Αποστολές Ιστορίας

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32598
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32598

Guest
Μια ερωτηση παίδες. Στρατιώτες σου δίνουν οι αποστολές ιστορίας ή και οι παράλληλες;
Για να βοηθήσω με χτυπησε κάποιος γείτονας με στρατιώτες απο το μελλον (εποχή) ενώ ο ίδιος ήταν στην μεταμοντέρνα. προφανώς εχει προχωρίσει στον χαρτη ηπείρων.
 

DeletedUser29206

Guest
Μονάδες στρατού μπορείς να πάρεις από στρατιωτικά κτίρια, εκδηλώσεις, παλαιοπώλη, εκστρατεία, αλκατράζ, απεσταλμένους, ειδικά κτίρια (π.χ. αιώνιο ντότζο επ. 5) και μονάδες επόμενων εποχών μόνο από τις αποστολές ιστορίας αν έχεις προχωρήσει στον χάρτη ηπείρων.
 

DeletedUser32598

Guest
Μονάδες στρατού μπορείς να πάρεις από στρατιωτικά κτίρια, εκδηλώσεις, παλαιοπώλη, εκστρατεία, αλκατράζ, απεσταλμένους, ειδικά κτίρια (π.χ. αιώνιο ντότζο επ. 5) και μονάδες επόμενων εποχών μόνο από τις αποστολές ιστορίας αν έχεις προχωρήσει στον χάρτη ηπείρων.
Για το τελευταίο που αναφέρεις θέλω να ρωτήσω. Έχω
ολοκληρώσει όλες τις τεχνολογίες της μεταμοντέρνας, χωρίς να μπω σημερινή (ούτε ένα πόντο) έχω φτάσει στο χάρτη ηπείρων μέχρι το αύριο και μου έβγαλε στις αποστολές ιστορίας να ολοκληρώσω τεχνολογία από την επόμενη εποχή στην οποία δεν έχω μπει (σημερινή). Όπως είπα και στην αρχική ερώτηση με χτύπησε γείτονας που ενώ είναι στην μεταμοντέρνα χτυπάει με μονάδες μέλλοντος. Δεν μπορώ να καταλάβω πως του τις βγάζει. Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.
 

DeletedUser29206

Guest
Έχω
ολοκληρώσει όλες τις τεχνολογίες της μεταμοντέρνας, χωρίς να μπω σημερινή (ούτε ένα πόντο) έχω φτάσει στο χάρτη ηπείρων μέχρι το αύριο και μου έβγαλε στις αποστολές ιστορίας να ολοκληρώσω τεχνολογία από την επόμενη εποχή στην οποία δεν έχω μπει (σημερινή).
Άμα κατά τύχη είχες αφήσει μία τεχνολογία θα μπορούσες να προχωρήσεις τώρα, άλλες φορές γίνεται αυτό (σε πιο μεγάλες εποχές κυρίως)
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Για το τελευταίο που αναφέρεις θέλω να ρωτήσω. Έχω
ολοκληρώσει όλες τις τεχνολογίες της μεταμοντέρνας, χωρίς να μπω σημερινή (ούτε ένα πόντο) έχω φτάσει στο χάρτη ηπείρων μέχρι το αύριο και μου έβγαλε στις αποστολές ιστορίας να ολοκληρώσω τεχνολογία από την επόμενη εποχή στην οποία δεν έχω μπει (σημερινή). Όπως είπα και στην αρχική ερώτηση με χτύπησε γείτονας που ενώ είναι στην μεταμοντέρνα χτυπάει με μονάδες μέλλοντος. Δεν μπορώ να καταλάβω πως του τις βγάζει. Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.
Kαλησπερα
προφανως στις αποστολες των εκδηλωσεων δεν ολοκληρωνει τις αποστολες που ζητουν να ξεκλειδωσει τεχνολογιες
οποτε κανει οικονομια στις αποστολες που ζητουν τεχνολογιες
ετσι ωστε να τις ξε κλειδωνει μονο οταν του ζητουν οι αποστολες ιστοριας και ακυρωνει ολες τις αλλες αποστολες
'η μπορει να εχει ..παρει καποια παραξενη ποινη
 

DeletedUser32598

Guest
το παραξενο είναι πως σε μια από τις προηγούμενες αποστολές ιστορίας έπρεπε μα ξεκλειδώσω τις 2 τελευταίες τεχνολογίες της εποχ'ης μου. τέλος πάντων σας ευχαριστώ όλους για την βοήθεια
 
Κορυφή