Δημιουργια εντυπωσεων

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser400
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser400

Guest
θα ξεκινήσω με μια καλησπέρα.
Χτες κάποιοι κύριοι βγήκαν στο φόρουμ και δημιούργησαν εντυπώσεις με τις πολιορκίες.
Για τα σημερινά όμως δεν πήραν θέση http://prntscr.com/4ri5le
Τι μεσολάβησε μέσα σε 24 ώρες ? έμαθαν το bug ? και είπαν να το δοκιμάσουν ? και που ξέρουν ότι είπαμε είπαμε και είπαμε
για την συντεχνία τους ενώ κάναμε μόνο σχετική αναφορά στην διαχείριση και μόνο στην διαχείριση ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28431

Guest
Φίλε μου το πρόβλημα το έχουμε αναφέρει και το ξαναέχουμε αναφέρει...
όσο για σήμερα ή θα πολεμάμε ή θα ανοίγουμε κουβέντα στο φόρουμ...
για την ώρα πολεμάμε...
 

DeletedUser28080

Guest
εσυ καλυτερα να μασας παρα να μιλας

7 συντεχνιες και δεν μπορειτε να κανετε ΤΙΠΟΤΑ !!!!!

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.....!!!!!! ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ στο χριστινακι ,....:devil:
 

DeletedUser378

Guest
εσυ καλυτερα να μασας παρα να μιλας

7 συντεχνιες και δεν μπορειτε να κανετε ΤΙΠΟΤΑ !!!!!

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.....!!!!!! ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ στο χριστινακι ,....:devil:

νεκταριε
λογικο ειναι να μη μπορουν αφου χρησημοποιατε το Bug συνεχεια οταν κοντεβει να χασετε τον τομεα και τον γεμιζετε με αμυνεσ μετα !
μπραβο σας
 

DeletedUser28080

Guest
1ον σας ευχαριστουμε.....που μας παραδεχεστε

2ον. δεν σε ξερω για να με λες με το βαπτιστικο μου. εκτος και μιλας εκ μερους γυναικας , μονο γυναικες με φωναζουν με το βαπτιστικο μου . και δεν σε ''μετρησα'' για γυναικα....
 

DeletedUser378

Guest
καλα ρε νεκταριε πως πως πρεπει να σε φωναζω νεκτα ?
 

DeletedUser1926

Guest
Τους χαιρετισμους σου τους επιστρεφω!! Μετα απο ενα χρονο με εβγαλες απο φιλη χωρις λογο!! Σας το απαγορευει η ηγεσια σας να εχετε φiλους απο Born? Και οχι χριστινακι αλλα Χριστινα!!!
 

DeletedUser400

Guest
όπως πάντα είμαι κόσμιος άλλα τώρα θα πρέπει να κατέβω πολλά επίπεδα βλαχαδερό για να απαντήσω σε εσένα που θα μου πεις εσύ τι να κάνω
τουλάχιστον εμείς παίζουμε στα ίσα και δεν χρησιμοποιούνται διάφορα απαγορευμένα μέσα για να σταματήσουμε της πολιορκίες


[thy]Προειδοποίηση για Ανάρμοστη Συμπεριφορά
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλες σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι. Οτιδήποτε έχει να κάνει με την προσωπική ζωή του καθενός, θα τιμωρείται αυστηρά.

Malfiore[/thy]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser378

Guest
νεκταριε στα bug ειστε πρωτοι και στην π....α

και εμενα με εβγαλε απο φιλο μαλλον τουσ το απαγορευουνε εκει να εχουνε φιλουσ εκτοσ συντεχνιας η απο τουσ Born
χαχαχαχαχα


[thy]+10 πόντοι για Ανάρμοστη Συμπεριφορά
Η αναφορά σε φαρμακευτικές ουσίες επιτρέπεται, αλλά σχόλια που αναφέρονται στην χρήση απαγορευμένων ουσιών καθώς και στην διακίνησή τους απαγορεύονται αυστηρά. Παρακαλούμε σημειώστε ότι φράσεις ή λέξεις όπως "Γ****σαι" δεν είναι επιτρεπτές. Είναι απολύτως κατανοητή η σημασία τους και για αυτό τον λόγο απαγορεύεται η χρήση τους.

Malfiore[/thy]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28080

Guest
ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ "FAIR PLAY"... ( «Ευ αγωνίζεσθαι» ) ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ ΜΑΣ... ΜΑΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΣΥ BUG...

και το ''χριστινακι'' ειναι υποκοριστικο....με γλυκα σου το λέω .
οσο για το πως θα με φωναζεις....εχω κωδικο ονομα..στο παιχνιδι .

τωρα εάν από ολα αυτα θες να με χεις φιλο σου..κανε μου αιτημα με χαρα θα το δεχτω ..παλι :thump:
 

DeletedUser28080

Guest
ωραιο.επίπεδο

ετσι σε μαθανε να μιλας στο σπιτι σου.αν εχεις


[thy]Προειδοποίηση για Παραβίαση των Κανόνων του Φόρουμ
Αποφύγετε την δημιουργία πολλαπλών posts. Μπορείτε σε ένα post να κάνετε περισσότερα του ενός "αποσπάσματα" από posts άλλων παικτών (προκειμένου να απαντήσετε ή να σχολιάσετε πολλούς μαζί) καθώς και να χρησιμοποιήσετε την "επεξεργασία" για να διορθώσετε ένα post σας αντί να φτιάξετε καινούριο.

Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλες σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι. Οτιδήποτε έχει να κάνει με την προσωπική ζωή του καθενός, θα τιμωρείται αυστηρά.

Malfiore[/thy]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser378

Guest
καλα βρε νεκταριε θα μασ πει τη σημαινει το ονομα που εβαλεσ στο παιιχνιδι
 

DeletedUser1926

Guest
amr9 δεν σε θελω για φιλο!! :razz:

[thy]Προειδοποίηση για Spam
3.α. Posts εκτός θέματος
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

Malfiore[/thy]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28080

Guest
νεκταριε στα bug ειστε πρωτοι και στην π....α

και εμενα με εβγαλε απο φιλο μαλλον τουσ το απαγορευουνε εκει να εχουνε φιλουσ εκτοσ συντεχνιας η απο τουσ Born
χαχαχαχαχα



π....??..... τσ τσ τσ τσ ....ντροπη
 

DeletedUser28431

Guest
βλαχαδερό?
μήπως πρέπει να προσέχετε λίγο το «στοματάκι» σας?
και παρακαλώ να προσέχετε τι λέτε... απαγορεύσεις ή εντολές μπορεί να έχετε συνηθίσει να δέχεστε εσείς, αλλά για τα άτομα που είμαστε στους αγγέλους να είστε προσεκτικοί
 

DeletedUser400

Guest
βλαχαδερό?
μήπως πρέπει να προσέχετε λίγο το «στοματάκι» σας?
και παρακαλώ να προσέχετε τι λέτε... απαγορεύσεις ή εντολές μπορεί να έχετε συνηθίσει να δέχεστε εσείς, αλλά για τα άτομα που είμαστε στους αγγέλους να είστε προσεκτικοί

όπως έγραψα και πιο πάνω... είπα ότι πρέπει να κατεβάσω πολύ χαμηλά το επίπεδο για να απαντήσω στον σύντεχνο σου γιατί μπορούσε να απαντήσει κοσμία και χωρίς εξυπνάδες του τύπου<<καλύτερα να μασάς πάρα να μιλάς>>.
όπως καταλαβαίνεις κυρια μου ,άλλου στοματάκι πρέπει πρώτα να προσέχει!!!
 

DeletedUser28080

Guest
νεκταριε που το βρηκες αυτο εκανες αναζητηση στο google και εστι σου εβγαλε ?


σε ειχα για σοβαρο...[λεμε τωρα]....αντε να παιξεις αλλο παιχνιδακι.... εδω ειναι για σοβαρους παικτες...

ψαξε στο google να βρεις πως γραφεται το ''ΕΤΣΙ'' μαθε γραμματα πρωτα....
 
Κορυφή