Νέο Αρένα PVP

stratos661

Μέλος
Καλησπέρα!
Εδώ και 15+ μέρες η μεγαλύτερη ανταμοιβή μου στον αντίπαλο 3ου επιπέδου είναι +278. Έχουν εξαφανιστεί τα 400+ με φυσικό αποτέλεσμα να είμαι οριακά για να κερδίσω το τελευταίο σεντούκι των 100χιλ. (100 πόντοι-100 αγαθά)
Με φυσιολογικούς αντιπάλους τελείωνα το τελευταίο σεντούκι σε 17-18 μέρες. Χώρια το γεγονός ότι ενώ ήμουν οριακά μέσα στους 50,τώρα έχω πέσει στο 60
 

stratos661

Μέλος
15 μέρες πέρασαν απο την αναφορά μου,εδώ και στην διαχείριση,συν τις 15 προηγούμενες που έπαιζα με +278 (και στα μεγάλα του κέφια βγάζει στο ξεκούδουνο +300...έναν τέτοιο αντίπαλο την εβδομάδα φυσικά) πέρασε ένας μήνας και σκοτάδι στον ορίζοντα. Κάποιοι το διάβασαν αλλά δεν είναι στα άτομα που έχουν το ίδιο θέμα...δεν μπήκε στον κόπο ούτε η διαχείριση να γράψει κάτι.
Τέλος πάντων....ακόμα περιμένω
 

nyxterida

Συντονιστής Forum
Μέλος προσωπικού
Συντονιστής Forum
Η επιλογή των αντιπάλων σας στην Αρένα καθορίζεται αυτόματα από διάφορους παράγοντες όπως η κατάταξη των παικτών, η εποχή τους και η ενεργητικότητα τους.
Κάποιες φορές είναι δυνατό να μη μπορεί το σύστημα να σας ταιριάξει με κάποιον φυσικό αντίπαλο κι έτσι σας βάζει να αναμετρηθείτε με χαρακτήρα του παιχνιδιού.
Κατά τον ίδιο τρόπο είναι πιθανό να έχετε τον ίδιο αντίπαλο, μέχρι να αλλάξουν οι παράγοντες επιλογής.
 

stratos661

Μέλος
Ειλικρινά με βγάζετε απο τα ρούχα μου με τις "έτοιμες" απαντήσεις που μας πασάρετε. Επίσης το γεγονός ότι μας περνάτε για τίποτα χθεσινούς στο παιχνίδι με εξοργίζει.
6 μήνες πέρασαν απο την πρώτη αναφορά που έκανα...κι ακόμα ο μεγαλύτερος αντίπαλος είναι στα 278....6 μήνες παίζω με bug....6 ΜΗΝΕΣ.!!!!!
Αναρωτιέμαι....εσείς οι διαχειριστές...είστε εδώ για να βοηθάτε τους παίκτες????
Είναι bug λέμε ή σφάλμα (να σας το πώ και στα Ελληνικά) στον λογαριασμό μου....6 ΜΗΝΕΣ
Παίκτης stratos661,Κόσμος Δ
 
Τελευταία επεξεργασία:

stratos661

Μέλος
Αστα φιλε μου... Το forum εχει πεθανει και αρχιζει η αποσυνθεση...
Σαπίλα δλδ.???!!!! :) Και που να δείς τι μου γράφουν στις αναφορές που κάνω στο κέντρο "υποστήριξης"....μιας και έχω ακόμα 2 ακόμα,πρόσφατα θεματάκια στην πόλη μου. Μιλάω με φίλους,με σύντεχνους στο discord και κανένας δεν έχει τέτοιο θέμα με την Αρένα...το έχω αναφέρει απο τον Οκτώβρη του "23....πιάσαμε μέσα Απρίλη του "24 κι ακόμα....περιμένω
 
Κορυφή