ΓΕΛΟΙΟΤΗΤΕΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30097
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30097

Guest
d4273473b5d149a881ff568944fe72ab.png


Άψογη η αναγραφή στο ιστορικό. Πληροφορεί για τα πάντα εκτός από το ουσιώδες!
Μοιάζει με θηλυκό που φορά μπικίνι στην παραλία. Δείχνει τα πάντα, εκτός από τα ...ουσιώδη!
Εύγε παιδιά, σε καλό δρόμο είστε, συνεχίστε...

ΥΓ
Στην ταβέρνα θα χορεύουν και παραδοσιακούς χορούς; (κότσαρι, μπάλο, πεντοζάλι, παϊντούσκα, ζωναράδικο, καλαματιανό, τσάμικο, συρτό κτλ).
Μ' αυτό βρήκατε ν' ασχοληθείτε; Εκεί εντοπίσατε το πρόβλημα της ταβέρνας;

Μόνιμη πλέον επωδός:
ΟΥ, ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΘΕΙΤΕ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

amakri

Νέο Μέλος
Τα ουσιώδη γράφονται με η !!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχαχα

ΥΓ. Για την επισήμανση: γίνε λίγο πιο αναλυτικός!!!! Ασφαλώς και χρειάζεται περαιτέρω πληροφόρηση, όμως κάνε ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ!!! :)
 

DeletedUser29206

Guest
Όλο κάνουν περιττές αλλαγές πως να φαίνεται το ιστορικό όταν εμφανίζεται και διάφορες άλλες μπούρδες ενώ σε εμένα το ιστορικό για να εμφανιστεί όταν συνδέομαι γκρεμίζονται φούρνοι. Ποτέ δεν θα δω μία τέλεια αναβάθμιση! Λες και θα γίνει κανένας σεισμός 10 ρίχτερ και θα γκρεμίσει ολόκληρη πόλη. Τι μας νοιάζει πως θα εμφανίζονται; Τα έχουμε συνηθίσει οπότε κακό κάνετε! Δεν βαρεθήκατε να παίρνετε αρνητικά σχόλια;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

talamanta

Καμένος Χρήστης
d4273473b5d149a881ff568944fe72ab.png


Άψογη η αναγραφή στο ιστορικό. Πληροφορεί για τα πάντα εκτός από το ουσιώδες!
Μοιάζει με θηλυκό που φορά μπικίνι στην παραλία. Δείχνει τα πάντα, εκτός από τα ...ουσιώδει!
Εύγε παιδιά, σε καλό δρόμο είστε, συνεχίστε...

ΥΓ
Στην ταβέρνα θα χορεύουν και παραδοσιακούς χορούς; (κότσαρι, μπάλο, πεντοζάλι, παϊντούσκα, ζωναράδικο, καλαματιανό, τσάμικο, συρτό κτλ).
Μ' αυτό βρήκατε ν' ασχοληθείτε; Εκεί εντοπίσατε το πρόβλημα της ταβέρνας;

Μόνιμη πλέον επωδός:
ΟΥ, ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΘΕΙΤΕ
Καλησπερα
εγω για ..ασκετο λογο θα λαλισω
εγω τυχαια περνουσα απ εξω και σας ορκιζομαι ειδα φως και κοντοσταθηκα να ''κρυφακουσω'' την συζητηση
..αλλα ξαφνικα τα τσακπινικα ματακια της μαντα ελαμψαν οταν διαβασε τους αγνωστους σε αυτην χορους ....κοτσαρι παϊντουσκα
και δεν το κουναει εαν δεν της μαθετε τα βηματα τους
οχι πως και τους αλλους δηλ τους χορευει αλλα ενα δυο βηματα τα προχωραει
..διορθωσα και γω το ..''της μαθετε''
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser30097

Guest
Τα ουσιώδη γράφονται με η !!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχαχα

ΥΓ. Για την επισήμανση: γίνε λίγο πιο αναλυτικός!!!! Ασφαλώς και χρειάζεται περαιτέρω πληροφόρηση, όμως κάνε ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ!!! :)

Δίκιο έχεις για την ορθογραφία. Πληθυντικός αριθμός μεν, ουδέτερο γένος δε. Με ήτα λοιπόν στη λήγουσα... Θα το διορθώσω!

Χωριό που φαίνεται, κολαούζο (οδηγό) δεν θέλει. Σε τι να γίνω πιο αναλυτικός; Με το μπλα μπλα της αναγραφής δεν φαίνεται η θέση που έχεις καταλάβει κατά την ολοκλήρωση του επιπέδου του Μ/Κ.
 
Κορυφή