Ανοιξιάτικη Εκδήλωση 2019

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32500
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser32500

Guest
Καλησπέρα σας.
Μήπως γνωρίζουμε πότε θα ξεκινήσει η Ανοιξιάτικη Εκδήλωση 2019??
Η περσινή είχε ξεκινήσει 28 Μαρτίου και τελείωσε στις 19 Απριλίου.
Πλησιάζει ο καιρός αλλά δεν βλέπω ανακοίνωση.
Να προετοιμαστουμε βρε παιδιά... ;-)
Καλή συνέχεια σε όλους..
 

DeletedUser30097

Guest
Ναι, είναι το μόνο σχετικό που βρήκα για την Ανοιξιάτικη Εκδήλωση, και δε θα ήθελα να παραπλανήσω πιθανολογώντας για την ημερομηνία έναρξης της εκδήλωσης, συσχετίζοντας το πότε οι εκδηλώσεις εμφανίζονται στους κανονικούς διακομιστές του παιχνιδιού μετά την ολοκλήρωσή τους στον διακομιστή δοκιμών.
Ο καθένας ας το συνδυάσει μοναχός του, παίρνοντας και την ανάλογη ευθύνη.
 

DeletedUser30097

Guest
Δε το σκέφτηκα στη συγκεκριμένη foeπαίδεια να μπω. Δυο μυαλά πάντα φέρνουν καλύτερα αποτελέσματα. Σαν ρετάρει το ένα, φορτσάρει το άλλο!
Θα αναρτήσεις τις αποστολές στη σελίδα σου ή θα τις ψάχνω, αμετάφραστες, εκεί που όλοι ξέρουμε;
 

DeletedUser29206

Guest
Δε το σκέφτηκα στη συγκεκριμένη foeπαίδεια να μπω. Δυο μυαλά πάντα φέρνουν καλύτερα αποτελέσματα. Σαν ρετάρει το ένα, φορτσάρει το άλλο!
Θα αναρτήσεις τις αποστολές στη σελίδα σου ή θα τις ψάχνω, αμετάφραστες, εκεί που όλοι ξέρουμε;
Μμμμ... Νομίζω δεν έχεις τσεκάρει :p
 

DeletedUser30097

Guest
Γεια Σας,
Για τον Α' κόσμο: gr1.forgeofempires.com/game/forum?&forum[thread_id]=12697
Για τον Β' κόσμο: gr2.forgeofempires.com/game/forum?&forum[thread_id]=13287
Για τον Γ' κόσμο: προσεχώς!
Για τον Δ' κόσμο: gr4.forgeofempires.com/game/forum?&forum[thread_id]=1305
Για τον Ε' κόσμο: προσεχώς!

Δηλώνω, ρητά και κατηγορηματικά, ότι δεν επιτρέπω και απαγορεύω την χρήση των άνω αναγραφόμενων συνδέσμων στα μέλη της διαχείρισης, σε κάθε άτομο που διαφωνεί με τη γνωστοποίηση των αποστολών των εκδηλώσεων σε όλα τα μέλη του ελληνικού Forge of Empires, και γενικότερα σε κάθε άτομο που έχει σκοπό να μην κοινοποιηθούν οι αποστολές της Ανοιξιάτικης εκδήλωσης.
Ο χώρος του συντεχνιακού φόρουμ είναι προσωπικός και η μη συμμόρφωση με τα παραπάνω αποτελεί παραβίαση ιδιωτικού/προσωπικού χώρου και παραβίαση των ατομικών μου ελευθεριών και βάναυση προσβολή και παραβίαση του προσωπικών μου δεδομένων και του ιδιωτικού μου απορρήτου.
Οι σύνδεσμοι δεν οδηγούν σε έτερες ιστοσελίδες που δεν ανήκουν επίσημα σε χώρο της innogames ο οποίος μας έχει παραχωρηθεί από αυτήν για προσωπική χρήση κι επικοινωνία με τα άλλα μέλη της ελληνικής κοινότητας του FoE, κι επομένως δεν υφίσταται λόγος απομάκρυνσης τους.

ΠΡΟΣΟΧΗ !!
Ο σύνδεσμος δεν λειτουργεί σε κινητά και τάμπλετ, μιας και η εφαρμογή για το παιχνίδι ΔΕΝ υποστηρίζει το συντεχνιακό φόρουμ.
Είναι λειτουργικοί μόνο σαν συνδέεστε στο παιχνίδι δίχως τη χρήση της εφαρμογής και μόνο στον κόσμο στον οποίο είστε συνδεδεμένοι.
Αν δεν έχετε πρόσβαση, στείλτε μου προσωπικό μήνυμα για τον κόσμο που σας ενδιαφέρει με την ονομασία της συντεχνίας σας και θα επιτραπεί η κοινή χρήση του συγκεκριμένου φόρουμ στα μέλη της συντεχνίας σας.

ΜΦΧ
Γιώργης.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
εντάξει finrod, απλά κλαίω με τη δήλωση σου :D:D:D:D
το θέμα κλειδώνει γιατί ανοίγει το επίσημο θέμα συζήτησης σχετικά με την εκδήλωση.

Θα πρέπει να έχετε λίγη υπομονή και να περιμένετε να βγει η σχετική ανακοίνωση για κάθε εκδήλωση.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή