Γραφικα πολης

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα
1 Σημερα παρατηρησα καποια μαυρα στιγματα ? κοντα στο λιμανι
http://prntscr.com/e9m1ma
κανοντας μεγενθυση εμφανιζει
σαν να εχει σβηστει καποιο προσχεδιο κτιριου?
http://prnt.sc/e9lv67
Αυτο υπαρχει μονο στην πολη μου του β κοσμου
στον α κοσμο δεν εμφανιζεται
http://prntscr.com/e9m1y1

Εκδοση 1.94.95344b7 (08.02.2017 14:34)
Παιχτης talamanta
Κοσμος gr2
Λειτουργικο Windows 10
Περηγητης Chrome/56.0.2924.87
Προβολη 1304x678
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση, θα στείλουμε την υπηρεσία καθαρισμού να τα μαζέψει ;)
Ευχαριστω πολυ :)
Εαν σας ειναι ευκολο τους λετε να ..καθαρισουν και μεσα στην πολη
Οι υπηκοιοι μου που ηταν υπευθυνοι για την καθαριοτητα του Δημου
κανουν εδω και καιρο καθιστικη διαμαρτυρια ΕΝΤΟΣ της ταβερνα μου (τρωγοντας και πινοντας βεβαιως βεβαιως):(
 

DeletedUser31590

Guest
Θα ηθελα να σας ενημερωσω οτι κατα την διαρκεια του παιχνιδιου δεν βλεπω στα γραφικα τα αυτοκινητα της πολης μου δεν ξερω τι φταιει
 

DeletedUser29206

Guest
Και εμένα συμβαίνει ακριβώς το ίδιο. Για την ακρίβεια μόλις συνδεθώ μου τα δείχνει περίπου για 5 δευτερόλεπτα και μετά "λαγκάρει" για ένα με δύο δεύτερα και μετά μου τα εξαφανίζει! Νόμιζα πως είναι πρόβλημα δικό μου (flash, browser, σύνδεση ή θέμα υπολογιστή) αλλά μάλλον είναι γενικό...
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Το πρόβλημα δεν είναι γενικό. Το πιο πιθανό σε αυτές τις περιπτώσεις είναι η έκδοση του flash ή ο περιηγητής ή ακόμα και η ταχύτητα της σύνδεσης σας (γιατί δεν είναι πάντα σταθερή στα 32, μπορεί να πέσει και στα 8)
 

DeletedUser

Guest
Ρε irisdp βάλε υπεύθυνους να το κοιτάξουν γιατί αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα.Χωρίς animations πεθαίνει το παιχνίδι,άλλαξα περιηγητή κοίταξα την έκδοση flash και το ίντερνετ αλλά πάλι το ίδιο πρόβλημα.Please κάνε κάτι!!.
 

DeletedUser30097

Guest
Ρε irisdp βάλε υπεύθυνους να το κοιτάξουν γιατί αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα.Χωρίς animations πεθαίνει το παιχνίδι,άλλαξα περιηγητή κοίταξα την έκδοση flash και το ίντερνετ αλλά πάλι το ίδιο πρόβλημα.Please κάνε κάτι!!.
Ρε ματζόρε ή Ρε μινόρε, μιας και θαρρώ πως στη νότα Ρε της μουσικής αναφέρεστε.
Please όπως per favore ή όπως S'il vous plaît ή όπως Por favor ή όπως Παρακαλώ; Σε ελληνικό φόρουμ είμαστε. Ας χρησιμοποιούμε ελληνικές λέξεις και χαρακτήρες τού ελληνικού αλφάβητου.
 

