Γιατι????

dio21

Καμένος Χρήστης
Εδω και 2 ωρες προσπαθω να κανω καλο χρονο στο παζλ....
ο καλυτερος που επιασα ειναι αυτος....

https://prnt.sc/h42bub

Μπηκα να ποσταρω και βλεπω οτι ο διαγωνισμος εκλεισε πριν μιση ωρα....:(
Γιατι???? στις 22:30???
3 Νοεμβριου δεν ειναι μεχρι τις 23:59?
επισης γιατι κατω των 15 λεπτων ακυρονωνται?

Υ.Γ. λογω και των προβληματων συνδεσης με το site του παζλ και την αδυναμια συνδεσης, θεωρω οτι επρεπε ο διαγωνισμος να ληξει την Κυριακη.... αλλωστε ενα ΣΚ δεν βαλατε, ολη τη βδομαδα τρεχουμε... που ωρα να λυνουμε παζλ?
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser28750

Guest
φιλε μου η απαντηση ειναι απλη ΑΝΚΑΝΟΤΗΤΑ μετα απο πολυ καιρο ειπα και εγω να μπω στο φορουμ
εφαγα τσαμπα 3 ωρες για να πετύχω τον καλύτερο χρονο πέτυχα 3-4 φορες απο 4 εως 7 λεπτα
και το καλύτερο χρονο μου στα 3,07 γινεται και πιο γρήγορα αλλα δεν μου κατσανε καλα τα κουκια
νομιζω τα 2,30 με 2,40 ειναι εφικτα
δεν εχω να προσθεσω κατι αλλο ΣΥΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ
και πολυ ασχοληθηκα μαζι σας
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Προς irisdp (έστειλα και προσωπικό μήνυμα αλλά δεν ξέρω αν θα παραληφθεί):
Ο χρόνος μου (7:18) αφορά στην μόνη προσπάθεια επίλυσης που ήταν επιτυχής. Έγιναν πολλές προσπάθειες μέχρι να το λύσω χωρίς όμως επιτυχία. Μόλις το έλυσα το ανέβασα και δεν ξαναπροσπάθησα. Δεν μου φαίνεται παράλογος ο χρόνος αυτός.

Παραθέτω και το δικό σας μήνυμα (#10):
"βεβαίως. Μπορείτε να δημοσιεύσετε μία μόνο καταχώρηση, αρκεί να είναι μέχρι τις 3 Νοεμβρίου.
Το πόσες φορές θα λύσετε το παζλ μέχρι να καταφέρετε το χρόνο που θέλετε είναι δικό σας θέμα."
 

dio21

Καμένος Χρήστης
το ειδα γιαυτο εγραψα....;)
μαλλον το σκεφτετε....καλο αυτο...:)
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Ο Διαγωνισμός κρίνεται άκυρος, γιατί μερικοί θεώρησαν ότι ήταν πιο εύκολο το να φωτοσοπιάσουν το χρόνο τους, από το να καθίσουν να παίξουν.
Δυστυχώς μαζί με αυτούς παίρνει η μπάλα και τους υπόλοιπους που αφιέρωσαν χρόνο για να ολοκληρώσουν το παζλ.
Λυπάμαι που μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά (όπως λένε και στο χωριό μου).

Ο λόγος που έβαλα το όριο των 15 λεπτών αρχικά, ήταν γιατί το παζλ αυτό δε μπορεί να λυθεί σε λιγότερο χρόνο.
Μπορεί βέβαια να κάνω και λάθος... σίγουρα όμως δε μπορεί να λυθεί σε 4 λεπτά ή σε 1 δευτερόλεπτο.
Κατάφεραν βέβαια να αποδείξουν για άλλη μια φορά πως το να 'κλέβεις' είναι πιο εύκολο από το να αγωνίζεσαι...
Ελπίζω να διασκεδάσατε με αυτό το διαγωνισμό.


Επειδή όμως δε μου αρέσει να νιώθω ότι αδικώ κάποιον, θα δοθούν από 100 Διαμάντια στους παίκτες που πιστεύω ότι πραγματικά προσπάθησαν. Είναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω.
Λυπάμαι αν σας δυσαρέστησα με οποιοδήποτε τρόπο, αλλά στη συγκεκριμένη περίπτωση δε μπορώ να κάνω κάτι άλλο.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Σωστη η αποφαση και κατα εμενα, απο την Ειρηνη....
Την ιδια απορια εχω και εγω, γιατι δλδ να φαει καποιος 10 λεπτα στο photoshop (εκτος απο να μας δειξει το ταλεντο του), και να μην αφιερωσει καποιο χρονο (11 λεπτα φτανουν -κατα εμενα παντα-) στο να προσπαθησει να διασκεδασει... αλλωστε για να φτιαχτει το παζλ αυτο, καποιος αλλος "εφαγε" πολυ περισσοτερο χρονο, και μας το ππροσφερε σαν διασκεδαση....
Τεσπα, την επομενη φορα (προσωπικα θελω κιαλλο) καλο θα ηταν να μην υπαρχει "διαμαντενια ανταμοιβη"...

