Διαγωνισμός Αγίου Βαλεντίνου!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

stivoman

Νέο Μέλος
Β1
Απο την στιγμη που εγινε μπερδεμα πρεπει να μετρησει μονο το 1.
Οσοι εχουν δηλωσει 2 θα πρεπει να μετρησει μονο το 1ο τους για να μην επηρεαστουν οι πιθανοτητες
 

DeletedUser31374

Guest
Β1
Απο την στιγμη που εγινε μπερδεμα πρεπει να μετρησει μονο το 1.
Οσοι εχουν δηλωσει 2 θα πρεπει να μετρησει μονο το 1ο τους για να μην επηρεαστουν οι πιθανοτητες
stivoman: Μας λες για το μπέρδεμα και το λάθος και βάζεις μία κάρτα. :) ;)

Επειδή το lolitaki μας φαίνεται να είναι κι αυτό ερωτευμένο, θα πρέπει να επιλέξετε 2 κάρτες και να πετύχετε 2 ίδιες εικόνες με τους ήρωες μας.
καταλαβαίνω πως έχει γίνει μπέρδεμα και όσοι δε δουν το μήνυμα για να αλλάξουν την απάντηση τους, θα συμπεριληφθούν στην κλήρωση αν έχουν βρει μια εικόνα από τις ζητούμενες.
καλή επιτυχία
Έβαλε η Ειρήνη ανάρτηση 90 και είμαστε 111 και μόνο 6 έχουν βάλει 2 κάρτες και ένας καμία
δεν το είδαν οι άλλοι που είναι ακριβώς από κάτω η στην ίδια σελίδα.


Επειδή το lolitaki μας φαίνεται να είναι κι αυτό ερωτευμένο,
Χρόνια πολλά lolitaki δεν πειράζει άλλωστε αυτοί που δουλεύουν κάνουν τα λάθη. ;) :)


Το ποιο δίκαιο μετά από αυτό το μπέρδεμα είναι να μπουν όλου που έχουν έστω και μια κάρτα σωστή στη κλήρωση
όπως μας λέει η Ειρήνη :) ;)
και αυτοί που το διόρθωσαν ας έχουν ποιο πολλές πιθανότητες γιατί δεν μπήκαν στο φόρουμ μόνο για τα διαμάντια

Μια άλλη λύση είναι να στείλει η Ειρήνη ξανά ομαδικό μήνυμα σε όλους για το λάθος και τη διόρθωση του
και να ισχύουν η δυο κάρτες νομίζω ότι αυτό είναι το ποιο σωστό να γίνει. :) ;) :) ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

talamanta

Καμένος Χρήστης
Επειδή το lolitaki μας φαίνεται να είναι κι αυτό ερωτευμένο, θα πρέπει να επιλέξετε 2 κάρτες και να πετύχετε 2 ίδιες εικόνες με τους ήρωες μας.
καταλαβαίνω πως έχει γίνει μπέρδεμα και όσοι δε δουν το μήνυμα για να αλλάξουν την απάντηση τους, θα συμπεριληφθούν στην κλήρωση αν έχουν βρει μια εικόνα από τις ζητούμενες.
καλή επιτυχία
Καλημερα εγω iris μου απο την αρχη προτεινα 2 καρτες με μια μικρη παραλλαγη να μην ειναι ιδιες
για να ειμαστε πιο ακριβοδικαιοι στο νυν στορυ της κοινης ζωης του γνωστου φοεκικου ζευγαριου InnoBerta + InnoBert
οι καρτες θα επρεπε να ειναι ...διαφορετικες
η μια να εχει τον InnoBert να διαβαζει τις φοεκικες ειδησεις/αναβαθμισεις /εξελιξεις
και η αλλη την InnoBerta να μαγειρευει με μπικουτι και ..παντουφλες
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Λοιπόν άλλαξα κι εγώ την απάντησή μου, ή για να ακριβολογώ την συμπλήρωσα, αλλά βλέπω όμως τόσα άτομα να έχουν απαντήσει ΜΕΤΑ από την παρέμβαση της iris και ΄να εξακολουθούν να δηλώνουν 1 κάρτα.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ είναι και η απάντηση του διαγωνισμού...

Valentine's Contest 2.jpg


Για να είμαστε δίκαιοι, αφού τόσο η ανακοίνωση στο παιχνίδι όσο και εδώ στο φόρουμ έλεγε για 2 κάρτες,
θα μετρήσουν πρώτα οι απαντήσεις παικτών με 2 κάρτες κι αν δεν βρεθούν οι 3 νικητές
μετά θα ληφθούν υπόψη οι απαντήσεις πριν από το δικό μου σχόλιο.

Μπορεί να έληξε αυτός ο διαγωνισμός για τους ερωτευμένους, αλλά είμαστε κι εμείς της Τσικνοπέμπτης... οπότε να ετοιμάζεστε για τον επόμενο ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή