Συζήτηση Αναβάθμιση 1.236

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας σχετικά με το περιεχόμενο της αναβάθμισης στην έκδοση 1.236
 

COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ

Ενεργό Μέλος
  • <<Τώρα μπορείτε να στείλετε μηνύματα στους παίκτες που σας αγνοούν, παρόλο που δε θα πάρουν το μήνυμα.>>
  • Αυτό τη βελτίωση είναι γιατί να στείλουμε μήνυμα αφού δεν θα το πάρουν για να έχουμε κάτι να κάνουμε....
  • Η τρέλα δεν πάει στα βουνά στο FOE μένει και βασιλεύει.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα
Δεν καταλαβα που το βρισκεται το παραξενο/παραλογο
οι ανθρωποι -ορα ΙΝΝΟ- ηθελαν να μας παρεχουν ....δωρεαν συνεδριασεις ψυχοθεραπειας
εμεις θα γραφουμε ΄΄εικονικα΄΄ κατεβατα σε διαφορους ... οχθρους μας χωρις αυτοι να μπορουν να ανταπαντησουν και χωρις ασφαλως να μας κανουν αναφορα για αυτα που τους ...σερνουμε
τωρα θα μου πει καποιος οτι υπαρχει και ενα τρτο ...χωρις δηλ χωρις να το διαβασουν
αδελφακια μου ....μην κολλατε σε μικρες ..λεπτομεριες
Φυσικα οφειλω να ομολογισω οτι εμμεσως το κανουμε εδω και καιρο
νοερα και λεκτικα κοιτοντας το αβαταρ των εν λογω οχθρων μας
θεωρω οτι δεν χρειαζοταν να σπαταλισουν χρονο οι κατ αλλα πολυασχολοι προγραμματιστες για αυτην την εξαιρετικα. σημαντικη και .πρωτοτυπη ομολογουμενως βελτιωση του φοε
ακολουθει το γνωστο ασχετο
και γω καπως ετσι ξεκινησα και κατεληξα να συνυπαρχω με την ταλα την μαντα και τον Πουπουλενιο...
αδελφια μου ετσι οπως παμε οσωνουπο βλεπω να ερχεται και μια πιο σημαντικη βελτιωση
λετε ....σε επομενη αναβαθμιση να μπορουμε να στελνουμε μνμ και στους εαυτους μας ?
και το διλημμα μου ειναι γω ως ταλα ως μαντα 'η ως Πουπουλενιος θα στελνω μνμ στην ταλαμαντα
 

COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ

Ενεργό Μέλος
Ταλα Μαντα και Πουπουλενιε έχετε απόλυτο δίκιο.
Πάντα 1.000 βήματα μπροστά.


Επειδή απαγορεύεται να βρίζουμε παντού στο παιχνίδι τώρα έχουμε αυτή την βελτίωση
συμπαίκτες βρίσετε όσο θέλετε χωρίς δικηγόρους μηνύσεις δικαστήρια και τιμωρία.
Ζήστε την απόλαυση πατώντας αποστολή χωρίς κίνδυνους.
Απαγορεύεται τώρα και η μούντζα βρήκαμε το χώρο να ξεσπάσουμε.
Όλα τα σκέφτεται η ΙΝΝΟ δωρεάν ψυχοθεραπεία χωρίς διαμάντια μπράβο.
Περιμένουμε με ανυπομονησία και άλλες τέτοιες βελτιώσεις
να γίνει η ζωής μας καλύτερη.
Ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

TeTaTeT

Μέλος
Δόθηκε προειδοποίηση για προκλητικό σχόλιο/επίθεση προς την Ομάδα Υποστήριξης
Κακώς σχολιάζετε σκωπτικά τούτη την βελτίωση.
Είναι στην ιδιοσυγκρασία του παιχνιδιού αυτό το σκεπτικό και καλώς το πρόσθεσαν και στα μηνύματα.
Κάτι ανάλογο δεν συμβαίνει και με την επικοινωνία όταν γίνεται κάποια αναφορά ;

Αυτό που απομένει για να γίνει σε κάποια επόμενη αναβάθμιση είναι, όταν στέλνεις ένα μήνυμα σε κάποιον που σε αγνοεί, να επιστρέφει και αυτοματοποιημένη απάντηση στο κλασσικό στυλ FOE... "Ευχαριστώ που επικοινώνησες αλλά δεν πρόκειται να σου απαντήσω".
 
Κορυφή