Ανακοίνωση για μηνιαίο διαγωνισμό!

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Καλησπέρα Βασίλισσες και Βασιλιάδες !
Σας έχω ευχάριστα νέα τόσο για εσάς όσο και για εμένα!
Κάθε μήνα από δω και στο εξής θα ανεβαίνει στο φόρουμ μας, μηνιαίος διαγωνισμός city planner !!
Μείνετε συντονισμένοι και κάθε 15 του μήνα ανεβάστε μας τη φωτογραφία της πόλης σας για να κερδίσετε διαμάντια!!
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπέρα Βασίλισσες και Βασιλιάδες !
Σας έχω ευχάριστα νέα τόσο για εσάς όσο και για εμένα!
Κάθε μήνα από δω και στο εξής θα ανεβαίνει στο φόρουμ μας, μηνιαίος διαγωνισμός city planner !!
Μείνετε συντονισμένοι και κάθε 15 του μήνα ανεβάστε μας τη φωτογραφία της πόλης σας για να κερδίσετε διαμάντια!!
....Kαλησπερα ....επιτηδες το κανετε
εκει για να δειτε την πολη μου και να μου την ματιασετε εεεεεεε?
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
δεν θα πρεπει να υπαρχουν καποια κριτηρια?
π.χ δομηση-λειτουργικοτητα κτλ?
με τα λαικ δεν εχει νοημα..μπορω να βαλω 50 φιλους να μου κανουν λαικ..ειναι δικαιο?οχι..


υ.γ το city planner τι ειναι?? :p
υποτιθεται δεν πρεπει να γραφουμε μικρα κ ελληνικα?
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Εντάξει δικαιούμαι μια μικρή εξαίρεση εεε;;;
Ακριβώς τα λαικ αυτόν τον σκοπό έχουν , να αξιολογούμε τις καλύτερες πόλεις . Φυσιολογικά θα σου κάνουν λαικ οι φίλοι σου , αν η πόλη σου όμως είναι ωραία , θα πάρεις και από αλλού λαικ.οποτε δύο σε ένα!
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
δεν εχω φιλους στο παιχνιδι....γιαυτο παντα χανω στους διαγωνισμους...
Ευκαιρία να κάνεις !!Το παιχνίδι προωθεί τη φιλία μέσα από τις συντεχνίες!εδώ στο φόρουμ πάντως μόνος σου δεν εισαι , σε κάθε διαγωνισμό βλέπω πως έχεις φίλους
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
Εντάξει δικαιούμαι μια μικρή εξαίρεση εεε;;;
Ακριβώς τα λαικ αυτόν τον σκοπό έχουν , να αξιολογούμε τις καλύτερες πόλεις . Φυσιολογικά θα σου κάνουν λαικ οι φίλοι σου , αν η πόλη σου όμως είναι ωραία , θα πάρεις και από αλλού λαικ.οποτε δύο σε ένα!

παλι like;οκ.....ξερεις τι θα γινει ετσι;το εχουμε ζησει το εργο 2 φορες.προτεινω να μου δωσεις τα διαμαντια απο τωρα.χαχαχα
την καλημερα μου
 

DeletedUser29206

Guest
Με τι τρόπο μας προτείνετε να φωτογραφίσουμε την πόλη μας έτσι ώστε να μην βγει θολή;
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Με τι τρόπο μας προτείνετε να φωτογραφίσουμε την πόλη μας έτσι ώστε να μην βγει θολή;
βασικα εγω προτεινω να μην τα εχετε ..''τσουξει'' εσεις ή οι υπηκοοι σος οταν φωταγραφησετε την πολη σας ..
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
παλι like;οκ.....ξερεις τι θα γινει ετσι;το εχουμε ζησει το εργο 2 φορες.προτεινω να μου δωσεις τα διαμαντια απο τωρα.χαχαχα
την καλημερα μου
Σε έχω στα υπόψην μου μην τυχόν και τριτωσει το κακό!!βέβαια το έσωσα και τις 2 φορές , δεν μπορείς να πεις!!! καλησπέρα !
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
Σε έχω στα υπόψην μου μην τυχόν και τριτωσει το κακό!!βέβαια το έσωσα και τις 2 φορές , δεν μπορείς να πεις!!! καλησπέρα !

ησουν αψογη πραγματικα.και τις 2 φορες.τωρα ομως που εχω φτιαξει καλα την πολη μου (και οχι εκεινο το σκορποχωρι που ειχα ποσταρει στον 1ο διαγωνισμο γιατι ημουν σε φαση αναδιοργανωσης) θα παρω παρα πολλα likes και θα χασεις το μετρημα.λιγο προσοχη θα θελει τωρα.:);):):)
 

DeletedUser32373

Guest
Λίγο δύσκολο αυτό για τη δική μου πόλη
 

DeletedUser32847

Guest
Ωραία , ελπίζω να ξεκινήσει σύντομα ο διαγωνισμός γιατί τώρα είναι οκ ..αλλά δεν το κόβω να είναι για πολλές μέρες ακόμη!
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Καλησπέρα Βασίλισσες και Βασιλιάδες του Φοε!
Κάθε μήνα περίπου στις 15 θα ανεβαίνει ο μηνιαίος διαγωνισμός μας !
Μείνετε συντονισμένοι στο φόρουμ , βγάλτε φωτογραφία την πόλη σας και μπορεί να είστε ο επόμενος τυχερός !
Καλή επιτυχια
 

DeletedUser31374

Guest
Καλησπέρα Βασίλισσες και Βασιλιάδες του Φοε!
Κάθε μήνα περίπου στις 15 θα ανεβαίνει ο μηνιαίος διαγωνισμός μας !
Μείνετε συντονισμένοι στο φόρουμ , βγάλτε φωτογραφία την πόλη σας και μπορεί να είστε ο επόμενος τυχερός !
Καλή επιτυχια
lolitaki ξανά φωτογραφία της πόλης θα έχει ;;;;;;;
 
Κορυφή