Επισης, προς Ειρηνη...
Το " ΓΙΑΤΙ??? " του τιτλου, δεν εχει απαντηθει για μενα....
 
  • Like
Αντιδράσεις: *iris*

DeletedUser29206

Guest
Τι σημασία έχει; Αφού έχει κλείσει ο διαγωνισμός.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Ναι, αλλα αν συνεχισουμε ετσι θα κλεισει και το φορουμ....
Οταν ανακοινωνετε κατι πρεπει να ληγει οταν ειναι η ωρα του....
οποτε καλυτερα να ειμαστε τυπικοι και να τηρουμε ΟΛΟΙ καποια πραματα...
το αν καποιοι το διασκεδαζουν με αλλο τροπο, (προσπαθωντας να "κλεψουν" τον κοπο των αλλων), δικο τους θεμα... το κατακρινω βεβαια, αλλα δικο τους θεμα... και θεμα αυτων που τους δινουν "γηπεδο" να εφαρμοζουν τις τακτικες τους....
αλλωστε και στο παιχνιδι με μποτακια και γοβακια παιζουν, αλλα δεν ειδα να ακυρωνετε κανενας....
 

DeletedUser29206

Guest
Ναι, αλλα αν συνεχισουμε ετσι θα κλεισει και το φορουμ....
Οταν ανακοινωνετε κατι πρεπει να ληγει οταν ειναι η ωρα του....
οποτε καλυτερα να ειμαστε τυπικοι και να τηρουμε ΟΛΟΙ καποια πραματα...
το αν καποιοι το διασκεδαζουν με αλλο τροπο, (προσπαθωντας να "κλεψουν" τον κοπο των αλλων), δικο τους θεμα... το κατακρινω βεβαια, αλλα δικο τους θεμα... και θεμα αυτων που τους δινουν "γηπεδο" να εφαρμοζουν τις τακτικες τους....
αλλωστε και στο παιχνιδι με μποτακια και γοβακια παιζουν, αλλα δεν ειδα να ακυρωνετε κανενας....
Δεν καταλαβαίνεις; Στην Ελλάδα βρισκόμαστε, λογικό είναι να έχουμε τέτοια προβλήματα. Το έχει η χώρα μας! Μόνο στο δικό μας forum γίνονται αυτά.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

dio21

Καμένος Χρήστης
Τοτε να σκασουμε και να μη μιλαμε....
Και να αφησουμε τη λαμογια να κυριαρχησει...
Οχι Μαριε... ποτε δεν το εκανα αυτο σε κανενα τομεα της ζωη μου...
Και ουτε προκειτε...
Καλο θα ηταν και συ που εισαι μικροτερος, να μην αφηνεις τπτ να πεσει κατω...
Καταλαβαινω οτι υπαρχουν και ποιο σοβαρα θεματα απο αυτο που αναφερομαι, αλλα δεν θα παω στη γωνια μου ετσι....
Και δεν το κανω ουτε για επαθλα ουτε για πρωτιες....
απλα το θεμα ανεδειξε το ζητουμενο πολλων εδω μεσα...."Νικη με οποιο τροπο, με οποιο μεσο, με οποιο κοστος"....
Αρκει να ειμαστε οι καλυτεροι, οχι με το σπαθι μας ομως.... Αλλα οπως μας μαθαν τα σχολεια μας, τα πανεπιστημια μας, η κοινωνια μας εντελει...
Απο αυτα καποιοι απο μας θελουν να ξεφυγουν....γιαυτο και παιζουμε σαν παιδια....αλλα ουτε μεσω ενος παιχνιδιου, ενος εικονικου κοσμου δεν μπορουμε...
Ουτε εικονικα δεν μπορουμε να φτιαξουμε ενα αξιοκρατικο κοσμο....
Και δυστυχως δεν γινονται μονο στον δικο μας forum αυτα... γινονται και σε πολυ "σοβαροτερα" .....
 

DeletedUser29206

Guest
Και εγώ ήρθα σε αυτήν την θέση που είσαι... να αδικηθώ για έναν διαγωνισμό
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή