνιδι. Απορω γιατι δεν διαγραφετε ολα τα ασχετα σχολια του τυπακου.
 

lewnidaszn

Banned
Χααχαχχα ασχετο δεν νομιζω φτιαχνεις παρανομα προγραμματα οπως ειπες και εσυ δεν τα χρησιμοποιεις αυτο ειναι οτι χειροτερο για το παιχνιδι
Μιλας κιολας ενω εσυ κανεις τα χειροτερα απο ολους
Προγραμμα με χρησεις απομακρυσμενονκλειδωμα και οτι αλλο θες
 
Κορυφή