ΔΙΑΚΟΠΗ ΕΧΘΡΟΠΡΑΞΙΩΝ

agdim

Μέλος
Καλησπερα σε ολους.
Σημερα 15/10/2017 η συντεχνια ROYAL GUARD θα απεχει απο καθε μαχη στους χαρτες λογω πενθους για τον χαμο του Πατερα ενος μελους μας.
 

DeletedUser30573

Guest
πρωτα να πω τα συλληπητηρια μου στον συντεχνο
εαν δεν γινει οποιαδηποτε αλλαγη στον χαρτη μεχρι αυριο 8 θα σεβαστουμε την αποφαση της συντεχνιας ROYAL GUARD και δεν θα τους κτυπησουμε μεχρι αυριο της 8 οποιδηποτε αλλαγη εκ μερους σας παυει να ισχυει το οτηδηποτε
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ
 

agdim

Μέλος
Σας ευχαριστουμε για την ανθρωπιστικη σας ανταποκριση.Σαν Αγγελος και αρχηγος της ΡΟΑΓΙΑΛ το εκτιμω πολυ.Αλλα και ολη η συντεχνια μας το ιδιο.
 

DeletedUser30573

Guest
λυπαμαι αλλα για αλλη μια φορα δειξατε ποιοι εισαστε και πως τηρειτε αυτα που ανακοινωνετε
http://prntscr.com/gy5f2v
 

Sissyaston

Μέλος
Εντάξει Σπύρο δεν είναι όλοι σαν τον αρχηγό σου.. που κρατάει τον λόγο του...!!!!!!!! Τουλάχιστον στο θέμα του Ζουρνά τυπικός και συνεπής σε όλα του. Μαθημένος στην συνέπεια και εσύ .. πως να σου κάτσει το 8 παρά 1 ή 8 και 1.. μεγάλη αθέτηση συμφωνίας o_O
 

Sissyaston

Μέλος
Και όπως γράφω στο προφίλ μου.. άμα δεν βγαίνει ο πόλεμος ... με τις μαχούλες και τις πολιορκιούλες σας... ζητήστε να μην προσμετράται το πρεστίζ στους τομείς των αντιπάλων σας αφού έχετε και τον τρόπο σας.. γιατί για εκεί πάει το παιχνίδι και είναι πολύ κοντά η ώρα να το παρατήσουμε όλοι.
 

DeletedUser30573

Guest
δεν ειναι θεμα το 8 παρα 1 η 8 +1 δεν θα ασχοληθω αν και να υπολογισεις την ωρα του μηνυματος βγαινει η ωρα το θεμα ειναι οταν λες κατι να το τηρεις με καθε κοστος
μεγαλη υποθεση να ξερεις γιατι τα φορας
 

Sissyaston

Μέλος
Εχεις απόλυτο δίκιο.. Το να εκμεταλλεύεσαι το πλεονέκτημα που απέκτησες απέναντι στον προσωπικό σου αντίπαλο και να τον στέλνεις από το παιχνιδι!! απαιτεί πολλά μέτρα ύφασμα .. που να περισσέψει για τους υπόλοιπους.. !! Συνέπεια, υψηλό αίσθημα δικαιοσύνης και ήθος πάνω από όλα.... έτσι είναι οι παντελονάτοι τι να πουν οι ταπεινοί "ξεβράκωτοι πια" παίχτες αυτού του παιχνιδιού!! Με κάθε κόστος το λεπτό αυτό έχει σημασία την σήμερον ημέρα.
 
Κορυφή