DeletedUser29206

Guest
Ρε irisdp βάλε υπεύθυνους να το κοιτάξουν γιατί αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα.Χωρίς animations πεθαίνει το παιχνίδι,άλλαξα περιηγητή κοίταξα την έκδοση flash και το ίντερνετ αλλά πάλι το ίδιο πρόβλημα.Please κάνε κάτι!!.
Μάλλον δεν κατάλαβες πως η irisdp είναι μέλος διαχείρισης, ή μάλλον το κατάλαβες διότι ήξερες σε ποιον να τα ζητήσεις όλα αυτά. Αυτό που δεν αντιλήφθηκες είναι πως εδώ οι κανόνες είναι αυστηροί και όλοι δίνουν σημασία στην παραμικρή λέξη. Πρώτον τους κανόνες του έχεις διαβάσει; Και δεύτερον νομίζεις πως ένας μέλος της διαχείρισης όπως η irisdp μπορεί να τα κάνει αυτά; Τα μέλη διαχείρισης δεν έχουν υπεύθυνους, με την εταιρία επικοινωνούν και λένε τα παράπονά μας κλπ.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Παιδια οκ- δηλ συμφωνω- η ''νοτα'' ρε δεν ειναι απο τις ευγενεις νοτες και ειναι φαουλ εκ μερους του
Ομως για ενα ξεχασμενο ''μω'' ας μην διυλίζουμε τον κωνωπα ενω εχουμε κατα καιρους ηδη .. καταπιει την καμηλον και τον καμηλιερη
Βασικα δεν πιστευω οτι ηθελε να προσβαλει την iris
και μαλλον η λεξη ''υπευθηνους'' αναφερεται τους προγραμματιστες
Ειμαι σιγουρη δε οτι μετα απο τοσα χρονια η ιρις μας εχει μαθει καλα
ξερει οτι την εκτιμουμε ..ασχετα εαν καποιες φορες ''τραβαει'' ως μαγνητης τα ξεσπασματα μας
Ουτε θεωρω οτι ειναι τοσο τραγικο οι δυο αγγλικες λεξεις τις οποιες αρκετες φορες τις χρησιμοποιουν αρκετοι στην καθομιλουμενη
Ο παιχτης προσπαθει να βρει μια ακρη στο προβλημα που αντιμετωπιζει
 

DeletedUser30097

Guest
1. Μόνο Ελληνικά

Όπως και με τα υπόλοιπα στοιχεία του παιχνιδιού, σε αυτό το forum γράφουμε μόνον Ελληνικά. Παρακαλούμε να περιορίσετε την χρήση κάποιας ξένης γλώσσας μόνο σε σύντομα quotes ή φράσεις (συνήθεις ξένες φράσεις και στην καθομιλουμένη) και μόνο όταν αυτό είναι απαραίτητο.

1.α. Greeklish
Στο forum απαγορεύονται τα Greeklish. Η τιμωρία για χρήστες που γράφουν με Greeklish είναι infraction 5 πόντων για κάθε μήνυμα ή απάντηση σε Greeklish. Αυτό σημαίνει ότι μετά από 6 μηνύματα ή απαντήσεις με Greeklish επέρχεται αυτόματα αποκλεισμός για 1 μήνα. Απαγορεύονται οι αιτήσεις υποστήριξης γραμμένες με λατινικούς χαρακτήρες (Greeklish) και τέτοιες δεν θα απαντιούνται.

1.β. Κεφαλαία
Τα κεφαλαία στην γλώσσα του internet δείχνουν πως κάποιος φωνάζει-τονίζει με έντονο τρόπο αυτό που λέει. Παρακαλούμε να αποφεύγετε την εκτεταμένη χρήση τους και να την περιορίζετε σε συγκεκριμένες λέξεις-φράσεις που θέλετε να τονίσετε.


Πλιζ, σόου μι ουάν μέσατζ γρίτεν μπάι εν ίνγκλιςμαν γουέρ του γιουζ δε γουόρντ "παρακαλώ" ίβεν γρίτεν ιν λάτιν κχάρακτερς.
Ας σεβαστούμε τη γλώσσα μας. Ας την προφυλάξουμε, έστω κι εδώ, στο φόρουμ ενός διαδικτυακού παιχνιδιού, από παραχαράξεις, βαρβαρισμούς και γενικά από την κακοποίηση που υφίσταται από τους νεοέλληνες καθημερινά.
 
Κορυφή