Δυνατότητα παραλειψης επαναλαμβανόμενων αποστολων

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser25588
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser25588

Guest
Καλησππέρα. Μια ιδέα για τις επαναλαμβανόμενες αποστολές.
επειδη όλοι κανουμε αρκετες αποτολες ειδικα με τους θόλους θα ήταν καλό να σκεφτεί η εταιρία μηπως έκανε την εξής μαγική κίνηση και μας έλυνε τα χέρια.
Στην παρακατω εικονα προσθετω την ιδέα μου....
εκει που δειχνω το κοκκινο βελακι να υπηρχε αυτο το κουτακι με τις 3 γραμμες οπου θα ανοιγε ενα πλαισιο
και θα μαρκαραμε ποιες αποστολες θελουμε να μας εμφανιζονται συνεχεια... π.χ. αν μια περίοδο κάνω την αποστολή που λέει να μαζέψω ταδε νομισματα να παταω μνα μου εμφανίζετε μονο αυτή. η αν κανω αυτή που λέει να ξοδέψω Χ ποντους να μου εμφανίζετε μονο αυτή....

Η Ιδεα ειναι απλή. κάποιοι κανουυμε πολλες αποστολές. μας περνει πολυ χρονο μεχρι να πατάμε ακύρωση ακυρωση ακυρωση ακυρωση, 7 με 8 φοορες γιια να μας έρθει η μια αποστολη που παιζουμε. περριτό χάσιμο χρόνου λέγεται αυτό.....


foe.jpg
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Σωστη η ιδεα/παρατηρηση σου
ομως δεν ξερω εαν αυτο θα επιφερει μελλοντικα προβληματα γενικα στις αποστολες
αφου θα πρεπει να ξανασχεδιαστει εντελως διαφορετικα η εφαρμογη με τις αποστολες
 

DeletedUser29206

Guest
Από το στόμα σου και στου Θεού τ' αυτί! Άμα μπουν κάτι τέτοια για να μας διευκολύνουν είμαστε μια χαρά! Το μόνο σίγουρο είναι πως άμα μπει κάτι τέτοιο είναι πως θα μπουν ταυτόχρονα σφάλματα σαν: (θα κάνεις την επιλογή των αποστολών σου και θα βάζει και τις αποστολές της επόμενης ή της προηγούμενης εποχής :p) Αχ... τι θα ήταν το FoE χωρίς σφάλματα!!!
 

DeletedUser25588

Guest
Από το στόμα σου και στου Θεού τ' αυτί! Άμα μπουν κάτι τέτοια για να μας διευκολύνουν είμαστε μια χαρά! Το μόνο σίγουρο είναι πως άμα μπει κάτι τέτοιο είναι πως θα μπουν ταυτόχρονα σφάλματα σαν: (θα κάνεις την επιλογή των αποστολών σου και θα βάζει και τις αποστολές της επόμενης ή της προηγούμενης εποχής :p) Αχ... τι θα ήταν το FoE χωρίς σφάλματα!!!

εγω μιλαω μονο για τις επαναλαμβανόμενες αποστολες... ειναι συγκεκριμένες οι επαναλαμβανόμενες αποστολες... αυτες να μπορεις να διαλέγεις οποια θες να σου βγαζει συνεχεια. και αν καποια στιγμη θελεις να κανεις μια αλλη να πηγαινεις στην επιλογη και να την ενεργοποιεις για να σου ξαναεμφανίζετε.
 

DeletedUser29206

Guest
εγω μιλαω μονο για τις επαναλαμβανόμενες αποστολες... ειναι συγκεκριμένες οι επαναλαμβανόμενες αποστολες... αυτες να μπορεις να διαλέγεις οποια θες να σου βγαζει συνεχεια. και αν καποια στιγμη θελεις να κανεις μια αλλη να πηγαινεις στην επιλογη και να την ενεργοποιεις για να σου ξαναεμφανίζετε.
Ναι το κατάλαβα και από πριν! ;)
 

DeletedUser25588

Guest
καλησπερα και παλυ... ειλικρινα δεν εχετε κουραστει με αυτο το ακυρωσε ακυρωσε ακυρωσε για να ερθει η αποστολη που θελουμε; δηλαδη απο τους χιλιαδες παιχτες εδω μεσα ποιος θα κανει πχ. στο εικονικο οποιαδηποτε αλλη αποστολη περα απο αυτην που λεει να μαζεψουμε νομισματα η προμηθεις και τους πουντους επισης..... γιατι δηλαδη να μην υπαρχει εντολη οπου να μπορεις να απενεργοπεις συγκεκριμενες αποστολες επαναλαμβανομενες και να σου εμφανιζονται μονο μα μονο αυτεςς που θα εχεις επιλεξει; γιατι δηλαδη δεν μπορει μετα απο τοσα χρονια αυτο το απλο πραμγα να το κανει η εταιρεια μονο μας τρωει απιστευτο χρονο με το να ακυρωσεις 11 αποστολες για να σου ξαναρθει αυτη που θες....
 
Κορυφή