Επιλυμένο ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗΣ ΜΗΝΙΑΙΑΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΣΤΗΝ ΑΡΕΝΑ PVP

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

JIMI HENDRIX

Μέλος
5 του μήνα και οδεύουμε για την επόμενη μέρα κοντευουμε την εβδομάδα λοιπόν και δεν έχετε δόση σημασία καθόλου.. κρίμα εγώ σταματώ εδώ...ότι θα βλέπω θα προστίθεται κατευθείαν στα Παλαιότερα των υποδημάτων μου...καλή συνέχεια σε όσους έχουν ακόμα την υπομονή να περιμένουν ....
 

xlntstay

Ενεργό Μέλος
Προβλεπω να πηγαινει ΑΠΑΤΗ η Αρένα....χαμηλη συμμετοχη, "αστεια" δωρα, συμμετοχη bots αντι παιχτων σε μερικες εποχες λογω ΧΑΜΗΛΟΤΑΤΗΣ συμμετοχης, και φυσικα το παραπάνω...οροι και κανονες "ΕΚΤΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ"....Ερασιτεχνισμος σε ΟΛΟ το μεγαλειο....
 
2 χρονια δούλευαν σε αυτό το χαρακτηριστικό. Η επιτυχία ήταν δεδομένη. Να τα αποτελέσματα.. γονάτισαν οι σέρβερ από την μεγάλη συμμετοχή.
 

silvo

Banned
Συγνώμη ρε παιδιά! Γιατί δεν περιμένατε τον νέο μήνα αφού αργήσατε τόσο να το μηδενίζετατε; Το μηδενίσατε λίγο πριν φτάσω το τελευταίο βραβείο! Φαντάζομαι ότι και άλλοι θα είχαν το ίδιο πρόβλημα. Το θέμα είναι ότι τώρα έχουμε 9 μέρες λιγότερες να φτάσουμε ψηλά σε βραβείο! Καταλαβαίνω ότι το φορτίο έχει αυξηθεί με τόσες εκδηλώσεις και τόσα στοιχεία που έχει το παιχνίδι, αλλά δεν δώσατε ούτε κάποια προειδόποιηση ούτε τίποτα. Νομίζω ότι κάνατε αρκετά μεγάλο λάθος τώρα. Εκτός κι αν η πλειοψηφία είχε φτάσει στο τελικό βραβείο, οπότε πάω πάσο αφου πρέπει να εξυπηρετηθεί η πλειοψηφία!! Προτείνω να δώσετε κάποιο δώρο σε όλους τους παίκτες όπως για παράδειγμα 100φπ ή 100-200 διαμάντια ως αποζημείωση.

Υ.Γ. Ήμουν κυριολεκτικά 95900...
 
Τελευταία επεξεργασία:

ΔΗΜΗΤΡΗΣ YZF

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Είναι γνωστό ότι υπάρχουν προβλήματα και σας ευχαριστούμε που μας ενημερώνετε ώστε να τα αναφέρουμε.
Σκεφτείτε όμως ότι δεν είναι εύκολο να διορθωθεί ένα Bug. Όλο το παιχνίδι αποτελείται από κώδικες οι οποίοι εξαρτώνται ο ένας από τον άλλον. Αν αλλάξει κάτι σε μια μεριά επηρεάζει κάποιο άλλο κομμάτι του κώδικα αρά και του παιχνιδιού. Οι τεχνικοί μας, κάνουν ό,τι καλύτερο μπορούν.
 

JIMI HENDRIX

Μέλος
αμ έτσι πες μου,,γιαυτο δεν φτιανουν τα μπαγκ στους σες τα παιδια..να μην χαλασουν οι κωδικες o_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_O
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Επιτελους μετα απο τοσα χρονια τωρα το καταλαβα
Αδελφια μου δεν φταινε οι κατοχοι πασης φυσεως ..κοθορνων* που καταστρεψαν τον ΣεΣ
αλλα η ''μεγαλοψυχια'' των κρατουντων που σχεδιασαν τον ΣεΣ ..ενσωματωνοντας και τους απανταχου κοθορνους των φοεκικων θεων στους κωδικες του ΣεΣ
τυφλα να ΄χει ο κωδικας Ντα Βιντσι

Ακολουθει ασχετο οπτικο -ετσι για να μην ξεχνιωμαστε

https://prnt.sc/1a8xcit

και για οσους δεν εχουν καταλαβει
κοθορνοι ηταν τα μποτακια των αρχαιων Ελληνων ... που πρωτοφορεσαν οι ...τραγικοι ηθοποιοι για να ψηλωνουν οι θεοιιιιιιιιιιι
σωστοιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι λοιπον και οι αντιστοιχοι δικοι μας
τωρα το εαν το ''οι αντιστοιχοι δικοι μας'' παει στο τραγικοι 'η στο ηθοποιοι 'η στο θεοι 'η σε ολα μαζι ?
αφηνω την επιλογη σε σας αδελφια μου

α αντε να βαλω να τρεχει και εναν αλλο ..γριφο στο ''τραπεζι΄΄
δηλ το ''ποιοι ειναι οι τραγικοι συγγραφεις και ποιοι ειναι οι τραγικοι ηθοποιοι ''
-μην ξεχνατε οτι οι ηθοποιοι φορουσαν και προσωπεια -


τωρα για τους κοθορνοφεροντες θεους ..δεν χρειαζεται μαντεψια ....ολοι τους ξερουμε ολοι τους βλεπουμε

.. ξερω σας ελειψα και γω σας αγαπωωωωωωωωωωωωωω
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή