Αποχαιρετισμός !!

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Κάποια στιγμή λοιπόν πριν καιρό ξεκίνησε αυτό το όμορφο ταξίδι για μένα να γνωρίσω μία άλλη πλευρά του παιχνιδιού, μία πλευρά που μέχρι εκείνη τη στιγμή μου φαινόταν απλησίαστη, αυτή της διαχείρισης. Ξεκίνησε λοιπόν αυτό το ταξίδι χωρίς να γνωρίζω τίποτα που να αφορά το φόρουμ και όλο αυτό το κομμάτι και με την αμέριστη βοήθεια και συμπαράσταση των παιδιών που ήδη ήτανε σε αυτή την πλευρά έκανα σιγά-σιγά τα πρώτα μου βήματα λίγο ατσούμπαλα για αρχή , με λάθη σαφώς αλλά προσπάθησα να βελτιωθώ και να βοηθήσω όσο μπορώ.
Όσο είμαστε απέξω από όλο αυτό νομίζουμε ότι τα παιδιά της διαχείρισης μπορουν να κάνουν θαύματα ότι τα γνωρίζουν όλα και ότι έχουν το πάνω χέρι ας πούμε σε πολλά θέματα. Η αλήθεια είναι ότι το κομμάτι της διαχείρισης θέλει χρόνο υπομονή εκπαίδευση και δεν είναι όλα τόσο απλά και εύκολα, σε αυτό βέβαια βοηθάει πολύ η υπέροχη μου Ειρήνη με πολλή υπομονή και αγάπη και πολλή πολλή κατανόηση για αυτό ελπίζω τη θέση μου να πάρει ένας άνθρωπος που πραγματικά θα έχει το χρόνο και τη θέληση να αφιερωθεί σε αυτό το κομμάτι γιατί το χρειάζονται όλοι τόσο η Ειρήνη όσο και εσείς. Για εμένα κάπου εδώ αυτή η εμπειρία τελειώνει με μονό λογο το χρόνο που είναι εξαιρετικά περιορισμένος και εύχομαι στο μέλλον να μου δοθεί η ευκαιρία να ξανά είμαι κοντά σας !!
Σας ευχαριστώ για την υπομονή σας και συγνώμη για τυχόν λάθη στο παρελθόν και εύχομαι καλή συνέχεια σε όλους!
 

COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ

Ενεργό Μέλος
lolitaki :)
Ε
υχαριστούμε πολύ για τη βοήθεια και τους υπέροχους διαγωνισμούς σου στο φόρουμ
και τη προσφορά σου σε όλους εμάς.
Εύχομαι να είσαι σύντομα κοντά μας ξανά σε αυτή τη θέση.
Αγάπη υγεία και ευτυχία να έχεις πάντα στη ζωή σου.
Με εκτίμηση
Γιώργος.:)
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Λατρεμένο μου πλάσμα,
δε θα ξεχάσω ποτέ την πρώτη φορά που μιλήσαμε όταν έκανες αίτηση για αυτή τη θέση και το πόσο θετική ενέργεια έχεις.
Σε ευχαριστώ για τον πολύτιμο χρόνο σου που μας αφιέρωσες και που ανέχτηκες τη γκρίνια μου για περισσότερο από 2 χρόνια.
Δε σε αποχαιρετώ, γιατί θα τα ξαναπούμε εκεί έξω!

Να συνεχίσεις να χαμογελάς, ακόμα κι όταν όλα σου πάνε στραβά

:red_heart:

fe3b57ddacc1610cfbce3215c48c8780.jpg
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Αγαπητο μου lolitaki
εμεις σε ευχαριστουμε που μας ανεχτηκες
γιατι μεταξυ μας μπορει ως παρεα να εχουμε τα καλα μας αλλα παραλληλα εχουμε και τις ..ιδιαιτεροτητες μας να το πω?
προσωπικα θεωρω τιμη μας που σε ειχαμε συντονιστρια του forum
 
Κορυφή