Διαλυση Συντεχνιας Blue Octopus

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32365
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser32365

Guest
Καλημερα
Στις 22.11.18 περιπου στις 03:30 παραβιαστηκε λογαριασμος ιδρυτη μας εσβησαν ολη την πολη του και πατησαν και "Διαλυση Συντεχνιας". Ενημερωσαμε σχετικα την ομαδα διαχειρισης και ακομα δεν εχουμε λαβει απαντηση.
 

DeletedUser32516

Guest
ελπιζω να βρεθει λυση και να επανελθει η συντεχνεια και ο ιδρυτης σας να επανακτησει την πολη του.υπηρξα και εγω μελος αυτης της συντεχνειας εστω και για πολυ λιγο και θελω να την ξαναδω στο παιχνιδι
 

DeletedUser32521

Guest
Ολα τα μελη περιμενουμε απαντηση απο την ομαδα διαχειρησης. Κατά την γνωμη αυτο ηταν τρομερα αδικο και για τον παικτη αλλα και για την ομαδα του. Δηλωνω οτι αν δεν υπαρξει επαναφορα των χαμενων του παικτη και της συντεχνιας εγω θα σταματησω να παιζω το παιχνιδι
 

DeletedUser32521

Guest
Επισης καθολου απιθανο αυτο να συμβει αυριο μεθαυριο στον καθενα σας ειτε στις ομαδες σας! Πραγματικα το αγαπησα αυτο το παιχνιδι αλλα αυτο που εγινε ειναι πρωτογνωρο.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Δεν ειναι καθολου πρωτογνωρο....
εχει ξαναγινει και θα ξαναγινει.... και συνηθως απο επιπολαιοτητα του ιδιου που την παταει, στο τελος...
οπως και να εχει, πιστευω οτι η διαχειρηση θα ελεγξει (εχει το τροπο και τα μεσα να το κανει αυτο) οσα της εχετε μεταφερει (στην "Υποστηρηξη" φανταζομαι ε?), και θα σας απαντησει οταν τελειωσουν οι ελεγχοι...
Πιστευω οτι θα δικαιωθειτε, αν εχετε δικαιο, οπως εχουν δικαιωθει σε αναλογα περιστατικα και αλλες Συντεχνιες...
Ευχομαι αισιο τελος στην περιπετεια σας, παιδια....
 

DeletedUser21

Guest
Η ασφάλεια ενός λογαριασμού είναι προσωπική ευθύνη του παίκτη που τον χειρίζεται.

Οι σχεδιαστές του παιχνιδιού έχουν φροντίσει να υπάρχουν όλες οι δικλίδες ασφαλείας ώστε αν ένας παίκτης έχει ορίσει έναν "ασθενή" κωδικό και τον παραβιάσει κάποιος άλλος να μπορεί να ανακτηθεί ο λογαριασμός μέσω του email που έχει δηλωθεί στο παιχνίδι.
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Το θέμα έχει αναλάβει η διαχείριση και όταν είναι έτοιμη θα δώσει απαντήσεις,αν κρίνει σκόπιμο.
Το θέμα κλειδώνει.
7nmr8rwxg7nx5dd1ayfu4jqxbw-Image Pasted at 2018-10-31 22-51.png
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Από τη στιγμή που έχει διαλυθεί μια συντεχνία, αυτομάτως έχουν διαγραφεί και όλα τα δεδομένα της από το σύστημα μας και δεν είναι δυνατή η επαναφορά.
 

DeletedUser32365

Guest
Από τη στιγμή που έχει διαλυθεί μια συντεχνία, αυτομάτως έχουν διαγραφεί και όλα τα δεδομένα της από το σύστημα μας και δεν είναι δυνατή η επαναφορά.
Εκτός και αν πρόκειται για μια σαν την angels στον Α που η ομάδα διαχειρισης μπορεσε να επαναφερει!
Δικα σας λόγια 06.09.14:
Επειδή όμως δεν έχουμε να κάνουμε με 1-2 άτομα, αλλά με 80 ανθρώπους που αφιερώνουν καθημερινά χρόνο και χρήμα για το παιχνίδι αυτό,
αποφασίσαμε ως ένδειξη καλής θέλησης, σαν Ομάδα Διαχείρισης και σε συνεννόηση με την εταιρία,
να επαναφέρουμε τη συντεχνία στην κατάσταση που ήταν πριν τη διάλυση της από κακόβουλο χρήστη. [/iris]
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Μπορώ να έχω το μήνυμα μου ως παράθεση καθώς και το θέμα που είναι δημοσιευμένο για να μπορέσω να σου απαντήσω?
(βλέπεις η μνήμη μου δε με βοηθάει και τόσο....)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή