Αριστούργημα.

Ateliotos

Νέο Μέλος
Καλησπέρα,
έχω παρατηρήσει ότι στο κτήριο Αριστούργημα βάζοντας 5λεπτη παραγωγή, όταν επιλέγω την επιτάχυνση παραγωγής προμηθειών 5λεπτη η παραγωγή ολοκληρώνετε κανονικα και μπορώ να συλλέξω τις προμήθειες. Αντίθετα όμως όταν έχω παραγωγή 4 ωρών και επιλέγω επιτάχυνση 6ωρη η παραγωγή δεν ολοκληρώνετε στο Αριστούργημα ..... Γιατί?
 

Demme

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Καλησπέρα,
έχω παρατηρήσει ότι στο κτήριο Αριστούργημα βάζοντας 5λεπτη παραγωγή, όταν επιλέγω την επιτάχυνση παραγωγής προμηθειών 5λεπτη η παραγωγή ολοκληρώνετε κανονικα και μπορώ να συλλέξω τις προμήθειες. Αντίθετα όμως όταν έχω παραγωγή 4 ωρών και επιλέγω επιτάχυνση 6ωρη η παραγωγή δεν ολοκληρώνετε στο Αριστούργημα ..... Γιατί?

Η επιτάχυνση παραγωγών, όπως λέει και η περιγραφή της, δεν ισχύει για ειδικές παραγωγές και Μεγάλα κτίρια. Επομένως για το Αριστούργημα, ενώ οι παραγωγές 5 και 15 λεπτών είναι προμήθειες, οι 1, 4, 8 και 24 ωρών είναι ειδικές παραγωγές, οπότε και η επιτάχυνση δεν λειτουργεί.
Καλή συνέχεια και καλές μάχες σας εύχομαι!
 
Τελευταία επεξεργασία:

finrod

Ενεργό Μέλος
Το εργοστάσιο χυμού μήλου είναι ειδικό κτίριο κι όμως το εργαλείο επιτάχυνσης τού χρόνου ολοκλήρωσης των παραγωγών λειτουργεί μια χαρά.
Αναφέρομαι σε μη αναβαθμισμένο κτίσμα εργοστασίου χυμού μήλου.
Μήπως είναι ανακριβές το ότι τα εργαλεία επιτάχυνσης τού χρόνου ολοκλήρωσης δεν λειτουργούν στα ειδικά κτίρια;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Demme

Demme

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Το εργοστάσιο χυμού μήλου είναι ειδικό κτίριο κι όμως το εργαλείο επιτάχυνσης τού χρόνου ολοκλήρωσης των παραγωγών λειτουργεί μια χαρά.
Αναφέρομαι σε μη αναβαθμισμένο κτίσμα εργοστασίου χυμού μήλου.
Μήπως είναι ανακριβές το ότι τα εργαλεία επιτάχυνσης τού χρόνου ολοκλήρωσης δεν λειτουργούν στα ειδικά κτίρια;
Έχεις απόλυτο δίκιο, εκ παραδρομής γράφηκε "ειδικά" αντί για "Μεγάλα". Διορθώθηκε!
 
  • Like
Αντιδράσεις: finrod

finrod

Ενεργό Μέλος
Όμορφα! Πάμε παρακάτω:
Ακόμη και στις επιλογές παραγωγής προμηθειών, τα εργαλεία επιτάχυνσης του χρόνου ολοκλήρωσης των παραγωγών ΔΕΝ λειτουργούν σε όλα τα Ειδικά Κτίσματα.
Στο κτίσμα Μάγος Γιατρός, (μεταξύ μας κομπογιαννίτης είναι), αν και παράγονται μόνο προμήθειες, σε όλες τις διαθέσιμες επιλογές χρόνου ολοκλήρωσης παραγωγής, τα εργαλεία επιτάχυνσης του χρόνου ολοκλήρωσης των παραγωγών ΔΕΝ λειτουργούν, κι αυτό είναι ένα λάθος που εδώ και χρόνια δεν έχει επιλυθεί, αν κι έχει αναφερθεί.
 
Κορυφή